Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
HunterDX
Rank 11
Rank 11
Status: Offline

Ljubav i Sex

PostPostao/la HunterDX » 19 svi 2020, 17:07

Super što je pristala. Zašto bi iko drugi pisao poruku u tvoje ime? Zar ti nije cilj da joj se ti svidiš?
slika

ante
Rank 9
Rank 9

Ljubav i Sex

PostPostao/la ante » 19 svi 2020, 17:16

HunterDX je napisao/la:Source of the post Super što je pristala. Zašto bi iko drugi pisao poruku u tvoje ime? Zar ti nije cilj da joj se ti svidiš?

Suludi strah i nervoza prouzrokovan manjkom samopouzdanja, vec sam napisao ovdje, bolje da me netko lupi sakom u glavu nego da se krenem petljat s nekime i slati poruke. Da li sad ona to shvaca kao znak da sam zapeo za nju, vjerovatno da, samo eto, steta sto zasad ispada tako kako ispada.
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la HunterDX » 19 svi 2020, 17:25

Nemoj da pises o tome kad treba da se vidite, sad je odloženo i to je to. Nemoj ni da budeš naporan, treba da je zainteresuješ, a to ćeš najbolje kroz dopisivanje, udji sa njom u neki dublji razgovor kada se budete čuli, pokušaj da joj se približiš. A o čemu ćeš da pišeš... msm da uvek ima o čemu da se piše, malo se šali, malo budi ozbiljan i bići tvoja ako joj se svidiš.
slika

Mary
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la Mary » 19 svi 2020, 17:54

Mozda zeli jos malo vremena, jer realno, ne postoji "nemam vremena" ma izmisliti cu ga ako nekog zelim vidjeti, tako da vrijeme do piva iskoristi da se malo upoznate preko poruka, da joj dokazes da si super.

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

Ljubav i Sex

PostPostao/la ~MandyRose~ » 19 svi 2020, 18:34

ante je napisao/la:Source of the post
ante je napisao/la:Source of the post Opet sam "pao" za jednu curu. Jos jedna u beskrajnom nizu ovog ludila. Same shit, different day. :roll:

I taman kad smognem hrabrost da joj posaljem poruku (doduse uz ogromnu pomoc rodice koja je doslovno sastavila i napisala poruku a ja samo poslao) i pitam da izadjemo na pivu ovaj tjedan (u nedjelju je rekla da), danas kaze da ipak ne moze ovaj tjedan jer ima nokte i tko zna sta jos i predlozila iduci tjedan a ja iduci tjedan u Sibeniku na 2 tjedna na terenu.

Hoce li se meni te zvjezde ikada poklopiti?

to ti je samo jedna sićušna prepreka, nemoj biti agresivan i imaj strpljena :D
slika slika slika

ante
Rank 9
Rank 9

Ljubav i Sex

PostPostao/la ante » 19 svi 2020, 21:49

HunterDX je napisao/la:Source of the post Nemoj da pises o tome kad treba da se vidite, sad je odloženo i to je to. Nemoj ni da budeš naporan, treba da je zainteresuješ, a to ćeš najbolje kroz dopisivanje, udji sa njom u neki dublji razgovor kada se budete čuli, pokušaj da joj se približiš. A o čemu ćeš da pišeš... msm da uvek ima o čemu da se piše, malo se šali, malo budi ozbiljan i bići tvoja ako joj se svidiš.

A sta ja znam sta da joj pisem, ja se ne znam dopisivat, u stvarnosti sve ok ali meni je glupo ovako. Valjda sam staromodan.
slika

ante
Rank 9
Rank 9

Ljubav i Sex

PostPostao/la ante » 19 svi 2020, 21:51

Mary je napisao/la:Source of the post Mozda zeli jos malo vremena, jer realno, ne postoji "nemam vremena" ma izmisliti cu ga ako nekog zelim vidjeti, tako da vrijeme do piva iskoristi da se malo upoznate preko poruka, da joj dokazes da si super.

Kazem opet, nemam blage veze o cemu da pisem niti to volim, a ne zelim stalno smarati porukama, a i znamo se vise od godinu dana tako da mislim da smo u neku ruku prosli fazu upoznavanja.
slika

ante
Rank 9
Rank 9

Ljubav i Sex

PostPostao/la ante » 19 svi 2020, 21:52

~MandyRose~ je napisao/la:Source of the post
ante je napisao/la:Source of the post Opet sam "pao" za jednu curu. Jos jedna u beskrajnom nizu ovog ludila. Same shit, different day. :roll:

I taman kad smognem hrabrost da joj posaljem poruku (doduse uz ogromnu pomoc rodice koja je doslovno sastavila i napisala poruku a ja samo poslao) i pitam da izadjemo na pivu ovaj tjedan (u nedjelju je rekla da), danas kaze da ipak ne moze ovaj tjedan jer ima nokte i tko zna sta jos i predlozila iduci tjedan a ja iduci tjedan u Sibeniku na 2 tjedna na terenu.

