Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
ante
Rank 9
Rank 9
Status: Offline

Ljubav i Sex

PostPostao/la ante » 23 tra 2020, 22:50

~MandyRose~ je napisao/la:Source of the post morat ces biti direktan, ali prvo moras upoznati ju dobro, pricaj svaki dan tjedan ili 2, pa onda pitaj ju jel joj se svidas

Ne znam jel govoris meni ili Emiru, ali ja nju znam malo vise od godinu dana, ali sam sramezljiv do bola. :D
slika

Mary
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la Mary » 23 tra 2020, 23:34

Zanimljivo da se kod tebe ta sramezljivost primjeti i na forumu.

ante
Rank 9
Rank 9

Ljubav i Sex

PostPostao/la ante » 23 tra 2020, 23:39

Mary je napisao/la:Source of the post Zanimljivo da se kod tebe ta sramezljivost primjeti i na forumu.

Zanimljivo. :think:

Nastavi. :D
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la HunterDX » 23 tra 2020, 23:47

ante je napisao/la:Source of the post
Mary je napisao/la:Source of the post Zanimljivo da se kod tebe ta sramezljivost primjeti i na forumu.

Što govori da moraš prvo sebe da pobediš. :D
slika

Mary
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la Mary » 23 tra 2020, 23:48

@
ante
Povucen si dosta, tek od nedavno si malo poceo aktivnije ulaziti u razgovore. Mislim, koliko sam ja primjetila. :D

Inace je dosta ljudi drugacije u virtuelnom svijetu, malo opustenije, kod tebe se primjeti i ovako da si jako sramezljiv.

ante
Rank 9
Rank 9

Ljubav i Sex

PostPostao/la ante » 24 tra 2020, 00:07

Mary je napisao/la:Source of the post @
ante
Povucen si dosta, tek od nedavno si malo poceo aktivnije ulaziti u razgovore. Mislim, koliko sam ja primjetila. :D

Inace je dosta ljudi drugacije u virtuelnom svijetu, malo opustenije, kod tebe se primjeti i ovako da si jako sramezljiv.

Izljev neke motivacije sto se tice foruma, tu sam 3 godine i stalno sam bio on-and-off ovdje, usao sam u štos zadnjih par tjedana. :D Ali u pravu si, dobro kazes. Nista drugaciji nisam u stvarnosti.
slika

ante
Rank 9
Rank 9

Ljubav i Sex

PostPostao/la ante » 24 tra 2020, 00:12

HunterDX je napisao/la:Source of the post

To je najteze. Bolje da me netko lupi sakom u celo nego da se krenem petljati s nekime. :mrgreen:

A i mislim da je par ljudi vec krenulo shvacati da sam mozda zainteresiran za nju (a idemo zajedno na tecaj njemackog a zimus sam se pokusao spetljat s drugom curom iz grupe, jao majko, kao meksicka sapunica :lol:). Ali poznavajuci mene i moj pesimizam, nema od toga nista. :D

Ja sam po pitanju cura novi Mello, ili mozda cak prvi Ante.
slika

Mary
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la Mary » 24 tra 2020, 00:20

Nije lako rjesiti se toga, ali pokusaj zapoceti taj proces s tim sto nadjes nesto sto ce ti dati samopouzdanje. Sto god to da bilo. Pa sto mislis zasto pojedinci kupuju automobile koje nece otplatiti za deset godina? Zato jer im daju taj pocetnicki polet. Ne kazem da trebas kupiti auto, nece ti nista ni pomoci ako ti nema to znacenje, nego nadji to nesto sto ce tebi biti pocetak stanja "gle me kako sam uspjesan, pametan, zabavan".
Kada se klupko krene odmotavati biti ce ti lako. :D

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la HunterDX » 24 tra 2020, 13:57

To je najteze. Bolje da me netko lupi sakom u celo nego da se krenem petljati s nekime. :mrgreen:

A i mislim da je par ljudi vec krenulo shvacati da sam mozda zainteresiran za nju (a idemo zajedno na tecaj njemackog a zimus sam se pokusao spetljat s drugom curom iz grupe, jao majko, kao meksicka sapunica :lol:). Ali poznavajuci mene i moj pesimizam, nema od toga nista. :D

