Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Cenation Leader je napisao/la:QR_BBPOST ali ne veži se prije punoljetstva za curu toliko
ja se ne slažem, ako ide ide, ne bi bio prvi koji je imao samo jednu ljubav u životu
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Cenation Leader je napisao/la:QR_BBPOST ali ne veži se prije punoljetstva za curu toliko
ja se ne slažem, ako ide ide, ne bi bio prvi koji je imao samo jednu ljubav u životu
Slažem se :D
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Pa tak i tak svi imamo samo jednu ljubav u zivotu, sto ju tko prije nadje to je sretniji, samo se treba potruditi da ju ne izgubi.
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la azo »

Prvo ja kazes?Pa dobro kako god okrenes je isto.Prvo ona mora biti sretna da bih ja bio sretan,
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

azo234 je napisao/la:QR_BBPOST Prvo ja kazes?Pa dobro kako god okrenes je isto.Prvo ona mora biti sretna da bih ja bio sretan,
:handgestures-thumbup:
Blago se tvojoj curi.
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la azo »

Što se duze kontate s curom/momkom to bolje,tek kasnije se sam sebi počneš smijat i nekako ti bude drago,a i taj period je poprilično sladak.Koliko se meni teorija zavijere tada prolauilo kroz glavu :blush: :blush: .
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

To je vjerojatno najljepsi dio ljubavi, onaj u kojem su jos uvijek i jedna i druga strana sretne i pune nadanja, ali vjeruj, s godinama ti to "kontanje" vise nije tako opusteno i zabavno jer puno odnosa nakon "kontanja" totalno ohladi, pa imas to uvijek u podsvjesti.
Nisam imala osobito srece u ljubavi, bilo je u mom zivotu zanimljivih muskaraca, ali nekako manje -vise na kraju ja uvijek budem nekakva rezerva u vezi, znam da sam sama kriva jer to dopustim, ali nekako uvijek se nadam da je bas taj drugaciji i sve od sebe dadnem. Ne bude. Tako da @azo234 cuvaj to sto imas, ne osvrci se na komentare da trebas nesto "proci" prije nego udjes u ozbiljniju vezu, prolaze samo oni koji moraju, oni sretni svoj zivot djele s osobom koju vole. Ja znam par koji je zajedno od njene 12 godine a njegove 14 godine, poznaju se bolje nego ih bilo tko drugi poznaje, u braku su od sredine svojih 20-ih, roditelji su dvoje djece od devet i sest godina, a i dan danas se drze za ruku dok setaju kroz grad. Zavidim im, ja s gotovo 30 godina sjedim sama doma, nikog nemam, niti cu vjerojatno vise imati priliku sresti nekog za tako iskrenu ljubav, nista oni nisu propustili jer su citav zivot imali samo jednu vezu, propustila sam ja i slicni meni, puno toga.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la crocop97 »

Upoznam večeras jednu jako simpatičnu curu, još je ispalo da obožava metal, ali naravno da je zauzeta. Čini mi se da je sve što valja već zauzeto... :roll:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

crocop97 je napisao/la:Upoznam večeras jednu jako simpatičnu curu, još je ispalo da obožava metal, ali naravno da je zauzeta. Čini mi se da je sve što valja već zauzeto... :roll:
same :roll:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Puno riba u moru i ostale kerefeke. Ne gubi nadu :D
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la crocop97 »

Istina, samo većinu tih riba možeš vratiti natrag u more iste sekunde kad ih upecaš :violin:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Istina, samo većinu tih riba možeš vratiti natrag u more iste sekunde kad ih upecaš :violin:
Sad bi ti sve :lol:
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la azo »

Ja kada izadjem u grad sam pokupim po 3/4 insta.Upoznam bash kul likuša,sa kojom vecinom ostanem prijatelj.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la donniedemonD »

Jedno pitanjce...

Koliko je "(ne)normalno" da muskarac od 22 godine koji u septembru zavrsava fakultet ima devojku od 14 godina koja za 20 dana zavrsava 7.razred , pitam za drugara :liar: :D

Nezavisno od toga dal su osobe jedno za drugo, dal se kontaju itd... Pitam iskljucivo zbog te razlike u godinama, nezavisno od osobina.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

u hrvatskoj je to pedofilija, zakonski
slika
Odgovori