Politika

Nasumični razgovori
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Rio146 »

Hahahaha oni pogotovo
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Treba se mentalno pripremiti za ovo što će predsjednica danas prosrati na HRTu kod njenog dupelisca Dujmovića.

Ono što je ovih dana radila bilo je sramoćenje države, sve zato što nisu htjeli reći da je išla privatno.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Politika

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Meni je drago što je ovo napravio. Američke medijske kuće su hrpa smeća koji rade sve samo ne objektivan posao., oni su tu kao sredstvo propagande.

Recimo, prije izbore sve velike medijske kuće s pisale o tome kako je on grozan, prozivali ga rasistom (što ga nisu prozivali dok je bio samo poslovan čovjek), a kada je postalo jasno kako je on izabrani promijenili su svoje retoriku za 180. Bilo je malo more slika koje pokazuju naslovnice novina par dana prije i par dana nakon izbora. Ko vjetrenjače, kako vjetar puše.

CNN je zaslužio što im je napravio - prenjeli su čistu izmišljitinu, običnu glasinu koju je netko plasirao, sve u cilju 'slušaj što ti govorimo, nemoj se ništa pitati i sam razmisliti ima li to težinu'.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Pernar je zbilj cirksuki klaun u ovom saboru. Mnoge stvari koje kaže su mu na mjestu, no onda sam sebi puca u nogu debilnim izjavama i odlukama.

Recimo danas, kada se glasalo o skidanje imuniteta Sauchu (za kojeg sam kazao da je kriv istog trena kada je afera isplivala). 7 / 8 ljudi mu je skinulo imunitet (i HDZ i SDP), jedini tko je bio protiv bio je Pernar. Njegov razlog je taj što neki iz HDZa nisu još procesuirani. Mislim ono. Frajer je grafološkim vještačenjem prozvan, vrlo vjerojatno mu prijeti buksa i ti ideš prigovarati što neki drugi nisu kažnjeni samo da bi bio protiv. Daj jebote, ajmo prestati gledati tko je iz koje stranke i svaki kriminal kažnjavati. Prestati se pozivati kao MOST oko Barišića da je jednom netko SDPov bio optužen za dokazano plagiranje pa su ga oni tada branili. Prestanimo već jednom gledati što je bilo, ajmo gledati što će biti. Sve kriminalce osuditi kada ih se ulovi. Meni je jasno da ih u ovom stanju nikada nećemo sve uloviti, al kada neko bude ulovljen s prstima u pekmezu, ajmo ih stavljati iza rešetaka. Ne gledati tko je iz suprotne stranke radio isto.

jebena država :evil: :evil: :evil:
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Rio146 »

Hahahaha pa to nema nigdje. Bilo bi jebeno kad bi uletio MMF.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Možemo li se ikako prije vremena rješiti ove pijavice Kolinde... Sada je glupača, kako ne bi otkrila što je radila u Amurika, put proglasila državnom tajnom...

Užas.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Wulf7X »

:lol: :lol: :lol: Treba ih sve pobiti i proglasiti Anarhiju
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Anarhija je najgore držano uređenej koje bi moglo postojati. Naprosto neizvedivo da opstane...
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Wulf7X »

Ma ja to iz šale rekao. Diktatura samo. Pogledaj koreju, procvetala :lol:
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la crocop97 »

Rusija je primjer prave i suverene države, nema zajebancije kod Vladimira. Treba nama netko s mudima, netko tko će reći NATO i EU bandi da se tjeraju u 3 pizde materine
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Kolege iz susjedne mi države, koliko šanse ima Ljubiša Preletačević Beli na izborima? (i da, znam da je lik izmišljen, al je najbolja parodija politike ikada)
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la emirates »

Ne znam koliko je dozvoljeno o medjunarodnoj politici, ali cu ostati prilicno kratak.

Erdogan je debil ravan Trumpu, a njegovi sljedbenici su ovce zaludjenije od nase SDA armije.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Ma nek se priča o politici, sve dok se ne prelazi granica dobrog ukusa
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Wulf7X »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Kolege iz susjedne mi države, koliko šanse ima Ljubiša Preletačević Beli na izborima? (i da, znam da je lik izmišljen, al je najbolja parodija politike ikada)
Pa imajući u vidu političku situaciju šanse su mu male, za njega će glasati uglavnom ljudi koje politika ne zanima i muka im je od ove aktualne garniture, uglavnom mlađe osobe među kojima sam i ja. Prognoziram negde oko 5 procenata (10 najviše)
slika
Odgovori