Politika

Nasumični razgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Kotromanović je ima također svoje afere, ali to je bilo ako se dobro sjećam zbog korištenja državnog aviona u privatne svrhe, no pod njim se nismo razbacivali novcima

pazi, ova kupnja aviona je propala, bez da je hrvatska stavila stavku da Izrael plati penale ako dogovor propadne, što je potpuno normalna stvar u svim ogovorima ovoga tipa. I da, tu imaš i onu glupu izjavu 'hrvatska nije ništa platila'. da nisu kupili avione, ali netko je radio na tim ugovorima, na ovome, na onome, sve to košta. to je sve plaćeno, tako da je hrvatsku to koštalo.

Kotromanović (kao i Matić) nisu baš bili poštovani od branitelja zato što je mnogima bilo nepojmljivo da je netko tko je lijevo sudjelovao u ratu. zato su često bili na udaru braniteljskih udruga, što ako pogledaš je potpuno apsurdno.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
It’s my birthday
Status: Offline

Politika

Post Postao/la DVW »

Znam da je Matić najviše bio na udaru kad je bio braniteljski protest što je ironično uzevši da je on političar koji je u ratu najviše najebao. Kotromanović i Krstičević su vodili istu jedinicu koliko znam. Ovaj ne valja jer je SDP, a ovaj valja jer je HDZ. Dvostruki aršini premda ja ne bi glasao ni za SDP nikad. Isto kao za Dodika ovdje. Ni mrtav.

I šta će na kraju biti sa vojnim avionima?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST I šta će na kraju biti sa vojnim avionima?
to nitko nema ideje. tu je pitanje da li nam trebaju. ako mene pitaš odgovor je ne, pošto ja smatram da ne postoji ugroza. da li bi nam dobro došli, apsolutno, pošto je dobro imati vlastitu obranu.

samo hrvatska ima toliko problema, pogotovo u obrazovanju u kojeg bi trebalo puno više ulagati.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
It’s my birthday
Status: Offline

Politika

Post Postao/la DVW »

Treba imati svakako. Mi nemamo ni vojsku da nije glupi broj 3 i konstitutivnost umjesto da svi služe BiH bez obzira na naciju, a kamoli avione. Jača vojska = teže će doći do rata. Ali da je prioritet, slažem se, nije.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Kujundžić
To onaj ciji kmetovi prijete novinarkama protezom za zube? :mrgreen: Gledao sam na Prime Timeu nesto o tome i ne treba mnogo vremena da vidis da se radi o seljacini.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

S time dabi u bilo kojoj normalnoj državi još dvojca letjela. Jedan zbog aviona, drugi zbog agrokora

slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
It’s my birthday
Status: Offline

Politika

Post Postao/la DVW »

Čisti samo Cappeli, Butković i Medved :lol: :lol:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Maki »



Studentska govna.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Mary »

Hrvatski književnik i putopisac Matija Mažuranić o svojim iskustvima tokom boravka u Bosni i Hercegovini 1839. i 1840. godine napisao je djelo ‘Pogled u Bosnu, ili kratak put u onu krajinu’. Donosimo vam posebno zanimljiv dio u kojem autor opisuje društvene odnose koji vladaju između etničkih i vjerskih grupa u BiH.

“Krstjani i Turci mrze se strašno među sobom: nu neka bi i to bilo, samo da se Krstajni jedne i druge izpovedi malo bolje gledaju. Nego premda su i po krvi i po svetoj veri prava rođena bratja, ipak se mrze, kao da nikakove svojbine neima među njimi. Turci zovu svakog Krstjanina Vlahom, a Vlasi među sobom jedan zove drugoga Šokcem; a on njega Šiakom: a ipak bi mogli znati, da im neće biti sreće, ni napredka, dok god se ova sramotna imena nezametnu.

