Kako ste saznali za ovaj forum?

Nasumični razgovori
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Mary »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Mary je napisao/la:QR_BBPOST Do te 2011. je jos i bilo sve normalno, poslje toga ocito nikada vise.
2013-14. su bile relativno normalne.
To ne znam, mislim da sam se vratila negdje 2015. A i to bolje da nisam.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Maki »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Mary je napisao/la:QR_BBPOST Do te 2011. je jos i bilo sve normalno, poslje toga ocito nikada vise.
2013-14. su bile relativno normalne.
To ne znam, mislim da sam se vratila negdje 2015. A i to bolje da nisam.
A da. Ti si bila otišla poslije onih lažnih pravila.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la HunterDX »

Al vi imate staž ljudi, ja sam jedan od najmladjih po tom pitanju. :D
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Mary »

@HunterDX Registrirala sam se tamo 2008. Godine, bukvalno imam osjecaj da pojedine clanove koji su dosli na ovaj forum s OWFa poznajem osobno. :D

@Maki Da, otisla sam tad, ali vec i par mjeseci prije toga je atmosfera bila nepodnosljiva.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la HunterDX »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST ^ Registrirala sam se tamo 2008. Godine, bukvalno imam osjecaj da pojedine clanove koji su dosli na ovaj forum s OWFa poznajem osobno. :D
Pa nije ni čudo, jače od 10 godina.
Ja sam neko ko ne podnosi forume, ovo je jedini forum koji mi se svidja i verovatno jedini na kome ću biti. :D
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Mary »

Sve je do navike, trebala sam davno napustiti i ovaj buduci da Wrestling uopce ne pratim, ali navika je cudna stvar. :D
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Melloo »

Ja sam na ssba forumu sad ce 10 godina od 2009.I neki do forumasa su mi postali prijatelji s kojima se redovno druzim :D
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Mary je napisao/la:QR_BBPOST ^ Registrirala sam se tamo 2008. Godine, bukvalno imam osjecaj da pojedine clanove koji su dosli na ovaj forum s OWFa poznajem osobno. :D
Pa nije ni čudo, jače od 10 godina.
Ja sam neko ko ne podnosi forume, ovo je jedini forum koji mi se svidja i verovatno jedini na kome ću biti. :D
Ja sam bukvalno samo na 3 foruma opstao: ovdje, na OWFu i na Historumu.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Mary je napisao/la:QR_BBPOST ^ Registrirala sam se tamo 2008. Godine, bukvalno imam osjecaj da pojedine clanove koji su dosli na ovaj forum s OWFa poznajem osobno. :D
Pa nije ni čudo, jače od 10 godina.
Ja sam neko ko ne podnosi forume, ovo je jedini forum koji mi se svidja i verovatno jedini na kome ću biti. :D
Ja sam bukvalno samo na 3 foruma opstao: ovdje, na OWFu i na Historumu.
Ti si još i dobar, dok sam igrao WoW, bio sam lider u jednom velikom PvP guildu, oni su napravili guild forum i nisu uspeli da me nateraju da se registrujem.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Melloo »

Ja sam aktivan na ssba, ovdje i na redditu ako se to moze smatrat forumom.Ucim amerikance kako je Braun los wrestler pa dobijem -20 al sta bi.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la emirates »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Ja sam na ssba forumu sad ce 10 godina od 2009.I neki do forumasa su mi postali prijatelji s kojima se redovno druzim :D
Joj i to je toksicna sredina do boli, tona degenerika :mrgreen: Ali jbg, to je valjda tako kad je forum glomazan.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la HunterDX »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Ja sam aktivan na ssba, ovdje i na redditu ako se to moze smatrat forumom.Ucim amerikance kako je Braun los wrestler pa dobijem -20 al sta bi.
Brzo ćeš njima nešto da dokažeš, bolje gaji kući čaj od hibiskusa, bar neke vajde od njega. :D
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Melloo »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Ja sam na ssba forumu sad ce 10 godina od 2009.I neki do forumasa su mi postali prijatelji s kojima se redovno druzim :D
Joj i to je toksicna sredina do boli, tona degenerika :mrgreen: Ali jbg, to je valjda tako kad je forum glomazan.
MA joj bio je dobar tamo 2010-2012.Ima par momaka dobrih sta ja znam, vecinu ih znam uzvio i tako.
Ali tamo PL prepucavanja i slicno.Skratis sebi zivot ako udjes na te teme.Isto sad i tema Vranjesa
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8832
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la:QR_BBPOSTČak sam i dva puta bio član mjeseca, što me je isto malo iznenadilo.

:angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead:
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ali ti ne treba ako su ljudi normalni. Sve se može razgovorom
Ljudi 2011. na OWF-u nisu bili normalni i to govorim kao neko ko je spadao u te nenormalne. Cringam kad se sjetim stvari koje sam pisao.
ughh, same! govorim si kako sam tada bio srednoškolac kao utjeha.. ali sada sam student, pa se jos ponasam poput djeteta. :?
WENDY CHOO GANG!

slika
Odgovori