Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la TheBesir »

slika

:D
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Oh vidi, javlja nam se i @TheBesir. I sto ima kod tebe, jesu cure iz razreda postale sto zanimljivije hmmmm...? :whistle: :D
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la TheBesir »

Nista posebno, malo sam zauzet sad (sa skolom). Ima za mene vremena, samo polako. :D
Avatar
TBMMonster
Rank 3
Rank 3
Postovi: 46
Pridružen/a: 04 pro 2019, 02:49
4
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la TBMMonster »

Jedan od mojih životnih projekata je bio doći do toga da u potpunosti shvatim i razumijem žene bolje od njih samih. A najgore od svega je što nikad neću znati da li sam u tome i uspio. (random Sunday afternoon thoughts) :think:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

TBMMonster je napisao/la:QR_BBPOST Jedan od mojih životnih projekata je bio doći do toga da u potpunosti shvatim i razumijem žene bolje od njih samih. A najgore od svega je što nikad neću znati da li sam u tome i uspio. (random Sunday afternoon thoughts) :think:
Ženski mozak je drugi univerzum, budi siguran da nikad nećeš. ;)
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HBK »

Ma žene ni same sebe ne razumeju :mrgreen:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Istina, mada ne bi bile zanimljive da nisu takve, živele žene koje nas donose na svet! :D
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Ne znam sto vam nije jasno. :think: :citam:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Ne znam sto vam nije jasno. :think: :citam:
Kako da može biti ne? Kako nisam može biti jesam? :D ima tu još hiljade pitanja, ali ništa loše ne mislimo.
I mi imamo neke svoje bubice i mane. :lol:
Avatar
TBMMonster
Rank 3
Rank 3
Postovi: 46
Pridružen/a: 04 pro 2019, 02:49
4
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la TBMMonster »

To su standardna pitanja, to nije toliko teško, samo treba razumjeti situaciju, stvar iskustva, ali ono o čemu sam ja razmišljao i šta mi je golicalo misli je sami način funkcionisanja ženske psihe, jer za razliku od muške među ženskim osobama postoji puno više varijabli i oscilacija. Nekako mi se čini da su žene puno bolji i veći individualci od nas, samo što se međusobno bolje razumiju od nas. (Što ne znači da se nužno vole više)
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Razumeti situaciju? Možeš ti mnogo toga da razumeš kod njih, sigurno ti je više njih reklo da si odličan psiholog i da ih razumeš bolje od njih samih, a onda, bum, dodje do situacije gde ne znaš zašto je postupila na odredjeni način, ne znaš ni kakav joj je bio tok misli.
Pa najveći psiholozi i stručnjaci će često pomoći ženema, a opet će sa svojom imati problem.

Žene jesu bolji individualci od nas, razumeju se medjusobno, ali im prijateljstva traju kraće od naših, a razlog je što su im odnosi mnogo dublji, pa se brže i posvadjaju, postoji medjusobna ljubomora i gomila sitnica koje će ih nervirati.

Isto bi tako one želele da upoznaju našu psihu, nismo ni mi zlatni. Al je pravo pitanje u kolikoj meri se to može uraditi. Sve i da savršeno upoznaš jednu, nisi ih upoznao sve, osnova im je slična, ali karakter nije, jer žene imaju gomilu sličnosti, ali im se karakteri i previše razlikuju, slično je i sa nama. Nikad se nisam slagao sa teorijom da su sve žene iste i daleko je od tačnog.

Žene jednostavno imaju drugačije puteve od naših, privlače ih muškarci, životi su im totalno drugačiji, mnogo razlika postoji.

Zato sam sebi izbio iz glave to što ti želiš, mogu da ih upoznam i mislim da ih dosta poznajem i razumem, ali daleko od toga da ću moći sve da pohvatam, jer se novo iznenadjenje uvek krije iza nekog ćoška. Teško je da im se potpuno razume psiha, jer nekad ni same ne znaju šta žele i kada će im se promeniti raspoloženje. Ja rodjenu majku ne mogu da razumem kad okrivi ćaleta zbog neke sitnice. :lol:
Da žene nisu takve, ne bi nam bile zanimljive, jer je knjiga najzanimljivija kada se čita prvi put, a ako si je jednom i pročitao, pa ti se svidela, čitaćeš je opet, pa ćeš tek shvatiti nešto što ti je prvi put promaklo. A žene su kao njige sa gomilom nastavaka.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la ~MandyRose~ »

slika
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
TBMMonster
Rank 3
Rank 3
Postovi: 46
Pridružen/a: 04 pro 2019, 02:49
4
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la TBMMonster »

Ljubav je obično prodavanje muda pod bubrege. :mrgreen:
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Odgovori