Hoce li se meni te zvjezde ikada poklopiti?

to ti je samo jedna sićušna prepreka, nemoj biti agresivan i imaj strpljena :D

Ja sam svoje strpljenje po pitanju dosta stvari vec izgubio :D
slika

Mary
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la Mary » 20 svi 2020, 00:09

Mary je napisao/la:Source of the post Mozda zeli jos malo vremena, jer realno, ne postoji "nemam vremena" ma izmisliti cu ga ako nekog zelim vidjeti, tako da vrijeme do piva iskoristi da se malo upoznate preko poruka, da joj dokazes da si super.

Kazem opet, nemam blage veze o cemu da pisem niti to volim, a ne zelim stalno smarati porukama, a i znamo se vise od godinu dana tako da mislim da smo u neku ruku prosli fazu upoznavanja.

Znas ju na nacin do sada, ali to do sad se tim pozivom na pivo sad mjenja, valjda zelis nesto vise od nje i osvojiti ju.

NeleSine215
Rank 2
Rank 2

Kako izaci iz friendzone?

PostPostao/la NeleSine215 » 21 svi 2020, 00:06

Narode moj, ovo sto cu sad da vam napisem je bookworthy.
6 Devojaka sam pokusao da smuvam, 6 puta sam dobio friendzone.
Dok kod prvih pet me nije bolelo uvo, ova sesta je tako dobra i lepa da bi i prodao dusu sotoni da bi je imao.
Da li imate neki savet za palog brata i kako da se iscupam iz ove posasti koja me tesko navodi na suicid ( i ne, ne salim se ).

Maridius98
Rank 5
Rank 5

Ljubav i Sex

PostPostao/la Maridius98 » 22 svi 2020, 07:31

NeleSine215 je napisao/la:Source of the post Narode moj, ovo sto cu sad da vam napisem je bookworthy.
Dok kod prvih pet me nije bolelo uvo, ova sesta je tako dobra i lepa da bi i prodao dusu sotoni da bi je imao.
Da li imate neki savet za palog brata i kako da se iscupam iz ove posasti koja me tesko navodi na suicid ( i ne, ne salim se ).

Prvo se smiri, nemoj da uradiš nešto što iskreno ne bi želeo. Popričaj sa nekim o tome. Može to da bude drugar/komšija/član porodice, mada bih ti preporučio da to bude neka neutralna osoba jer se (barem u mom slučaju) najviše otvaraš. Drugo treba da vidiš kako si upao u friendzone. Da li si predugo čekao ili te je odbila na keca. Ako si predugo čekao i postao "dobar prijatelj" to ti je odlično jer se uglavnom iz takvih šema rađaju najlepše veze. Samo radi na vašem odnosu što više i bacaj hintove kad god možeš. Trebaće vremena, ali najbitnije je da shvatiš kad je najbolji trenutak. Ne bih da se šalim u ovakvoj situaciji, ali poslušaj svoju intuiciju (iako ovo komično zvuči). Ako pak nisi bio prijatelj nego te je na keca odbila, vidi da li te još uvek zaista smatra "prijateljom" ili je to bio čist izgovor. Proceni sam. Da li se još uvek čujete, eventualno viđate ili je bila block varijanta odmah. Za block varijantu zaista nemam puno šta da ti kažem, ali glavna stvar je tu barem trenutno pomoći nema. Ako se još uvek čujete ili imate neku vrstu komunikacije, kao i za prvu varijantu produbi kontakt. Vidi šta joj se sviđa, uglavnom male stvari kojima joj daješ znakove. Na kraju samo da ti kažem, drži se brate. Ako hoćeš sa nekim da popričaš, slobodno se javi na FB da ti dam kontakt. Ne znam koliko ti pomaže sve ovo što sam napisao, posebno ovo oko neutralne figure, ali mislim da ćeš barem malo bolje da razumeš situaciju u kojoj se nalaziš. Drži se još jednom.
slika

ante
Rank 9
Rank 9

Ljubav i Sex

PostPostao/la ante » 22 svi 2020, 10:42

NeleSine215 je napisao/la:Source of the post Narode moj, ovo sto cu sad da vam napisem je bookworthy.

Jebiga druze, neke dobijes, neke izgubis. Doci ce bolja vremena, i sam ih iscekujem.
slika

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

Ljubav i Sex

PostPostao/la ~MandyRose~ » 22 svi 2020, 18:39

uskratiti si život radi pičke? bruh... :?
slika slika slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Ljubav i Sex

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 22 svi 2020, 23:00

Friendzone ko pojam mrzim :roll:
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la HunterDX » 22 svi 2020, 23:02

Ma ili središ sve odma ili ništa, najveća je greška da ti se neko svidja i da šansu tražiš preko prijateljstva.
slika

Natrag na “Svlačionica”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.