Politika

Nasumični razgovori
Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

PostPostao/la Sherpa » 10 srp 2019, 17:27

To ja uopće neću mi probati negirati. Stao je na starnu nacista, i priklonio im se je zato što i sam je to u neku ruku.

Ali je jasno kako nisu svi bijelci koji su desno ujedno rasisti / nacisti kako neki žele pokazati. Taj dio etiketiranja je i dio razloga što je dobio izbore
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca
Status: Online

Politika

PostPostao/la Maki » 13 srp 2019, 11:19

Sherpa je napisao/la:Source of the post
Ali je jasno kako nisu svi bijelci koji su desno ujedno rasisti / nacisti kako neki žele pokazati. Taj dio etiketiranja je i dio razloga što je dobio izbore

Naravno da nisu. Liberali su daleko veći rasisti i seksisti jer smatraju crnce, žene i slične jadnim pahuljicama kojima treba svaka moguća pomoć, a ne izgrađenim ljudskim bićima.

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Politika

PostPostao/la emirates » 14 srp 2019, 14:29

Opovrgnuti jednu generalizaciju drugom ne vodi objektivnom razmisljanju :p To jeproblem i u Americi, sto i oni koji ce reci kako ne treba generalizirati sve desno orijentirane bijelce ce svakoga ko naginje malo lijevo nazvati komunjarom. Oni bi u Kopenhagenu mislili da ih je neko izbacio u Staljingrad.
slika

ante
Rank 8
Rank 8

Politika

PostPostao/la ante » Jučer, 19:29

I Maric dao ostavku, nepunih tjedan dana nakon Kuscevica. U civilizaciji, cijela vlada bi dala ostavku, ovdje se ucvrscuju jace nego ikad u svoje fotelje nakon 3 (znam za ovu dvojicu i Dalicku, ne znam jel index otjerao jos nekoga) otpisana ministra. I najgora stvar je ta sto nije vlada najgora stvar u ovoj situaciji nego narod (ukljucujem i samog sebe) koji suti po pitanju ovoga. Hrvati su jebeno smece od naroda, moralno dno dna bez trunke obraza i karaktera, iskreno se nadam da kad jednog dana ova trula drzava crkne nikad vise necemo dobit svoju suverenu drzavu jer bolje od strane cizme i ne zasluzujemo.

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Politika

PostPostao/la Sherpa » Jučer, 21:56

Znaš što najviše žalosti, onog trena kada daju ostavku i uskok prestane istraživati. A narod zaboravi

Dok je bivši ministar bogatiji

Al slažem se, sami smo si krivi.
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 12
Rank 12

Politika

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » Jučer, 22:10

Samo je pitanje vremena, ne može društvo vječno starit, turizam već opada, kolaps stiže :drool:
Seth "The Tarpitect" Rollins

slika

Natrag na “Svlačionica”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.