Kako ste saznali za ovaj forum?

Nasumični razgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Sherpa »

nema potrebe

tema nek ostane kak je, samo neka slući temi, pričalo se o ovome, reko sam dosta i bit će dosta :D

jednostavno :)
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la AleksaVP »

Moja je priča slična kao i nekolicine koji smo bili na "onom" forumu ali kao što ste pročitali sve je otišlo u pogrešnom smeru i desilo se šta se desilo. Ovo je najbolja stvar koju je @Sherpa uradio, okupili smo se ovde gomila nas koji volimo da gledamo wrestling a ima i dosta ostalih stvari o kojima diskutujemo i zaista se lepo slazemo sto je najbitnije.

LONG LIVE PROHRVANJE FORUM!!!
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la ante »

Nemam blage veze da budem iskren, mislim da sam nekako zavrsio na prohrvanje.com, otkrio forum i prijavio se u 3. mjesecu prosle godine. Da vjerujem u sudbinu rekao bi da me je ona dovela ovdje :lol:

I moze objasnjenje ovog rata s OWF-om? Zaintrigan sam
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Sherpa »

Nema rata, nema price :)
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Rio146 »

Čiča miča, gotova je priča! :D
Yes Sir!
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Melloo »

Ja ne znam zasto sma ja 3 mjeseca citao ovaj forum i neckao da li cu sw regisytovati da me ne ismijavate sto sam tek se vratio gledanju.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Sherpa »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Ja ne znam zasto sma ja 3 mjeseca citao ovaj forum i neckao da li cu sw regisytovati da me ne ismijavate sto sam tek se vratio gledanju.
za sve one koji listaju i misle isto, možete se registrirati i ako ne pratite wrestling!
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la TheBesir »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Ja ne znam zasto sma ja 3 mjeseca citao ovaj forum i neckao da li cu sw regisytovati da me ne ismijavate sto sam tek se vratio gledanju.
za sve one koji listaju i misle isto, možete se registrirati i ako ne pratite wrestling!
Ja sam u početku pratio samo Wrestling podforum kasnije naišao na Svlačionicu i sport i ostalo.Svega ima
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Sherpa »

Kada je dio foruma skriven ako nisi registriran, tako je napravljeno :)
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Maki »

Za forum sam saznao čim je napravljen, ali se nisam tada registrovao jer sam bio protiv osnivanja ovog foruma i odlaska sa OWF-a (koji je nažalost nedavno otišao u istoriju RIP :( ). Onda sam tamo rane 2017. počeo ponovo gledati kečere, no ni tada se nisam registrovao jer sam se idalje trudio oživiti OWF. Sve je to manje-više kulminiralo prije nekoliko mjeseci kad sam imao jedno ružno iskustvo tamo i odlučio sam baciti kocku i doći ovdje. Moram priznati da sam bio malo zabrinut kako će me ovdje zajednica prihvatiti, a pogotovo oni sa kojima sam se online znao od ranije, ali prihvatili ste me lijepo i za to vam odajem svako priznanje. Čak sam i dva puta bio član mjeseca, što me je isto malo iznenadilo.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Za forum sam saznao čim je napravljen, ali se nisam tada registrovao jer sam bio protiv osnivanja ovog foruma i odlaska sa OWF-a (koji je nažalost nedavno otišao u istoriju RIP :( ). Onda sam tamo rane 2017. počeo ponovo gledati kečere, no ni tada se nisam registrovao jer sam se idalje trudio oživiti OWF. Sve je to manje-više kulminiralo prije nekoliko mjeseci kad sam imao jedno ružno iskustvo tamo i odlučio sam baciti kocku i doći ovdje. Moram priznati da sam bio malo zabrinut kako će me ovdje zajednica prihvatiti, a pogotovo oni sa kojima sam se online znao od ranije, ali prihvatili ste me lijepo i za to vam odajem svako priznanje. Čak sam i dva puta bio član mjeseca, što me je isto malo iznenadilo.
Što je znak da si trebao doći mnogo ranije. :D
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Melloo »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Za forum sam saznao čim je napravljen, ali se nisam tada registrovao jer sam bio protiv osnivanja ovog foruma i odlaska sa OWF-a (koji je nažalost nedavno otišao u istoriju RIP :( ). Onda sam tamo rane 2017. počeo ponovo gledati kečere, no ni tada se nisam registrovao jer sam se idalje trudio oživiti OWF. Sve je to manje-više kulminiralo prije nekoliko mjeseci kad sam imao jedno ružno iskustvo tamo i odlučio sam baciti kocku i doći ovdje. Moram priznati da sam bio malo zabrinut kako će me ovdje zajednica prihvatiti, a pogotovo oni sa kojima sam se online znao od ranije, ali prihvatili ste me lijepo i za to vam odajem svako priznanje. Čak sam i dva puta bio član mjeseca, što me je isto malo iznenadilo.
Ako jos imas koga od raje ko je bio tamo zovi slobodno. :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST koji je nažalost nedavno otišao u istoriju
moram priznat da mi je žao, no mnogima sam probao predložiti moderniju alternativu (što je u konačnici ovaj forum) i nisu htjeli. no mi smo od prvog dana imali politiku otvorenih vrata i govorili kako su svi dobrodošli. i to nisu bile samo riječi - toga se držimo.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Maki »

Sad sam spao na samo 2 foruma na kojim imam preko 1000 postova. :(

Znam da si ti @Sherpa imao neke priče o updateu OWF-a, ali tad je forum bio u rasulu. k-dOG je otišao sa foruma, nismo imali admina pola godine i slične stvari.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Melloo »

Samo buducnost,naprijed i modernizacija svega :mrgreen:
Bilo je tamo clanova citao sam to jedno vrijeme 2016, valjda neki dodju ovdje da raspravljamo o wrestlingu
Odgovori