Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
HunterDX
Rank 11
Rank 11
Status: Offline

Ljubav i Sex

PostPostao/la HunterDX » 25 tra 2020, 21:35

Wulf7X je napisao/la:Source of the post
HunterDX je napisao/la:Source of the post Uglavnom verujem da svaki čovek to može, jer harizma i samopouzdanje su najveća lepota.

Lično mislim da su to nekako urođene stvari ili imaš ili nemaš, možeš kroz neke psihoterapetuske tretmane ili šta već da poboljšaš social skills ali ako si luzer luzer si jbg nisu svi šmekeri i face :roll:

Nisu svi šmekeri i face, ali svi imaju mogućnost da nalaze devojke, ili da osvoje neku koja im se svidja. Za početak, samo nemoj da razmišljaš kao luzer, a tvom izgledu ništa ne fali koliko sam primetio, vidim da umeš da budeš interesantan i zabavan, razmisli malo.
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la HunterDX » 25 tra 2020, 21:39

Maki je napisao/la:Source of the post
Vidi, fizički izgled znači u smislu većeg izbora, bar na pogled, za sve ostalo je nebitan, harizms je najveće oružje, pa čak i neko ko nema neki izgled, može da bude popularan kod devojaka.

Mi pričamo o odmjeravanju. Za to je presudan fizički izgled. Ne odmjerava niko momka/djevojku jer osjeća duševnu povezanost, već jer je tu posrijedi fizička atrakcija. A to nema svako. Neke su OKCupid ankete pokazale da su ispitanice 80 posto muškaraca svrstale u kategoriju neatraktivnih, to naravno tu treba uzeti u obzir prirodu dating appova i inherentnu nepouzdanost takvih anketa.

Izgled je stvar ukusa.
Ja za sebe npr verujem da mogu da se svidim svakoj ženi, a i ne moram, dakle, zavisi kako kome legneš na oko.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Ljubav i Sex

PostPostao/la Maki » 25 tra 2020, 21:40

HunterDX je napisao/la:Source of the post
Maki je napisao/la:Source of the post
Vidi, fizički izgled znači u smislu većeg izbora, bar na pogled, za sve ostalo je nebitan, harizms je najveće oružje, pa čak i neko ko nema neki izgled, može da bude popularan kod devojaka.

Mi pričamo o odmjeravanju. Za to je presudan fizički izgled. Ne odmjerava niko momka/djevojku jer osjeća duševnu povezanost, već jer je tu posrijedi fizička atrakcija. A to nema svako. Neke su OKCupid ankete pokazale da su ispitanice 80 posto muškaraca svrstale u kategoriju neatraktivnih, to naravno tu treba uzeti u obzir prirodu dating appova i inherentnu nepouzdanost takvih anketa.

Izgled je stvar ukusa.
Ja za sebe npr verujem da mogu da se svidim svakoj ženi, a i ne moram, dakle, zavisi kako kome legneš na oko.

Donekle jeste, no postoje neki dosta rašireni standardi ljepote i atraktivnosti.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la HunterDX » 25 tra 2020, 21:58

Zamisli kad neko kaže za Soraju da je lepa :doh: Onda ima nade za sve ostale. :D
slika

Mary
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la Mary » 25 tra 2020, 22:10

Odkud vam razmisljanje da nekog morate osvojiti od prvu i da sve veze pocinju jer je netko pao na izgled neciji i prisao mu? Niste nikad culi da se moze zaljubiti i nakon sto se osoba upozna, izroditi preko prijateljstva?
:think:

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Ljubav i Sex

PostPostao/la Maki » 25 tra 2020, 22:23

Mary je napisao/la:Source of the post Odkud vam razmisljanje da nekog morate osvojiti od prvu i da sve veze pocinju jer je netko pao na izgled neciji i prisao mu? Niste nikad culi da se moze zaljubiti i nakon sto se osoba upozna, izroditi preko prijateljstva?
:think:

I u takvim vezama mora postojati doza fizičke privlačnosti.

Mary
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la Mary » 25 tra 2020, 22:25

Osoba koju volis lijepa je i eroticna, bez obzira na razlog zasto si ju zavolio.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Ljubav i Sex

PostPostao/la Maki » 25 tra 2020, 22:29

Mary je napisao/la:Source of the post Osoba koju volis lijepa je i eroticna, bez obzira na razlog zasto si ju zavolio.

