Politika

Nasumični razgovori
ante
Rank 8
Rank 8
Status: Offline

Politika

PostPostao/la ante » 05 ruj 2018, 12:30

https://www.index.hr/vijesti/clanak/njo ... 21909.aspx

Hrvatska demokratska zajednica. Pa Alan Ford je tragedija kad se usporedjuje s ovom prcijom :lol:

Na stranu to, moram priznat, koliko god je Njonjo odvratan brada mu stvarno dobro stoji. :D Nadam se da ce je zadrzati, izgleda ljepse ovako. A bogami i Bernardicu dobro stoji bradica

A zadnjih dana se stalno vrti vijest kako bi mogli doci do novih izbori. Pa ja bi dao lijevu ruku u vatru, eto koliko sam siguran da ce vlada (nazalost) prezivjeti
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Politika

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 05 ruj 2018, 12:51

A i da ne ptižive šta, opet će HDZ izmemat neku minimalnu većinu i eto.
Seth "The Tarpitect" Rollins

slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Politika

PostPostao/la Sherpa » 05 ruj 2018, 13:09

ante je napisao/la:Source of the post A zadnjih dana se stalno vrti vijest kako bi mogli doci do novih izbori.

Pa ako pogledaš, ovo je trenutak kada HDZu odgovaraju novi izbori. imaju dobre brojke zaposlenosti zbog sezone, jedino ih je malo uljanik sjebao, i to što je krivousta progovorila. Pošto je SDP nikada jadniji. Samo nek se paze, SDP se može ojacati preko noći, da SDP sada najavi kako se milanović vraća, odmah bi dobili skok, pošto je bio relativno dobar premijer. miljama bolji od oreškovića ili plenkovića.

al da... nećemo glasati ako se netko razboli... ja sam skoro umro od smjeha

ta stranka nema ni trunke demokracije, to je totalitarna stranka. Tkogod misli suprotno je velika budaletina.
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Politika

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 05 ruj 2018, 13:33

Stvorili državu, heroji, svaka im dala.

slika

ante
Rank 8
Rank 8

Politika

PostPostao/la ante » 05 ruj 2018, 13:42

Sherpa je napisao/la:Source of the post
ante je napisao/la:Source of the post A zadnjih dana se stalno vrti vijest kako bi mogli doci do novih izbori.

Pa ako pogledaš, ovo je trenutak kada HDZu odgovaraju novi izbori. imaju dobre brojke zaposlenosti zbog sezone, jedino ih je malo uljanik sjebao, i to što je krivousta progovorila. Pošto je SDP nikada jadniji. Samo nek se paze, SDP se može ojacati preko noći, da SDP sada najavi kako se milanović vraća, odmah bi dobili skok, pošto je bio relativno dobar premijer. miljama bolji od oreškovića ili plenkovića.

al da... nećemo glasati ako se netko razboli... ja sam skoro umro od smjeha

ta stranka nema ni trunke demokracije, to je totalitarna stranka. Tkogod misli suprotno je velika budaletina.

Al s kim bi oni uopce sklopili koaliciju? Evo sad gledam rezultate proslih izbora, HDZ+HSLS+HDS+HRAST=61 mandat. Gdje bi oni nasli jos 15 ruku? A i to je pod uvjetom da HDZ uopce dobije 61 mandat, bilo samostalno ili kroz kakvu koaliciju. Ne bi me iznenadilo da se MOST opet udruzi iako nece dobit ni 10 mandata na iducim izborima jer su dvolicna govna, 8 manjinaca ce sigurno dici ruke za vladu, Sauche nece biti, jebes mi sve ako HNS predje izborni prag ali glupost Hrvata na izborima me vise ne iznenadjuje tako da nekako cak i ocekujem Prdoljaka ili nekog drugog iz HNS-a u saboru. I onda ostaju nezavisni poput Glasnovica (koji je pobjegao kao kukavica kad se glasalo o povjerenju Maricu), onog smrada Skibole i slicni. A da ne govorim o Zivom Zidu koji ce sigurno imati najmanje 20 mandata i upravo oni ce zamijeniti neke nezavisne a sami ne zele biti s bilo kime. Kako bi volio da dodje do velike koalicije pa makar unistili sve do kraja. Samo da ovaj preglupi narod vec shvati jednom da su i jedni i drugi isti
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Politika

