Politika

Nasumični razgovori
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Maridius98 »

slika

Kad bi mi neko rekao dokle ćemo ova govna da gutamo koja pička materina.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Maridius98 »

Pa, 'ajmo redom, ono najzanimljivije iz izlaganja predsednika Srbije danas uživo pred milionskim TV auditorijumom:

- Videće Srbija šokantne snimke, zbog čega će ljudi morati da sklone decu od televziora.

- Do četvrtka će sve da se objavi, čekaju se samo potvrde veštačenja dokaza.

- Imam hiljadu slika sa ljudima s one strane zakona.

- Ja u tom momentu ne znam da to radi KRIK, BIRN, CINS i saznajem da je neko iz policije neprestano pratio moje dete, brata, oca.

- Osećam krivicu za svoju decu posto su prošli kroz razvod i to kad su bili u najgorim godinama.

- I onda su išli na to, znali su da sam vezan za brata kao da smo pupčanom vrpcom vezani.

- Ja nemam 700 miliona evra, mene zanima šta će da ostane iza mene.

- I zašto neko ima majbahe i bmv 5.

- Marinika je stvarni proteže narkodilera i tek ćete da vidite... ona videla drogu od kokošaka i zato je gađana kokoškom.

- Videćemo svašta i zato Vuletić brani navijače.

- Hajka se vodila i protiv mog malog sina Vukana.

- Ubacili su dobrog čoveka sa Kosova da mi uživo u TV programu govori "Vučiću, pederu".

- Imaćemo najlepše vozove u Evropi, do Novog Sada stizati za 27 minuta, imaćete besplatan čaj i kafu uz kartu koja će koštati oko 1.000 dinara.

- A kupićemo ih od onih koji takve vozove nemaju

- Niko nije rekao izvinite za Bugarsku, a neko stvarno iz opozicije ima 35 stanova.

- A onda su moju majku nazivali kurvetinom i pričali da ja nisam Anđelkov sin, nego nekog drugog.

- Stižem, učim noću, učim u putu, u automobilu. Pa šta? Pitajte profesore da li sam bio na ispitima.

- Videće se šta je tek rađeno na carini.

- Oni nikad ništa nisu ozbiljno izgradili, ni poljanu nam nisu ostavili gde bolnicu da izgradite.

- Imamo para. Imamo para. Ma imao novca.

- Tri puta ima kučiće, maćiće i papagaje da vakcinišu samo da mi ne dobijemo vakcinu.

- Ne mogu da se vakcinišem dok broj revakcinisanih ne pređe milion, kako niko ništa ne bi mogao da mi zameri.

- Kontrolisaće se računi od Australije, Mauricijusa do Luksemburga i Devičanskih ostrva. Prvo moji, mada nemam nijedan.

I tako 84 minuta. Živela Srbija, srećan rad.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57842
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Imal video? Ja ovo moram vidjeti

Čovjek je totalno prso. Pa tko to puši?
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Maridius98 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Imal video? Ja ovo moram vidjeti

Čovjek je totalno prso. Pa tko to puši?

Ako ti se zaista sve ovo gleda. :D
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Politika

Post Postao/la DVW »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST Pa, 'ajmo redom, ono najzanimljivije iz izlaganja predsednika Srbije danas uživo pred milionskim TV auditorijumom:

- Videće Srbija šokantne snimke, zbog čega će ljudi morati da sklone decu od televziora.

- Do četvrtka će sve da se objavi, čekaju se samo potvrde veštačenja dokaza.

- Imam hiljadu slika sa ljudima s one strane zakona.

- Ja u tom momentu ne znam da to radi KRIK, BIRN, CINS i saznajem da je neko iz policije neprestano pratio moje dete, brata, oca.

- Osećam krivicu za svoju decu posto su prošli kroz razvod i to kad su bili u najgorim godinama.

- I onda su išli na to, znali su da sam vezan za brata kao da smo pupčanom vrpcom vezani.

- Ja nemam 700 miliona evra, mene zanima šta će da ostane iza mene.

- I zašto neko ima majbahe i bmv 5.

- Marinika je stvarni proteže narkodilera i tek ćete da vidite... ona videla drogu od kokošaka i zato je gađana kokoškom.

- Videćemo svašta i zato Vuletić brani navijače.

- Hajka se vodila i protiv mog malog sina Vukana.

- Ubacili su dobrog čoveka sa Kosova da mi uživo u TV programu govori "Vučiću, pederu".

- Imaćemo najlepše vozove u Evropi, do Novog Sada stizati za 27 minuta, imaćete besplatan čaj i kafu uz kartu koja će koštati oko 1.000 dinara.

- A kupićemo ih od onih koji takve vozove nemaju

- Niko nije rekao izvinite za Bugarsku, a neko stvarno iz opozicije ima 35 stanova.

- A onda su moju majku nazivali kurvetinom i pričali da ja nisam Anđelkov sin, nego nekog drugog.

