Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

Ma bjezi ko da me bog prokleo sa ovim zenama joj
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST I opet ti kažem nisi bio u vezi. Ili vjeruješ ili ne.
A ja ti opet kažem da postoji razlika između slijepog vjerovanja i normalnog vjerovanja.
Nikad nemoj slepo verovati, veruj svojim očima i ušima. Zaljubljenost je tu preopasna, onda izidealizuješ devojku u koju si zaljubljen, onda tvoj mozak vidi nju kao nešto savršeno.
Samo u tim situacijama budi pametan i uključi mozak, onda ćeš videti kako sve realno izgleda, videćeš na vreme kakva je osoba.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Melloo ti stvarno upadas u vrlo cudne price.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Melloo ti stvarno upadas u vrlo cudne price.
Jelde.Ovo sam najvise i napisao da mi ti nesto kazes.Ja njoj hocu da vjerujem ali previse sam paranoican.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Mary je napisao/la:Melloo ti stvarno upadas u vrlo cudne price.
Ma on ti je gay samo neće priznat :p

Sada wwe stil obrata, melloo izađe s tim tipom :p

Može biti jedno i drugo. Nekoliko mojih prijatelja je tako ganjalo mlađe cure. Kod njih je postojao interes, kod tih cura apsolutno nikakav te su ih smatrali samo za prijatelje. Štoviše, jednom smo imali nešto slično intervenciji zbog toga. Kakvo je to bilo ribanje, ali mu je došlo iz dupeta u glavu.

A opet imaš slučaj di su klinke zaljubljene u toliko mnogo starije od sebe. Iz mojih iskustava prvi scenarij je češći.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

Pa ja sinoc koliko sam pricao s njom i objasnjvao joj o cem se radi pocela je malo vezati i primjecivati da on zeli nesto vise al kao odibja da vjeruje.
Ja sam poslije sranja sa zenama postao paranoican i na sve mislim da zena gleda da mene zajebe.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Moj ti je savjet da ne odustajes od cure, opusti malo s razmisljanjem i sacekaj. Ocito da su danas mladi navikli sjediti na dvije stolice, ali ako je rekla da joj je prijatelji onda su njezine namjere jasne samo ili uziva u tome da decka drzi na "mozda" ili on ne odustaje pa ne zna kako da ga se rijesi.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

Meni je izgledalo kad mi je sve ispricala kao on nju "bari" ona to ne konta i misli d asu dobri jarani :mrgreen:
Al razumijem i zasto ne bi s njim prvo stairji je 12 godina, drugo obicni zgubidan radi ko konobar i onda sve pare potrosi na alkohol.Bzevze lik totalno
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Nemas zbilja sto izgubiti, a ako prerano reagiras mogao bi bezveze upropastiti pricu koja mozda ima potencijala (ali poznavajuci tebe vrlo brzo ce ti nesto zasmetati, ono ili ce se cesljati na pogresnu stranu ili ce reci nesto :mrgreen:).
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Nemas zbilja sto izgubiti, a ako prerano reagiras mogao bi bezveze upropastiti pricu koja mozda ima potencijala (ali poznavajuci tebe vrlo brzo ce ti nesto zasmetati, ono ili ce se cesljati na pogresnu stranu ili ce reci nesto :mrgreen:).
Kako si me dobro upoznala :mrgreen: Jednu noc mi je sporije odg bila umorna krevcila citav dan i umal nisma sve syebo :lol: :lol:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Ma ja ti kažem, melloo je gay . I to onaj drama queen
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ma ja ti kažem, melloo je gay . I to onaj drama queen
drama queen jesam :(
Sa kakvim sam sve curama syebo zbog overreaction i koliko mi je kratak fitilj :(
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Pa da, to bas zvuci kao nesto sto bi ti uradio. :lol:
Na 73. stranici smo ove teme a nije da su ti se problemi puno mjenjali, tako da upoznala sam te bolje od tvojih prijatelja. :mrgreen:
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la emirates »

Meni nije bas normalno da cura od 19 godina ima druga od 30. Osim ako ne rade skupa, ne vidim sta bih ih to moglo spojiti osim njegove zelje da zbari mladunce :mrgreen:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Meni nije bas normalno da cura od 19 godina ima druga od 30. Osim ako ne rade skupa, ne vidim sta bih ih to moglo spojiti osim njegove zelje da zbari mladunce :mrgreen:
Nejgova zelja da je zbari je 100% vidi se iz aviona
Meni je ona upitna :D Naravno da nije normalno
Odgovori