PostPostao/la Sherpa » 05 ruj 2018, 14:15

mislim da podcjnjuješ koliko će hdz dobiti, što južnije to tužnije, a ni istok ne zaostaje
slika

m@tkop
Rank 5
Rank 5

Politika

PostPostao/la m@tkop » 09 ruj 2018, 17:26

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post Stvorili državu, heroji, svaka im dala.

Da, stvorili državu, neki problem mozda?

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Politika

PostPostao/la Sherpa » 09 ruj 2018, 17:32

ne, nisu stvorili državu

stovrio ju je narod (koji i je država), ne jedna stranka. da nije bilo tog naroda, džaba bi njima bilo bilo što izglasano.
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Politika

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 09 ruj 2018, 17:33

m@tkop je napisao/la:Source of the post
Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post Stvorili državu, heroji, svaka im dala.

Da, stvorili državu, neki problem mozda?

Stvorili su oni sebi temelje za pokrast I biracko tijelo ispranog mozga. Raspad Juge je bia neizbjezan nakon smrti Tita, HDZ je samo iskoristia priliku. Doslovno bilo koja druga stranka na vlasti da je bila bi isto stvorila rvacku. Al eto, zaglavili smo s ovima.

slika

crocop97
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Politika

PostPostao/la crocop97 » 09 ruj 2018, 17:35

Ovo bi trebalo bit zanimljivo :whistle:
slika

m@tkop
Rank 5
Rank 5

Politika

PostPostao/la m@tkop » 09 ruj 2018, 17:38

A tko je oružje dijelio tom narodu koji je ginio? Pa moj otac je od hdz-a dobio pušku, pokradenog oružja iz jna vojarni ali teško je danas objasnit glupanima neke stvari. Istina da je hdz pokrao državu, ratni hdz nema veze sa današnjim

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Politika

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 09 ruj 2018, 17:42

Zato je Tuđmana istraživa USKOK, jer nisu imali pametnijeg posla. Opet, da je bilo ko drugi bia pričalo bi se mom je ocu pušku da HNS/HSP/doslovno ko god.

slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Politika

PostPostao/la Sherpa » 09 ruj 2018, 17:48

mda... davao puške... istovremeno je luka rajić prevozio novce koje je pokrao, jumbo je kralj mandarina koji je domoljubno prevozio paštete i onda ih naplaćivao par puta više nego što su koštale našoj vojsci. svi toliki doboljubi nema što.

možemo i o onoj davnoj paradi na jarunu kada je predstavljeni komad opreme netragom nestao (vjerojatno zubak uzeo), ili možemo govoriti o tome kako je mesić skupljao u australiji pare, ili mnogi drugi po drugim dijasporama.

ili možemo govoriti o tuđmanu koji je naredio povratak vukovarske djece sa ekskurzije u dubrovniku, kako bi bila u vukovaru, kako bi vukovarski branitelji imalo dodatan razlog braniti svoj dom.

Da... 'hdz je stvorio hrvatsku', koja danas ima duplo više branitelja nego ih je imala u ratu.
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Politika

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 09 ruj 2018, 17:51

Sherpa je napisao/la:Source of the post koja danas ima duplo više branitelja nego ih je imala u ratu.

Pa triba neko ostat kad svi mlađi odu.

slika

m@tkop
Rank 5
Rank 5

Politika

PostPostao/la m@tkop » 09 ruj 2018, 17:55

Neka i SDP napusti državu isto kao što je napustio sabor prilikom izglasavanja za samostalnost.

Natrag na “Svlačionica”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.