Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Politika

Nasumični razgovori
Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

PostPostao/la Sherpa » 05 svi 2020, 00:34

Meni je i dalje nestvarno čitati o mrtvima kod nas u splitu, u staračkom domu. Gde nikom nije bilo čudno što 10 dana imaju temperaturu. I vrijeme korone.

A inspekcija kaže da nitko nije kriv. Jok. Naravno da nije, kada je na čelu doma bivši gradonačelnik neke vukojebine postavljen tamo kako bi imao neki posaođ stručnost za to nula. Odgovornost nula. Krivica za greške nula.

Svakome s malo mozga je bilo jasno da su starački domovi bili jedna od točaka koju treba najviše štititi i paziti...
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Politika

PostPostao/la HunterDX » 05 svi 2020, 00:42

U mnogim gradovima su starci pokošeni, a ima gomila slučajeva gde im nije pružena adekvatna nega. Ja razumem da ne žele da imaju trošak na njih što se tiče vakcine, ali gde će im duša, starost može biti lepa, a njih boli ona stvar.
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Politika

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 05 svi 2020, 00:43

Tbf racunaj da stari ljudi redovito imaju fibre i da su se drzali naputaka iz Europe ili WHO-a po kojima nisu tribali uzimat fibru u obzir, plus staracki domovi u Splitu su stvarno napuceni, ako se ne varam ovaj u pitanju je cca 700 ljudi u dvi zgrade. A i nazalost nerealno je ocekivat da ce domovi ostat postedeni neovisno o mjerama i vodstvu, u boljim i postenijim drzavama od nas su usli u domove jebiga. Svest krivnju na jednog covika, koliko god korumpiran bia, je nerealno po meni. Ako je kra (realno je) nek ga se za to osudi, al svalit pandemiju na covika je vec malo previse.
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Politika

PostPostao/la HunterDX » 05 svi 2020, 00:59

@
Eumaus The Swineherd
Nikako se ne treba kriviti samo jedan čovek, već svi.
Ne razumem političare kada izadju i hvale se kako su nešto dobro uradili u ovoj situaciji, to im je bre posao, molim lepo.
slika

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

Politika

PostPostao/la Wulf7X » 08 svi 2020, 15:24

Konačno malo kvalitetnog sports entertainmenta na domaćoj sceni :clap: :dance: :dance: :dance:

slika

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

Politika

PostPostao/la Wulf7X » 08 svi 2020, 15:29

Dobar brawl segment ali su promoi bili onako malo jadni, jedan "ovo je fašizam" promo koriste svi wrestleri...čak i vojvoda bot
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Politika

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 08 svi 2020, 15:32

Lijepo je vidit kako se ljudi drže ditanciranja i ne okupljaju se u velikim br :clap: ojevima
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Politika

PostPostao/la Sherpa » 08 svi 2020, 16:06

Nakon tragedija i degen krstičević daje ostavku. Puno prekasno

I potpuno je apsurdno što daje ostavku za ovo, za što nije kriv, ali nije za kupovanje aviona za što je bio kriv.
slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Politika

PostPostao/la emirates » 09 svi 2020, 12:54

Prilikom izuzimanja dokumentacije iz Agencije za lijekove i medicinska sredstva BiH u aferi "Respiratori" inspektori su uočili i ime atraktivne TV voditeljice Ane Bavrke.
Naime, Mostarka koja godinama u paru sa Fikretom Hodžićem vodi muzičku emisiju "Zvijezda možeš biti ti" na TV Hayat, ovaj put je kolegi i prijatelju odlučila "birokratski" pomoći prilikom uvoza kineskih respiratora.

S obzirom da je firma "FH Srebrena malina“ po zakonu morala imati stručnu osobu kako bi dobila dozvolu za uvoz medicinske opreme, Hodžić je kao vlasnik firme čija je osnovna djelatnost prerada i konzerviranje voća i povrća, ovlastio Anu Bavrku koja je po profesiji diplomirani inžinjer radiološke tehnologije. Ona je tu titulu stekla na fakultetu Zdravstvenih studija u Mostaru.

