Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
HunterDX
Rank 11
Rank 11
Status: Offline

Ljubav i Sex

PostPostao/la HunterDX » 25 tra 2020, 16:47

@
~MandyRose~
Nisam znao da si stidljiv. :D

Maridius98 je napisao/la:Source of the post Najbolji način da se opustiš kad kreneš da baguješ (barem u mom slučaju i slučaju ljudi koje znam) je da kreneš da se proseravaš o stvarima koje voliš i/ili znaš. Može to da bude o bilo čemu. Samo pazi opet ti je to mač sa dve oštirce ako ne znaš kad treba da staneš.

Bitno je da samouvereno postavljaš pitanja, jer uz tvoja pitanja će i ona krenuti da postavlja, mada žene su problematične, kad krenu da pričaju, ne može čovek do reči od njih da dodje. :doh:
I što je najbitnije, devojke uvek vole kada neko ume da ih nasmeje, ako je neko interesantan i zabavan medju prijateljima, to znači da je čist potencijal da takav bude i sa devojkama.
slika

Mary
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la Mary » 25 tra 2020, 19:06

Ja nemam pojma sto mladje cure u ovo vrijeme vole, ali zdravo samopouzdanje ne moze izaci iz mode. :D

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la HunterDX » 25 tra 2020, 19:19

Mary je napisao/la:Source of the post Ja nemam pojma sto mladje cure u ovo vrijeme vole, ali zdravo samopouzdanje ne moze izaci iz mode. :D

Pa takvo samopouzdanje i donosi rezultate. :D
slika

Mary
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la Mary » 25 tra 2020, 19:36

Flegmaticne osobe su odbojne, cesto ni same ne znaju sto zele.

ante
Rank 9
Rank 9

Ljubav i Sex

PostPostao/la ante » 25 tra 2020, 20:21

Mary je napisao/la:Source of the post Flegmaticne osobe su odbojne, cesto ni same ne znaju sto zele.

Pronalazim se u ovome, uvrijedjen sam. :D
slika

Mary
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la Mary » 25 tra 2020, 20:33

Ne mislim to lose, nego jednostavo, zamisli i sam, jel bi radije bio s curom koja je odgovorna, zna sama predloziti neki plan, otvorena za nove stvari ili s nekom kojoj su omiljene rijeci "ne znam, vidjeti cemo, imamo vremena..." koju treba nagovarati sto godina da se odluci za nesto?

Ako je nekome zbilja stalo do tebe, naravno nece otici jer si takav kakav jesi ali ta osoba bi mogla biti nesretna u toj vezi jer se ne poklapaju osobnosti.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Ljubav i Sex

PostPostao/la Maki » 25 tra 2020, 20:35

HunterDX je napisao/la:Source of the postMa daj, nema šanse, ne postoji čovek koga devojke ne odmeravaju i muvaju

Naravno da postoji.

ante
Rank 9
Rank 9

Ljubav i Sex

PostPostao/la ante » 25 tra 2020, 21:00

Mary je napisao/la:Source of the post Ne mislim to lose, nego jednostavo, zamisli i sam, jel bi radije bio s curom koja je odgovorna, zna sama predloziti neki plan, otvorena za nove stvari ili s nekom kojoj su omiljene rijeci "ne znam, vidjeti cemo, imamo vremena..." koju treba nagovarati sto godina da se odluci za nesto?

Ako je nekome zbilja stalo do tebe, naravno nece otici jer si takav kakav jesi ali ta osoba bi mogla biti nesretna u toj vezi jer se ne poklapaju osobnosti.

Naravno, to se podrazumijeva.
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la HunterDX » 25 tra 2020, 21:11

Maki je napisao/la:Source of the post
HunterDX je napisao/la:Source of the postMa daj, nema šanse, ne postoji čovek koga devojke ne odmeravaju i muvaju

Naravno da postoji.

Mlad i zdrav?
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Ljubav i Sex

PostPostao/la Maki » 25 tra 2020, 21:16

HunterDX je napisao/la:Source of the post

Naravno da postoji.

Mlad i zdrav?

Apsolutno da. Nije svako fizički atraktivan.

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

Ljubav i Sex

PostPostao/la Wulf7X » 25 tra 2020, 21:18

slika

Mlad, donekle zdrav i ružnjikav :D :? :cry:

Evo ja tebe da pitam da li bi odmeravao i muvao devojku za koju smatraš da je ružna i koja ti nije privlačna zanimljiva ili šta već :)
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la HunterDX » 25 tra 2020, 21:26

HunterDX je napisao/la:Source of the post

Naravno da postoji.

Mlad i zdrav?

Apsolutno da. Nije svako fizički atraktivan.

Oprostiću ti ovo kao danak neiskustva. :D
Vidi, fizički izgled znači u smislu većeg izbora, bar na pogled, za sve ostalo je nebitan, harizms je najveće oružje, pa čak i neko ko nema neki izgled, može da bude popularan kod devojaka.
Jedan od mojih najboljih drugove ima 170cm i oko 100kg a devojke ga stalno spopadaju, imam još bezbroj primera.
Kada je čovek samouveren i komunikativan, uvek će biti uočljiv, a komunikacija otvara vidike, jer je mnogo lakše provaliti kojoj si samo sladak, kojoj se svidja tvoja priča ili ako neka otkida na tebe, a lakše ćeš i zainteresovati neku. Uglavnom verujem da svaki čovek to može, jer harizma i samopouzdanje su najveća lepota.
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la HunterDX » 25 tra 2020, 21:29

Wulf7X je napisao/la:Source of the post slika

Mlad, donekle zdrav i ružnjikav :D :? :cry:

Evo ja tebe da pitam da li bi odmeravao i muvao devojku za koju smatraš da je ružna i koja ti nije privlačna zanimljiva ili šta već :)

Pa bar po sebi znam da sam više puta izabrao manje atraktivnu devojku, koja mi je imala nešto, pre neke koja je atraktivna.
slika

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

Ljubav i Sex

PostPostao/la Wulf7X » 25 tra 2020, 21:31

HunterDX je napisao/la:Source of the post Uglavnom verujem da svaki čovek to može, jer harizma i samopouzdanje su najveća lepota.

Lično mislim da su to nekako urođene stvari ili imaš ili nemaš, možeš kroz neke psihoterapetuske tretmane ili šta već da poboljšaš social skills ali ako si luzer luzer si jbg nisu svi šmekeri i face :roll:
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Ljubav i Sex

PostPostao/la Maki » 25 tra 2020, 21:34

Vidi, fizički izgled znači u smislu većeg izbora, bar na pogled, za sve ostalo je nebitan, harizms je najveće oružje, pa čak i neko ko nema neki izgled, može da bude popularan kod devojaka.

Mi pričamo o odmjeravanju. Za to je presudan fizički izgled. Ne odmjerava niko momka/djevojku jer osjeća duševnu povezanost, već jer je tu posrijedi fizička atrakcija. A to nema svako. Neke su OKCupid ankete pokazale da su ispitanice 80 posto muškaraca svrstale u kategoriju neatraktivnih, to naravno tu treba uzeti u obzir prirodu dating appova i inherentnu nepouzdanost takvih anketa.

Natrag na “Svlačionica”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.