Ma moraš da budeš bezobrazan malo, ili da budeš sa devojkama koje te same spopadaju. A ako samo budeš posmatrao, devojke će gubiti interesovanje, čak i kada su zagrejane.
slika

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

Ljubav i Sex

PostPostao/la ~MandyRose~ » 24 tra 2020, 18:54

~MandyRose~ je napisao/la:Source of the post morat ces biti direktan, ali prvo moras upoznati ju dobro, pricaj svaki dan tjedan ili 2, pa onda pitaj ju jel joj se svidas

Ne znam jel govoris meni ili Emiru, ali ja nju znam malo vise od godinu dana, ali sam sramezljiv do bola. :D

da, takav sam i ja in real life vrlo sramezljiv, ali radim na tome da puno pricam lmao! poradi na tome
slika slika slika

ante
Rank 9
Rank 9

Ljubav i Sex

PostPostao/la ante » 24 tra 2020, 19:20

Ma moraš da budeš bezobrazan malo, ili da budeš sa devojkama koje te same spopadaju. A ako samo budeš posmatrao, devojke će gubiti interesovanje, čak i kada su zagrejane.

Ma nema te koja mene spopada :lol:
slika

ante
Rank 9
Rank 9

Ljubav i Sex

PostPostao/la ante » 24 tra 2020, 20:51

~MandyRose~ je napisao/la:Source of the post

da, takav sam i ja in real life vrlo sramezljiv, ali radim na tome da puno pricam lmao! poradi na tome

Pa ja i pricam puno, s pravim osobama naravno. Mogu se lako sprijateljit sa skoro svakime i onako lagano cavrljati, to cak i smatram svojom vrlinom. Ali po pitanju cura sam sramezljiv ubij boze, skoro dobijem napad panike kad se trebam javit nekoj curi i to online. :lol: :lol:
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Ljubav i Sex

PostPostao/la HunterDX » 24 tra 2020, 21:07

@
ante
Ma daj, nema šanse, ne postoji čovek koga devojke ne odmeravaju i muvaju, što je opet do tebe, jer ako si previše povučen, onda deluješ kao neko ko ne želi da mu se pridje.
Žao mi je što imaš takvo mišljenje o sebi, žao mi je svakog ko tako misli.
Postoje i društvene mreže, gde i ne moraš da se slikaš preterano da bi imao prodju kod devojaka, ali je najbitnije kakav si uživo, tad treba da budeš najludji i najopušteniji.

Kada si opušten, pokazaćeš više harizme, imaćeš bolju priču, izgledaćeš bolje.

Aj da ti ne pametujem više, samo mi je žao što imaš takav stav.
slika

ante
Rank 9
Rank 9

Ljubav i Sex

PostPostao/la ante » 24 tra 2020, 21:42

Ali ja jesam opusten, bar u nekoj mjeri, pa ja volim razgovarat i druzit se s pravim ljudima (pogotovo kad se zapije :D ) ali eto, s curama jednostavno nemam srece. Ja mogu pricat s curama bez problema, ali jebiga opet postoji ta nervoza. Ne znam kako da to opisem, irl je generalno sve dobro
ali poslat obicnu poruku mi je horor. :lol:

Kakav je to mentalni sklop u mojoj glavi blage veze nemam. :mrgreen:

HunterDX je napisao/la:Source of the post Aj da ti ne pametujem više, samo mi je žao što imaš takav stav.

Istina, nikad mi nece biti jasno zasto sebe mucim s takvim deprimirajucim stavom i razmisljanjem. Ne znam zasto si to radim kad ne trebam niti kako da se rijesim toga.
slika

Maridius98
Rank 5
Rank 5

Ljubav i Sex

PostPostao/la Maridius98 » 24 tra 2020, 22:14

Najbolji način da se opustiš kad kreneš da baguješ (barem u mom slučaju i slučaju ljudi koje znam) je da kreneš da se proseravaš o stvarima koje voliš i/ili znaš. Može to da bude o bilo čemu. Samo pazi opet ti je to mač sa dve oštirce ako ne znaš kad treba da staneš.
slika

Natrag na “Svlačionica”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.