Bez obzira što nikada nije radila u struci, Bavkra je bila idealna osoba da se što prije "završe" papiri i dobije dozvola Agencije za lijekove i medicinska sredstva BiH kako bi se izvršio uvoz respiratora iz Kine. Jasno je da je njena uloga u ovom poslu bila samo pro forme kako bi se zadovoljila pravila.
Iznenadjen sam da se slucaj korona partija uspio relativno efikasno rijesiti za samo dva dana. To je super jer ostaje medijski prostor za ovaj slucaj respirator da se razmota u najvecu pljacku u 21. stoljecu.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Politika

PostPostao/la Sherpa » 09 svi 2020, 12:59

I ona će ostati na tvu...

M smo se barem rješili ćosića oko afere ulaznica.al đaba to kad ga nitko nije osudio. Jel šok da i dale radi u sportu?
slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Politika

PostPostao/la emirates » 09 svi 2020, 15:14

Sherpa je napisao/la:Source of the post I ona će ostati na tvu...

M smo se barem rješili ćosića oko afere ulaznica.al đaba to kad ga nitko nije osudio. Jel šok da i dale radi u sportu?

Kao i kod Cosica, tesko kad je televizija u istom talu kao i on :mrgreen: Ostaje samo da gledamo cirkus.
slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Politika

PostPostao/la emirates » 11 svi 2020, 13:14

Sumnjive i čudne nabavke Federalne uprave civilne zaštite pojavljuju se skoro svaki dan.

Najnovija jeste nabavke maski preko kompanije Development Balkan Group. Firma koja se, bar prema onome što se može naći na internetu o njoj bavi investicionim konsaltingom nabavila je maske standarda FFP2 NR D.

Prema izvještaju, nabavila je 30.000 maski u vrijednosti od 759.096 KM. Prostom računicom vidi se da je jedna maska koštala 25 KM!?

No, nije samo to čudno u ovoj nabavci. Prema fotografijama sa Facebook stranice ove kompanije, odlične veze s upravom firme ima zamjenik ministra za promet i komunikacije BiH Nedžad Branković (SDA).

Dobili smo direktora Development Balkan Groupe Erola Ramusovića. Za Raport je potvrdio informaciju da je njegova kompanija nabavila maske.

Je li cijena ok? 25 KM po komadu.

To su specijalne maske s filterima. To je realna cijena. Sad idu politička prepucavanja. Nikona ne poznajem u Civilnoj zaštiti. Mi smo uredno dostavili ponudu i ona je prihvaćena”, kaže nam Raumosović.

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Politika

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 12 svi 2020, 01:14

Zanimljivo :think:

Stožer 16.03.2020.
"Ti ljudi ne smiju izlaziti, to je kao kao da imate pištolj pa hoćete nekoga ubiti. Vi imate potencijalnu zarazu, to može ubiti drugog čovjeka. To se ne smije raditi"

Stožer 11.05.2020
"Što se tiče dolaska na biračko mjesto to ne bi bio problem ako stave masku i nemaju simptome"
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Politika

PostPostao/la Sherpa » 12 svi 2020, 01:22

Ma slušao sam prekjučer kada je nešto trkeljao oko brača i to što je isti otok. I oda si mislim, a pičkati materina nisi tako govorio kada je bila ona vjerska procesija na hvaru, koji je također otok.
slika

AlenB
Administrator
Administrator

Politika

PostPostao/la AlenB » 13 svi 2020, 22:45

https://seebiz.eu/drustvo/vlada-uzela-i ... una/232043

kakvo odvratno smeće, najprije uzmeš 300 milijuna i onda uzmeš još 150, ali bitno da se pravdaju time da su im "ipak nešto i ostavili"

dobro je netko rekao, to je kao kad nekome opljačkaš kuću i kažeš "pa evo brate, ostavio sam ti televizor i frižider, šta se buniš"
slika

Natrag na “Svlačionica”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.