Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

@~MandyRose~ Nisam znao da si stidljiv. :D
Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST Najbolji način da se opustiš kad kreneš da baguješ (barem u mom slučaju i slučaju ljudi koje znam) je da kreneš da se proseravaš o stvarima koje voliš i/ili znaš. Može to da bude o bilo čemu. Samo pazi opet ti je to mač sa dve oštirce ako ne znaš kad treba da staneš.
Bitno je da samouvereno postavljaš pitanja, jer uz tvoja pitanja će i ona krenuti da postavlja, mada žene su problematične, kad krenu da pričaju, ne može čovek do reči od njih da dodje. :doh:
I što je najbitnije, devojke uvek vole kada neko ume da ih nasmeje, ako je neko interesantan i zabavan medju prijateljima, to znači da je čist potencijal da takav bude i sa devojkama.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Ja nemam pojma sto mladje cure u ovo vrijeme vole, ali zdravo samopouzdanje ne moze izaci iz mode. :D
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Ja nemam pojma sto mladje cure u ovo vrijeme vole, ali zdravo samopouzdanje ne moze izaci iz mode. :D
Pa takvo samopouzdanje i donosi rezultate. :D
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Flegmaticne osobe su odbojne, cesto ni same ne znaju sto zele.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la ante »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Flegmaticne osobe su odbojne, cesto ni same ne znaju sto zele.
Pronalazim se u ovome, uvrijedjen sam. :D
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Ne mislim to lose, nego jednostavo, zamisli i sam, jel bi radije bio s curom koja je odgovorna, zna sama predloziti neki plan, otvorena za nove stvari ili s nekom kojoj su omiljene rijeci "ne znam, vidjeti cemo, imamo vremena..." koju treba nagovarati sto godina da se odluci za nesto?

Ako je nekome zbilja stalo do tebe, naravno nece otici jer si takav kakav jesi ali ta osoba bi mogla biti nesretna u toj vezi jer se ne poklapaju osobnosti.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOSTMa daj, nema šanse, ne postoji čovek koga devojke ne odmeravaju i muvaju
Naravno da postoji.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la ante »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Ne mislim to lose, nego jednostavo, zamisli i sam, jel bi radije bio s curom koja je odgovorna, zna sama predloziti neki plan, otvorena za nove stvari ili s nekom kojoj su omiljene rijeci "ne znam, vidjeti cemo, imamo vremena..." koju treba nagovarati sto godina da se odluci za nesto?

Ako je nekome zbilja stalo do tebe, naravno nece otici jer si takav kakav jesi ali ta osoba bi mogla biti nesretna u toj vezi jer se ne poklapaju osobnosti.
Naravno, to se podrazumijeva.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOSTMa daj, nema šanse, ne postoji čovek koga devojke ne odmeravaju i muvaju
Naravno da postoji.
Mlad i zdrav?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOSTMa daj, nema šanse, ne postoji čovek koga devojke ne odmeravaju i muvaju
Naravno da postoji.
Mlad i zdrav?
Apsolutno da. Nije svako fizički atraktivan.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Wulf7X »

slika

Mlad, donekle zdrav i ružnjikav :D :? :cry:

Evo ja tebe da pitam da li bi odmeravao i muvao devojku za koju smatraš da je ružna i koja ti nije privlačna zanimljiva ili šta već :)
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOSTMa daj, nema šanse, ne postoji čovek koga devojke ne odmeravaju i muvaju
Naravno da postoji.
Mlad i zdrav?
Apsolutno da. Nije svako fizički atraktivan.
Oprostiću ti ovo kao danak neiskustva. :D
Vidi, fizički izgled znači u smislu većeg izbora, bar na pogled, za sve ostalo je nebitan, harizms je najveće oružje, pa čak i neko ko nema neki izgled, može da bude popularan kod devojaka.
Jedan od mojih najboljih drugove ima 170cm i oko 100kg a devojke ga stalno spopadaju, imam još bezbroj primera.
Kada je čovek samouveren i komunikativan, uvek će biti uočljiv, a komunikacija otvara vidike, jer je mnogo lakše provaliti kojoj si samo sladak, kojoj se svidja tvoja priča ili ako neka otkida na tebe, a lakše ćeš i zainteresovati neku. Uglavnom verujem da svaki čovek to može, jer harizma i samopouzdanje su najveća lepota.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST slika

Mlad, donekle zdrav i ružnjikav :D :? :cry:

Evo ja tebe da pitam da li bi odmeravao i muvao devojku za koju smatraš da je ružna i koja ti nije privlačna zanimljiva ili šta već :)
Pa bar po sebi znam da sam više puta izabrao manje atraktivnu devojku, koja mi je imala nešto, pre neke koja je atraktivna.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Wulf7X »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Uglavnom verujem da svaki čovek to može, jer harizma i samopouzdanje su najveća lepota.
Lično mislim da su to nekako urođene stvari ili imaš ili nemaš, možeš kroz neke psihoterapetuske tretmane ili šta već da poboljšaš social skills ali ako si luzer luzer si jbg nisu svi šmekeri i face :roll:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Vidi, fizički izgled znači u smislu većeg izbora, bar na pogled, za sve ostalo je nebitan, harizms je najveće oružje, pa čak i neko ko nema neki izgled, može da bude popularan kod devojaka.
Mi pričamo o odmjeravanju. Za to je presudan fizički izgled. Ne odmjerava niko momka/djevojku jer osjeća duševnu povezanost, već jer je tu posrijedi fizička atrakcija. A to nema svako. Neke su OKCupid ankete pokazale da su ispitanice 80 posto muškaraca svrstale u kategoriju neatraktivnih, to naravno tu treba uzeti u obzir prirodu dating appova i inherentnu nepouzdanost takvih anketa.
Odgovori