Obrazovanje

Kako vam ide škola?

Nasumični razgovori
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Obrazovanje

Post Postao/la TheBesir »

Čega te toliko strah? Jel morate imat audio/video ukljucen?
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17400
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Obrazovanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Čega te toliko strah? Jel morate imat audio/video ukljucen?
Ovisi do profesora. Mic samo kad nešto hoćemo reći, inače ne moramo. Kameru trebamo ali pola ekipe ne pali i ništa im ne bude.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Obrazovanje

Post Postao/la HunterDX »

@The A-Lister Da se za početak osećaj kao kod svoje kuće jer i jesi u njoj.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Obrazovanje

Post Postao/la Wulf7X »

Kaži da nemaš kameru i mikrofon :D Ili to isključi ako se osećaš neprijatno :)
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Obrazovanje

Post Postao/la TheBesir »

Ne znam zasto se osjecas neprijatno, ipak su to ljudi koje znaš. Meni je to jako jako rijetko, ali i kad bude niko ne pali kameru/mic. Mikrofon svi iskljucimo da ne bude nepotrebne buke, jer šušti.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Obrazovanje

Post Postao/la Dynamite 7 »

The A-Lister je napisao/la:
TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Čega te toliko strah? Jel morate imat audio/video ukljucen?
Ovisi do profesora. Mic samo kad nešto hoćemo reći, inače ne moramo. Kameru trebamo ali pola ekipe ne pali i ništa im ne bude.
Ma ugasi kompjuter ko ih jebe :lol: :lol: .
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17400
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Obrazovanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Imao sam ovih dana jednu zanimljivu situaciju u školi. Možda je pomalo kompleksna priča al probat ću objasniti što bolje.

Moram se prvo vratiti na prvi razred srednje škole. Iz informatike smo bili u dvije grupe. Ja sam bio u prvoj i imao sam jednog profesora. Profesor stvarno genijalan, trudi se, posao više nego dobro radi, mala zamjerka što je pomalo pun sebe. Svaki sat nam je govorio da se namjerava kandidirati za ravnatelja kad se bude biralo. Objašnjavao je svoje planove i tako to.
Iduće godine sam se prebacio u ekonomsku. Ista škola sam bio samo drugi smjer. Ovaj put nisam ja imao tog profesora nego druga grupa. Uglavnom nije se promijenio, i dalje imao jaku želju da bude ravnatelj. Ove se godine, međutim, dogodilo nešto što mu je poremetilo planove. On ima YouTube kanal. Na njemu ima neke glupe videe, kak skače u vodu, tepa svojim kornjačama Miljenku i Nataši, roštilja itd. Ove godine je počeo streamati na YT i radio je neke Q&A-jeve. Ima ljudi koji njega ne vole pa su ga trollali. E tu je on puko. Skinuo je Boga liku koji je učenik u našoj školi i počeo psovati. Još je prije govorio za ravnateljicu (sadašnju) da ništa nije napravila za školu itd. Nedavno sam saznao da je dobio otkaz.

Sad si ja mislim je li ga zaslužio. On je stvarno dobar profesor i informatičar, ali već je prije imao problema na poslu i sad ovo. Za ravnatelja se sada kandidirala moja profesorica poduzetništva. Iskreno jako mi je drago, danas smo s njom raspravljali što je dobro a što valja promijeniti i stvarno imam dobar osjećaj u vezi nje. Zanima me vaše mišljenje, mislite li da je moj profesor pretjerao s ovim svim?
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Obrazovanje

Post Postao/la Dynamite 7 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Imao sam ovih dana jednu zanimljivu situaciju u školi. Možda je pomalo kompleksna priča al probat ću objasniti što bolje.

Moram se prvo vratiti na prvi razred srednje škole. Iz informatike smo bili u dvije grupe. Ja sam bio u prvoj i imao sam jednog profesora. Profesor stvarno genijalan, trudi se, posao više nego dobro radi, mala zamjerka što je pomalo pun sebe. Svaki sat nam je govorio da se namjerava kandidirati za ravnatelja kad se bude biralo. Objašnjavao je svoje planove i tako to.
Iduće godine sam se prebacio u ekonomsku. Ista škola sam bio samo drugi smjer. Ovaj put nisam ja imao tog profesora nego druga grupa. Uglavnom nije se promijenio, i dalje imao jaku želju da bude ravnatelj. Ove se godine, međutim, dogodilo nešto što mu je poremetilo planove. On ima YouTube kanal. Na njemu ima neke glupe videe, kak skače u vodu, tepa svojim kornjačama Miljenku i Nataši, roštilja itd. Ove godine je počeo streamati na YT i radio je neke Q&A-jeve. Ima ljudi koji njega ne vole pa su ga trollali. E tu je on puko. Skinuo je Boga liku koji je učenik u našoj školi i počeo psovati. Još je prije govorio za ravnateljicu (sadašnju) da ništa nije napravila za školu itd. Nedavno sam saznao da je dobio otkaz.

Sad si ja mislim je li ga zaslužio. On je stvarno dobar profesor i informatičar, ali već je prije imao problema na poslu i sad ovo. Za ravnatelja se sada kandidirala moja profesorica poduzetništva. Iskreno jako mi je drago, danas smo s njom raspravljali što je dobro a što valja promijeniti i stvarno imam dobar osjećaj u vezi nje. Zanima me vaše mišljenje, mislite li da je moj profesor pretjerao s ovim svim?
Meni djeluje kao neka budala.Kako mu se zove kanal na YT :lol: ?
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17400
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Obrazovanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Meni djeluje kao neka budala.Kako mu se zove kanal na YT :lol: ?
Ma izbrisao je videe, bar većinu. Vjerojatno traži novi posao pa ne želi da vide poslodavci.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Obrazovanje

Post Postao/la Dynamite 7 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Meni djeluje kao neka budala.Kako mu se zove kanal na YT :lol: ?
Ma izbrisao je videe, bar većinu. Vjerojatno traži novi posao pa ne želi da vide poslodavci.
Pametno
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57771
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Obrazovanje

Post Postao/la Sherpa »

Meni je fascinantno kako svako malo na našim stranicama vidim ovakve zadatke, i kako u komentarima ima više grešaka nego točnih odgovora.

Zar ljudi zbilja imaju problema s ovim?

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23273
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Obrazovanje

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Zar ljudi zbilja imaju problema s ovim?
da
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57771
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Obrazovanje

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Zar ljudi zbilja imaju problema s ovim?
da
Jel to do mene koji sam matematičar pa ne shvaćam zašto imaju problema s time, ili do toga što ljudi ne shvačaju to znači prednost računskih operacija?
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23273
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Obrazovanje

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Odlično pitanje :lol:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24539
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Obrazovanje

Post Postao/la Maki »

Ljudima je jednostavno matematika odbojna.
Odgovori