Da, ali kad smo već kod tih veza koje su izrasle iz prijateljstva, te veze me nikada nisu sjele. Prije svega jer nikad ne znaš da li je to izraslo iz pravog prijateljstva ili iz odnosa u kojem jedna osoba od ranije želi romantičnu vezu sa drugom osobom ali druga osoba u tom trenutku to ne želi no prva osoba ostaje uz drugu osobu u nadi da će se drugoj osobi promijeniti mišljenje. To mi se čini užasno manipulativno jer i jest. Naravno, ne mogu govoriti za sve takve veze iz prijateljstva da su ovakve, ali nekako mi je taj princip direktnog prilaženja iskreniji.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la HunterDX » 25 tra 2020, 22:36

A zavisi, meni je bivša devojka na keca sela, i ja njoj, ali se baš svidjala mom drugu, pa je sve to propalo, onda smo se smuvali par godina kasnije, gde smo sve vreme bili prijatelji, onda smo iskreno porazgovarali i utvrdili da smo oboje imali trenutke kada nam je svašta došlo da uradimo, a ipak nismo, jer smo izgradili neko poštovanje.
slika

Mary
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la Mary » 25 tra 2020, 22:47

@
Maki
Iz dugogodisnjeg prijateljstva se slazem, ali ako nekog primjerice upoznas preko zajednickog prijatelja ili na faxu odes na grupnu kavu izmedju predavanja, pa postepeno prijateljsko zblizavanje prijedje u privlacnost (koja moze biti iz svakog razloga, ne samo zbog izgleda, jer izgled je u konacnici toliko nebitan kada s osobom ne djelis i neke osobne vrijednosti).
Znas od koliko zena sam cula da su si mislile "ovo je najruzniji covjek kojeg sam upoznala" kada su upoznale muzeve? Zivot nije bajka u kojem je sve idealno i samo lijepi pronalaze ljubav svog zivota.
Veci problem od izgleda, kod puno ljudi je pasivnost. Zasto ne reagirati ako ti je netko zanimljiv. Ali ono jos vaznije, ne odustati zbog straha, kada se probije led.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Ljubav i Sex

PostPostao/la Maki » 25 tra 2020, 22:55

Znas od koliko zena sam cula da su si mislile "ovo je najruzniji covjek kojeg sam upoznala" kada su upoznale muzeve?

A dobro, ima svakakvih slučajeva. No ti slučajevi istini za volju nisu većina. Ne treba se graditi nekakva bajka da izgled ne igra ulogu i da se može baš sve odigrati na harizmu i samopouzdanje. Postoji tu ta ceka koju je Hunter rekao što je definicija atraktivnog relativno fleksibilna pa je većina ljudi nekom atraktivna na neki način. No ako je neko neatraktivan, a trudi se da projektuje auru samopouzdanja, u dosta slučajeva će ga se smatrati tryhardom. Naravno, samopouzdanje je bitno ali ono je determinisano spoljašnjim faktorima jednako, ako ne i više od unutrašnjih faktora.

Zivot nije bajka u kojem je sve idealno i samo lijepi pronalaze ljubav svog zivota.

Zašto bi to bila bajka? To je više kao noćna mora lol.

Mary
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la Mary » 25 tra 2020, 23:01

Nisi nikad cuo bajke u kojima se samo lijepa princeza uda za princa, a ruzne sestre ostanu neudate?
Sto to vama nitko vise ne cita bajke dok ste djeca? :shifty:

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Ljubav i Sex

PostPostao/la Maki » 25 tra 2020, 23:03

Mary je napisao/la:Source of the post Nisi nikad cuo bajke u kojima se samo lijepa princeza uda za princa, a ruzne sestre ostanu neudate?
Sto to vama nitko vise ne cita bajke dok ste djeca? :shifty:

Aha, pogrešno sam protumačio onda.

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Ljubav i Sex

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 11 svi 2020, 23:19

Nisam moga naslutit da ću naletit na tako dobar video o vezama na kanalu o MMA-u

slika

ante
Rank 9
Rank 9

Ljubav i Sex

PostPostao/la ante » 19 svi 2020, 16:49

ante je napisao/la:Source of the post Opet sam "pao" za jednu curu. Jos jedna u beskrajnom nizu ovog ludila. Same shit, different day. :roll:

I taman kad smognem hrabrost da joj posaljem poruku (doduse uz ogromnu pomoc rodice koja je doslovno sastavila i napisala poruku a ja samo poslao) i pitam da izadjemo na pivu ovaj tjedan (u nedjelju je rekla da), danas kaze da ipak ne moze ovaj tjedan jer ima nokte i tko zna sta jos i predlozila iduci tjedan a ja iduci tjedan u Sibeniku na 2 tjedna na terenu.

Hoce li se meni te zvjezde ikada poklopiti?
slika

Natrag na “Svlačionica”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.