Kako ste saznali za ovaj forum?

Nasumični razgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57608
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Sherpa »

Znam @Maki, no ja sam uvijek bio za dijalog. Nekima je moja objava izgledala kao nož u leđa

Meni je žao što nisu prepoznali direkciju i želju za nečim boljim. Naljutio me komentar, ne sjećam se tko ga je rekao, a nije ni važno, pripisujem ga owfu ne osobi: 'mnogi su probali napraviti vlastiti forum i propali, pa ćete i vi'. Meni je to bila motivacija.

A smetalo me što su pojedinima podjelili banove koji nisu imali veze s kreacijom, kao i što su čitali tuđe privatne poruke. Ja sam iz predostrožnosti svoje obrisao prije objave. Nikada mi nije palo na pamet čitati nečije poruke... Otužno
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24421
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST'mnogi su probali napraviti vlastiti forum i propali, pa ćete i vi'. Meni je to bila motivacija.
Slažem se da je izjava bila neukusna, ali u tom momentu je to bilo tačno. Možda vi to ne znate, ali stevo (ovdje Igor) je 2011. pokušao napraviti novi wrestling forum koji je nazvao IWF, pa je taj forum propao veoma brzo. Ja sam pokušao napraviti svoj forum MKWF koji se održao duže nego IWF, ali je opet propao.

Za čitanje poruka se slažem da je neukusno, no vidiš ja o tome nisam imao pojma.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Mary »

Svaki put kada u zadnje vrijeme ugledam poznato ime s OWFa da se registriralo ovdje, imam grc u zeludcu (osim Raptora, njemu sam se iskreno obradovala) i apsolutno nikome ne odobravam postove. Pojedince ovdje nikada ne zelim vidjeti.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST koji je nažalost nedavno otišao u istoriju
moram priznat da mi je žao, no mnogima sam probao predložiti moderniju alternativu (što je u konačnici ovaj forum) i nisu htjeli. no mi smo od prvog dana imali politiku otvorenih vrata i govorili kako su svi dobrodošli. i to nisu bile samo riječi - toga se držimo.
I meni je bas palo na pamet da si pricao o tome kako forum ne moze dugo onako opstati :D

Bilo je dobrih clanova koje bih volio vidjeti ovdje, ali vala da budem 100% iskren ima nekih kojima se ne bih bas obradovao :mrgreen:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Melloo »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Svaki put kada u zadnje vrijeme ugledam poznato ime s OWFa da se registriralo ovdje, imam grc u zeludcu (osim Raptora, njemu sam se iskreno obradovala) i apsolutno nikome ne odobravam postove. Pojedince ovdje nikada ne zelim vidjeti.
cyberbullying? :mrgreen:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57608
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Sherpa »

@maki možda iz tvoje / njihove perspektive, ali ja sam već vodio forume slične veličine, znao dam u što se upuštam. Ja u trenutku kreacije foruma imam 12+ godina iskustva po raznim forumima. Gdje sam od raznih ljudi naučio svašta. Zato sam bio samouvjeren da to mogu ostvariti.

Ja nisam išao javno pisati da mi čitaju privatne poruke, što bih dobio time? Bio sam negativac u očima mnogih. Kao da bi me itko shvatio ozbiljno. I da saznam da netko od mog tima to proba napravit letio bi, mislim da je to jako bezobrazno i ne poštivanje privatnosti.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24421
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST @maki možda iz tvoje
Vjeruj mi da ja tako odavno ne mislim, inače ne bi ni dolazio ovdje.
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Mortiis »

dajte nama koji pojma o tome nemamo, malo docarajte o cem je rijec :P
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Mary »

@Melloo Jednostavo, osobe s kojim ne zelim djeliti ni isti "virtuelni zrak".
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la HunterDX »

Nisam upućen u to čitanje, to je krajnji bezobrazluk.
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Mortiis »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Nisam upućen u to čitanje, to je krajnji bezobrazluk.
nisam siguran dali se tako nesto zakonski i smije... :think:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la HunterDX »

Mortiis je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Nisam upućen u to čitanje, to je krajnji bezobrazluk.
nisam siguran dali se tako nesto zakonski i smije... :think:
To je za šamar, bar što se mene tiče.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Mary »

Ne znamo zapravo ni od kada je trajalo to citanje, mozda je odavno sluzilo zabavi vodstvu foruma zabadati nos u poruke clanova, izaslo je na vidjelo kada su procitali pozive izabranim clanovima da mogu doci ovdje.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57608
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Sherpa »

Mortiis je napisao/la:QR_BBPOST dajte nama koji pojma o tome nemamo, malo docarajte o cem je rijec :P
može, al ovo je iz moje perspektive, tako da molim te, uzmi sa zrnom soli pošto svaka priča ima dvije strane medalje

owf je bio glavni wrestling forum na ovim prostorima, koji je počeo negdje tamo početkom ovog desetljeća. Forum je bio velik, mislim da je došao blizu nekih pola milijuna postova, i dobar dio ljudi tu je bio član tog foruma. tamo sam pokrenuo prohrvanje sajt. no polako je došlo do nekih trzavica, nekima je smetalo što stalno linkamo to na sajt.

plus, taj forum je bio star i s nekim debilnim pravilima - recimo sve linkove si po pravilima morao stavljati u kod, a nešto kao fb/ twitter integracija neću ni govoriti kada nije ni imao. Jedino su se dozvoljavali yt videi, no i njih si morao stavljat u kod, dok ovdje ih samostalno pretvori. zašto je to važno? Zato što je mene smetalo, pošto taj stari izgled nije mogao privuci nove ljude. ovo je online generacija koja želi da sve bude što lakše dostupno. dodaj na to da administrator foruma odavno nije bio aktivan, tipa bilo bi čudo ako bi se pojavio jednom godišnje

ja i još neki smo se odlučili započeti ovo, no javno smo objavili tamo. što su mnogi dočekali na nož. moja ideja je proširiti wrestling zajednicu, pošto smo znali kako postoje wrestling fanovi kojima je owf bio naprosto prestar i nezanimljiv da bi bili njegovi članovi. I tu je došlo do raskola

ja sam imao neku svoju viziju koju sam stavio u ovaj forum - staviti naglasak na wrestling i rasprave o njemu, staviti moderniji forum (da se razumijemo, ovo nije top ni po tom pitanju, ali ovo je bilo najbolje što sam mogao odraditi, ima stvari koje bih volio no van mog znanja su, ili su bili plaćeni modeli koji nisu imali demo verzije pa bi bilo kupovanje mačka u vreći), truditi se inovirati s novim idejama (premda su i tu pojedine zapele, jednostavno nedostatak vremena), kao i to da biti admin nije funkcija moći nego obaveza.

u međuvremenu je prohrvanje forum rastao, dok je owf padao i to prilično padao. koliko sam čuo rasprave o wrestlingu su bile sporadične, ako i takve.

ovo je brzinski, ako netko ima potpitanja, nek puca
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kako ste saznali za ovaj forum?

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST plus, taj forum je bio star i s nekim debilnim pravilima - recimo sve linkove si po pravilima morao stavljati u kod
Ne kužim zašto bi ovo bilo pravilo osim ako baš ne može drukčije
slika
Odgovori