Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST @Melloo Očito je da je taj lik zanima, možda je to čisto nako iz zajebancije, stariji lik pa joj zabavno. Ako je tako kao što ti kažeš, onda te očito drži na standbyu kao sigurnu opciju dok ona ne riješi sa tim likom.
Jos pitam veceras 3 puta smo se dogovarli da izadjemo nismo, jel vrijeme da izadjemo.Kaze polako
Sta jebemu polako a sa njim se nalazi.
On nju zanima, ne znam izgleda d ajoj je interesantno tako bit sa starijim muskarcem zezat se iako ne zeli vezu s njim
Ja ne zelim sudjelovati u takvim glupostima.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Ma to da se isla vidjeti s njim prije posla sve govori o njezinoj zainteresiranosti. Mozda je od onih koje vole starije tipove, pa je samo zbog toga stavila njega u prednost, ma da si i ti puno stariji od nje.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

Ma ja vidim da je ona zainteresirana za njega, da je on zanima, dajoj je fino s njim al sama ide protiv sebe i nece da bude jer je mnogo stariji od nje.
Vjerovatno bi joj i roditelji pravili probleme i sve.Msm lik je ono kllosar,pijanica radi tako neki bezveze posao i samo i moze gnajati ove mladje jer samo one su dovoljno lude da buudu s takvim tipom muskaraca.
Kako god ja sam tu visak.Sve i da ona ne zeli da bude s njim on je zanima a ne ja
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Sve i da joj je takav tip samo "prijatelj" dovoljno govori o njoj i mislim da s takvom curom ne zelis imati posla. Ajd sto je stariji, jos je i nezrela propalica.
Meni su te cure sto padaju na toliko starije muskarce misterija, ono sto ce ti tako star tip pored tebe, sto je zanimljivo u nekome tko ce imati 40 kada ti neces imati ni 30. Odvratno.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

Ma gori sam ja sto sa tako mladjima.Vidi se da je cura nezrela.Vjerovatno ne zna ni ona sta zeli.Meni stalno pise i dan i noc evo veceras izasla s drugaricama van cijelo vrijeme mi pise.Ne znam glupost je velika.Meni ovo u zivotu ne treba sve i da ga ona samo gleda kao prijatelja jer on nju nije 100%
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Ma da, realno gledano, nemas pravo na to, ali nemas sto ni izgubiti, pa otvoreno joj reci da ti se ne svidja sto se vidja s njim tako cesto, nakon toga ces vidjeti, mozda je glupa, mozda je ne shvacena, a mozda voli sjediti na dvije stolice.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la emirates »

Ako je dovoljno glupa da ne konta da on nju bari, onda je trebas samo zbog toga ostaviti. Ako vidi da je bari i svidja joj se, ili mozda i ona zeli nesto sa 30ogodisnjakom, onda ti se zna. Ko je hebe. Ima jos riba u moru :D
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Ako je dovoljno glupa da ne konta da on nju bari, onda je trebas samo zbog toga ostaviti. Ako vidi da je bari i svidja joj se, ili mozda i ona zeli nesto sa 30ogodisnjakom, onda ti se zna. Ko je hebe.
bukvalno
btw nismo vise kosmije
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la emirates »

Melloo je napisao/la:btw nismo vise kosmije
A daj, nismo nikad otisli u Time Out na kafu :p Gdje si sad?
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:btw nismo vise kosmije
A daj, nismo nikad otisli u Time Out na kafu :p Gdje si sad?
sad sam kuci u donjem vakufu :mrgreen:
Ma sestra doibla predobar posao i super placu, pa odlucila da predjemo u skuplji i napucaniji stan na grbavici.Kad dodjem u sarajevo zovem te na kafu odmah :mrgreen:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST @Melloo Očito je da je taj lik zanima, možda je to čisto nako iz zajebancije, stariji lik pa joj zabavno. Ako je tako kao što ti kažeš, onda te očito drži na standbyu kao sigurnu opciju dok ona ne riješi sa tim likom.
Jos pitam veceras 3 puta smo se dogovarli da izadjemo nismo, jel vrijeme da izadjemo.Kaze polako
Sta jebemu polako a sa njim se nalazi.
On nju zanima, ne znam izgleda d ajoj je interesantno tako bit sa starijim muskarcem zezat se iako ne zeli vezu s njim
Ja ne zelim sudjelovati u takvim glupostima.
Pa da, tipično. Ti si rezervna opcija. Ako ne prođe sa tim likom ili ako joj taj lik dosadi, onda može ići na rezervnu opciju. Savjet za sve: nikad nemojte biti rezervna opcija.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

@melloo jebiga, oš da ti naručimo neku ukrajinku?
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

Sta je s ovim zenama jbt.Sad ovu ignorisem poludi za mnom.Ne treba mi neko da mu se svidjam jer je ignorisem i jer glumim nesto sto nisam.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Gay :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
slika
Odgovori