Razgovor o 2017. godini

Nasumični razgovori
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Razgovor o 2017. godini

Post Postao/la Sherpa »

2018. nam je stigla, no prije nego kompletno zaboravimo ovu godinu, ajmo se kroz razgovor prisjetiti prošle godine. Pišite što vam padne na pamet vezano uz tu godinu. Dal vam je bila dobra ili ne, kakva vam je u odnosu na prethodne godine...

Štogod vam padne na pamet.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Razgovor o 2017. godini

Post Postao/la Rio146 »

Slobodno dovrši onaj članak i izbaci ga ovdje :D
Yes Sir!
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Razgovor o 2017. godini

Post Postao/la Wulf7X »

Sa ličnog aspekta 2017. je bila dobra godina, rešio sam se dugogodišnje zavisnosti od koka kole i gaziranih pića, prebacio se na zdravu ishranu i počeo sportske aktivnosti, smršao skoro 20 kilograma (od toga 10 kasnije vratio ali ajde sad), upoznao neke ljude, stekao neke nove prijatelje, kupio novi telefon :lol: dobio posao, promenio sam način života i razmišljanja, shvatio neke stvari, zazreo kao osoba :lol: :lol: :lol: Overall jedna od bolji godina mog života..
Takođe ću pomenuti da mi je u 2017. prohrvanje forum postao deo svakodnevnice tako da je i forum na neki način obeležio tu godinu :D
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Razgovor o 2017. godini

Post Postao/la Cenation Leader »

2017. najbolja godina života vjerovatno. Mnogo novih iskustava, novih prijatelja, lijepih događaja, sazreo relativno kao osoba. 2016. je bila vjerovatno dosta jača po pitanju napredovanja mene kao čovjeka ali 2017. je donijela puno više uzbuđenja. Nadam se da će 2018. biti neki lijepi mix predhodne dvije godine :dance:
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Razgovor o 2017. godini

Post Postao/la Mary »

O 2017? Ne ponovila se. :cool:
Bila sam to neka nova ja, koja mi se ne svidja, ni fizicki ni psihicki.
Radila sam honorarno posao koji me je jako iscrpljivao, ali sretna sam sto sam uopce imala priliku zaraditi.
Sestra je odselila na drugi kontinent, ali dobro je sto smo trenutno u sasvim solidnom odnosu, sto nije bilo tako u 2016.
Roditelji su se svadjali godinu dana, usli su bez razvoda u 2018. ali nikada se ne zna.
Decko i dalje razmislja trebam li mu uopce u zivotu.
Putovala sam puno, i to me je dosta drzalo pozitivnom, unatoc tome sto sam na more isla sama.
Zanemarila sam filmove, a oni su mi jako bitni da bi funkcionirala. Jednostavo nisam bila dovoljno opustena da bi uzivala u njima.
Imala sam osjecaj da me prijatelji osudjuju zbog trenutne situacije u zivotu, pa sam se odlucila maknuti.
Nadam se da cu u 2018. godini iz svog zivota maknuti ljude koji me vuku na dno, posvetiti se sebi i stvarima i osobama koji me cine sretnom, voljela bi ostati u poslu prevodjenja, ali da to ove godine budu romani i zabavno stivo, zelim putovati na nove lokacije i upoznati nove ljude, ne zelim vise biti u neozbiljnoj vezi, ako je jedini nacin promjene raskid onda cu i njega prezivjeti, voljela bi upoznati nekog tko ce me zeljeti pored sebe i vise nikada ne biti sama na odmoru i na Novu Godinu. :mrgreen:
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Razgovor o 2017. godini

Post Postao/la azo »

Godina puna kontarsta od povrede koljena u februaru,pa onda u martu konstan rad da ne bi isao na operaciju istih,u aprilu i maju sam morao ocjene popravljat jer sam popustio radi povrede,onda sam rasiknuo dogorocnu vezu negdje u junu/julu,te negdje negdje u Oktobru opet zaplovio u ljubavne vode,te poceo snimati film koji za sada ne izgleda ni u pola kako je trebao izgledati al Boze moj bitno je da se zabavljam.Tokom godine ne rijetko su se desavale svadje roditelja,za koje nisu oni krivi već uticaj spoljašnjeg svijeta a i neke gluposti,kojim smo se poslije smijali.Ako bih imao pravo na 3 zelje to bi bile:
1.Upisati se u gimnaziju
2.Da se roditelje smire malo sa svađama
3.Da zavrsim film
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Razgovor o 2017. godini

Post Postao/la HBK »

2017 cu posebno pamtiti po tome sto sam, zajedno sa drustvom iz moje fb filmske grupe, prvi put otisao u bioskop. Za mene je nezaboravno iskustvo. :)
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Razgovor o 2017. godini

Post Postao/la AlenB »

Inače, da vam otkrijem jednu malu tajnu - ova tema je bila predviđena za wrestling raspravu, za to se nalazi tu gdje je, malo je došlo do nesporazuma, ali što je tu je hahahahah
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Razgovor o 2017. godini

Post Postao/la HBK »

A sto se wrestlinga tice, samo cu ukratko. 2017 je bila sranje. :mrgreen:

Edit: Mislim na WWE. Ostale kompanije nisam pratio.
Zadnja izmjena: HBK, dana/u 05 sij 2018, 19:34, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Razgovor o 2017. godini

Post Postao/la Mary »

Eto ispravljeno je. Vi otvorite novu za Wrestling. :D
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Razgovor o 2017. godini

Post Postao/la Cenation Leader »

Ja sam inače u 2017. promjenio imidž nakon punih 7 godina, znači nosio sam onu dugu Luka Modrić frizuru a onda sam se ošišao i sada nosim ono šmekerski stil :lol:

I definitivno se ne planiram nikad vratiti na prijašnju frizuru :P
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Razgovor o 2017. godini

Post Postao/la AlenB »

Dobro si se sjetila @Mary :clap:
slika
Odgovori