Politika

Nasumični razgovori
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5303
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Politika

Post Postao/la ante »

Jebem im mater. Dabogda pocrkali.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Vidiš da žure s izborima kako ne bi se na njih svalio ekonomski kolaps koji nas čeka. A čeka nas
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5303
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Politika

Post Postao/la ante »

Neka se i urusi sve.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la emirates »

Nova afera sa javnim nabavkama: Firma Patrio d.o.o. dobila nekoliko tendera za nabavku medicinske opreme, uprkos tome sto nikada u proslosti nisu ucestvovali u javnim nabavkama i sto su u prosloj godini poslovali u minusu i sto ta firma ima samo jednu zaposlenu osobu - direktora. Tenderi su u milionskim iznosima, nabavljajuci npr vizire po cijeni od 10,5KM po komadu, dok se na trzistu isti krecu do 5KM. I onda novinari Zurnala otkriju kako je administrator stranice Patrio d.o.o. uposlenik firme KM Trade, ciji je vlasnik advokat Fikreta Hodzica i direktora Civilne Zastite Fahrudina Solaka. Izmedju ostaloga je u upravnom odboru jedne javne firme i suvlasnik je jos tri privatnih firmi, masno dobijajuci zadnjih godina novac kroz tendere.
I sad taj isti Fikret Hodzic konacno izroni iz rupe i dodje na tv da kaze kako je halalio svima koji ga pljuju. :lol: Da stvar bude gora, voDŽa nacije Bakir kaze da je on heroj jer je nabavio te respiratore. Solak sa druge strane poslan na godisnji odmor do daljnjeg... ups, hocu reci suspendovan je sa redovnom isplatom place svaki mjesec.
slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3022
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Politika

Post Postao/la lemonzoo »

Apokalipsa davno završila, a ti respiratori nisu još ni došli do bolnica.
Uvijek u pravu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Politika

Post Postao/la Sherpa »

lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST Apokalipsa davno završila, a ti respiratori nisu još ni došli do bolnica.
Pa kad i ne postoje :(
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la emirates »

Dodik u sred skupstine otvoreno priznao da prisluskuje telefone opoziciji. :mrgreen: Samo kod nas ovo moze proci bez prasine.
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Mary »

Vidim da se dosta digla prasina oko tog sto se ljude s dvojnim drzavljanstvom koji udju u BIH s Hrvatskom putovnicom tretira kao strane drzavljane.
Sto mi je preapsurdno da bi povjerovala u to. Znaci, ja sam sad prilikom ulaska u BIH strani drzavljanin? Jesu oni normalni? I jos cu platiti kaznu jer nemam jos i BIH putovnicu?
Dokaz da je pod hitno potrebna promjena politicara koji su na vodstvu Hrvatskog naroda u BIH, ljudi moraju doci k sebi.

@ante jel znas ti sto o ovome? Jesi putovao skoro u BIH? Ja i dalje ne mogu vjerovati i nadam se da je laz.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5303
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Politika

Post Postao/la ante »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Vidim da se dosta digla prasina oko tog sto se ljude s dvojnim drzavljanstvom koji udju u BIH s Hrvatskom putovnicom tretira kao strane drzavljane.
Sto mi je preapsurdno da bi povjerovala u to. Znaci, ja sam sad prilikom ulaska u BIH strani drzavljanin? Jesu oni normalni? I jos cu platiti kaznu jer nemam jos i BIH putovnicu?
Dokaz da je pod hitno potrebna promjena politicara koji su na vodstvu Hrvatskog naroda u BIH, ljudi moraju doci k sebi.

@ante jel znas ti sto o ovome? Jesi putovao skoro u BIH? Ja i dalje ne mogu vjerovati i nadam se da je laz.
Cuo sam se sa sestrom sad, ne mogu prijeci tj. tata je zvao granicnu policiju ali su mu valjda rekli da se moze prijeci s hrv. putovnicom na kojoj pise adresa prebivalista u BiH (kojom logikom?), sad s kojim bosanskim dokumentom mogu prijeci nemam pojma, imam bos. osobnu ali mi je ostala kod kuce. Samoizolacije u Federaciji vise nema, za RS nisam siguran. Uopce se ne trudim saznati vise kad svatko tjera svoje kole pa vise ni ne znas tko je u pravu a tko nije.

Uglavnom, kako sam i mislio, ovaj vikend nista. Bosanski Hrvati i gazenje, nadji bolji duo. Bitno da drug Covic slavi 9. januar, a to sto su Hrvati srednje Bosne i onoga sto je ostalo od Bosanske Posavine (izostavimo Hercegovce jer znamo svi da su oni klasu iznad ostalih Hrvata u BiH) gradjani drugog reda nema veze.

Nisam vise ni ljut ni razocaran, ovakve vijesti su mi postale najnormalnija stvar na svijetu, isto kao i pizdarije koje slusam u Hrvatskoj.
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Mary »

Neka je njima u Hercegovini dozvoljeno i dalje prelaziti samo s osobnom, a mi ne smijemo ni s Hrvatskom putovnicom uci u zemlju. Citam sad naplacivali su po 150€ kazne tko nema BIH putovnicu. Da stvar bude ironicnija, moj otac je prije deset godina platio kaznu jer je imao dvije putovnice, a sad nam kao naplacuju jer nemamo. Nove Hrvatske putovnice uopce ni nemaju adresu prebivalista/boravista, kako onda dokazati.

Ja ovo ne mogu da vjerujem, toliko sam ljuta cijeli dan, kao da ne postojimo, veliki vodja glavne Hrvatske stranke slavi dan republike koja nas je otjerala od doma i ruga nam se u lice, donose se zakoni kojim nam se oduzima imovina ako na vrijeme ne uknjizimo nekretnine, valjda po stoti put u zivotu, sad nam se ne dozvoljava uci u zemlju jer smo iako imamo drzavljanstvo, stranci. Ej' u Bosni sam stranac... :?
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5303
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Politika

Post Postao/la ante »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Neka je njima u Hercegovini dozvoljeno i dalje prelaziti samo s osobnom
Imas izvor?

Jebiga, mi smo kao Kurdi, narod bez drzave. Fascinantno mi je kako je se, dok su bombe padale po Vukovaru, govorilo kako to nije njhov rat da bi 6 mjeseci kasnije Sarajevo gorilo i tisuce i tisuce drzavljana BiH otislo u izbjeglistvo u Hrvatsku koja ih je primila, ista drzava cije drzavljane sad jebu u zdrav mozak i ne daju da se vrate u domovinu.
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Mary »

slika

Meni su tu krivi iskljucivo politicki predstavnici.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5303
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Politika

Post Postao/la ante »

Genijalno
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Melloo »

Ja bi reko da su hdzovi poslanici u vijecu ministara rekli izglasacemo vam to ako pustite ove nase dole da hodaju i tako i bilo :mrgreen:

ISto kad su pitali dodika za srbe u federaciji, bolji njega qurac nisu njegovo glasacko tijelo :mrgreen:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ovi se počeli ponašat ko da nemaju imena i adrese :roll: :mrgreen:

Inače ne volim raspravljat američku politiku al ovaj lik je stvarno senilan

slika
slika
Odgovori