U Bosni se Krstjani nesmiu zvati Bošnjaci: kad se reče Bošnjaci: onda Muhamedovci samo sebe razumiu, a Krstjani su samo raja Bošnjačka a drugčije Vlasi; Bošnjaci i Osmanlije prem da su Muhamedovci i jedan i drugi, opet se mrze strašno kao prava nebratja. – Bošnjak mrzi na Osmanliu, jerbo kaže, da neima pod nebom gadniega čoveka od Osmanlie, a Osmanlia kaže, da su Bošnjaci poturice, i da su gori od đaura, zato da jih treba davit i gaziti, nek se boje poturice, i nek znadu, tko jim zapoveda. I od tuda dolazi, da se Bošnjaci boje Osmanliah, kao i Krstjani od Bošnjakah Turakah.”


Nevjerojatno da je netko ovaj narod uspjeo tolike godine drzati pod "bratstvom i jedinstvom".
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Maki »

A pazi, naći ćeš i primjere gdje su narodi sarađivali, doduše većinom to nije bilo dugotrajno.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la emirates »

Uhvatise Stanivukovica kako se u Foci sa nekim fanovima slikao sa cetnickom zastavom. Haj na stranu, ali onda pitaju frajera za to poslije i hladno kaze da je bilo tu dosta ljudi, sve to nekako ide nabrzinu da se nije razumio koja je zastava u pitanju. :lol: Pa jebemu mater hoces da skines Dodika a ne mozes ko prosjecan politicar naci neku bolju izvlakusu od 'nisam se razumio' :doh:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Uhvatise Stanivukovica kako se u Foci sa nekim fanovima slikao sa cetnickom zastavom. Haj na stranu, ali onda pitaju frajera za to poslije i hladno kaze da je bilo tu dosta ljudi, sve to nekako ide nabrzinu da se nije razumio koja je zastava u pitanju. :lol: Pa jebemu mater hoces da skines Dodika a ne mozes ko prosjecan politicar naci neku bolju izvlakusu od 'nisam se razumio' :doh:
Mislim da Stanivuković sad želi da se postavi kao "zaštitnik Srba i Srpske" i da tako svrgne Dodika koji se zavukao sa ovim NATO - ANP zapletom.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la emirates »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Uhvatise Stanivukovica kako se u Foci sa nekim fanovima slikao sa cetnickom zastavom. Haj na stranu, ali onda pitaju frajera za to poslije i hladno kaze da je bilo tu dosta ljudi, sve to nekako ide nabrzinu da se nije razumio koja je zastava u pitanju. :lol: Pa jebemu mater hoces da skines Dodika a ne mozes ko prosjecan politicar naci neku bolju izvlakusu od 'nisam se razumio' :doh:
Mislim da Stanivuković sad želi da se postavi kao "zaštitnik Srba i Srpske" i da tako svrgne Dodika koji se zavukao sa ovim NATO - ANP zapletom.
Ali onda pokazuje beskicmenjacki karakter. Ne moze u Sarajevo doci i prosipati pricu kako je ovo zenlja tri naroda, kako svi mi trebamo da se ujedinimo u borbi za nasu zajednicku zemlju, prozivati Dodika za licemjerstvo, a onda otici u Focu i naslikavati se sa takvim zastavama. Mislim, moze sve kod nas, ali jebo tu politicku opciju koja svoje stavove salta ovisno o tome kako puse vjetar. Dodik je isto imao skroz drugu pricu prije 20 godina, a ovim pokazuje da vjerovatno ne namjerava biti ista drugaciji ako bi dosao na vlast. Izgleda stvarno da je Nasa Stranka jedina u drzavi koja se drzi svojih uvjerenja makar i naustrb sebe i svoje popularnosti medju narodom.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Maki »

Ma joj sam si rekao da je tako i Dodik. Skontao je Stanivuković da se neće dočepati vlasti ako bude "građanska opcija".
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la emirates »

slika
Ovaj covjek je lud. Ne samo da se usudjuje usporedjivati svoj mizeran 'problem' sto ga javnost pljuje zbog razbijanja koalicije u KS sa ovako ozbiljnim temama, vec indirektno rece kako su zrtve silovanja krive zbog toga sto im se to desilo. 'Ubise cast da bi zivjela sramota'. Da, one su sramota, a ne oni koji su im to pocinili. Ovo je vjerovatno najdegutantnija stvar koju sam dugo procitao od nekog naseg politicara, a konkurencija je zaista golema.
slika
Odgovori