- Stižem, učim noću, učim u putu, u automobilu. Pa šta? Pitajte profesore da li sam bio na ispitima.

- Videće se šta je tek rađeno na carini.

- Oni nikad ništa nisu ozbiljno izgradili, ni poljanu nam nisu ostavili gde bolnicu da izgradite.

- Imamo para. Imamo para. Ma imao novca.

- Tri puta ima kučiće, maćiće i papagaje da vakcinišu samo da mi ne dobijemo vakcinu.

- Ne mogu da se vakcinišem dok broj revakcinisanih ne pređe milion, kako niko ništa ne bi mogao da mi zameri.

- Kontrolisaće se računi od Australije, Mauricijusa do Luksemburga i Devičanskih ostrva. Prvo moji, mada nemam nijedan.

I tako 84 minuta. Živela Srbija, srećan rad.
Još govori Evropi ko ste vi da mi ograničite kretanje :lol:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST Prvo moji, mada nemam nijedan.
Nevjerojatno :lol:
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10435
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Politika

Post Postao/la ~MandyRose~ »



Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6954
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la crocop97 »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Imal video? Ja ovo moram vidjeti

Čovjek je totalno prso. Pa tko to puši?

Ako ti se zaista sve ovo gleda. :D
Vi stvarno imate bizarne jutarnje tv emisije, pogotovo onaj Happy, sijevaju utoke i katane, dolaze mafijaši i ratni zločinci i ponekad ono najgore, Vučić na rano jutro, šta se dogodilo finim malograđanskim i penzionerskim temama? :mrgreen:
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Politika

Post Postao/la DVW »

U BiH, a vjerujem ni kod vas u RH nema onakvog novinarskog šoviniste kao onaj Marić sa Happya. Užas jedan.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Vi stvarno imate bizarne jutarnje tv emisije, pogotovo onaj Happy, sijevaju utoke i katane, dolaze mafijaši i ratni zločinci i ponekad ono najgore, Vučić na rano jutro, šta se dogodilo finim malograđanskim i penzionerskim temama?
Šta fali tome da se veliki vođa bude na TV-u lipo ujutro i blagoslovi puk svojom pojavom :lol:
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Dynamite 7 »

Maridius98 je napisao/la:
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Imal video? Ja ovo moram vidjeti

Čovjek je totalno prso. Pa tko to puši?

Ako ti se zaista sve ovo gleda. :D
Ovo je epski :lol: .
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6954
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la crocop97 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Vi stvarno imate bizarne jutarnje tv emisije, pogotovo onaj Happy, sijevaju utoke i katane, dolaze mafijaši i ratni zločinci i ponekad ono najgore, Vučić na rano jutro, šta se dogodilo finim malograđanskim i penzionerskim temama?
Šta fali tome da se veliki vođa bude na TV-u lipo ujutro i blagoslovi puk svojom pojavom :lol:
Ništa, treba uvest i jedan kanal na kojem cijeli dan puštaju materijal o Vođi, više volim vidit Velkog vođu na teveju nego popit jutarnju rakijicu (uz Mikija, treba nam i Vučić smajlić, zaslužio je)
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Maridius98 »

Svaka televizija sa nacionalnom frekvencijom je u njegovom vlasništvu, pa može da bane na TV kad mu prdne na pamet i da lupeta gluposti. Pre neki dan je bio na Hit Tvitu sam (a emisija obično ima tri gosta) i najavljivao sunovrat jer će njega jelte da ubiju. Tom prilikom je isprozivao nekog bivšeg pripadnika 63. padobranske brigade, pa ga je vojni sindikat tužio. Svakog dana sve lepše i lepše. Ovo za voz mi je ubedljivo najjače.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57842
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST jer će njega jelte da ubiju.
predugo je on živ koliko puta već pokušavaju ubiti
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Master of darkness »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST Imaćemo najlepše vozove u Evropi, do Novog Sada stizati za 27 minuta, imaćete besplatan čaj i kafu uz kartu koja će koštati oko 1.000 dinara.
Ako racuni budu kao na Zlatiboru, onda samo dodaj jos jednu nulu na ovaj racun i shvatices sve hah :roll:
Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST Kontrolisaće se računi od Australije, Mauricijusa do Luksemburga i Devičanskih ostrva. Prvo moji, mada nemam nijedan.
Bahahahahahahah da li je moguce da neko ovo guta brate moj :lol: :lol: :lol:
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Još govori Evropi ko ste vi da mi ograničite kretanje
Cek cek sta :lol: :lol:

Nisam mogao da gledam ovo, previse mi je degutantan na slici, a kamoli njegov glas. Ionako napustam Srbiju po zavrsetku fakulteta, tako da njegovu glavudzu sa ustima koji izgledaju kao zenski polni organ ne gledam dugo hah :roll: .
You leave when you think it's time
Odgovori