Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10322
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la ~MandyRose~ »

aleksandrinjo96 je napisao/la:QR_BBPOST Jedno pitanjce...

Koliko je "(ne)normalno" da muskarac od 22 godine koji u septembru zavrsava fakultet ima devojku od 14 godina koja za 20 dana zavrsava 7.razred , pitam za drugara :liar: :D

Nezavisno od toga dal su osobe jedno za drugo, dal se kontaju itd... Pitam iskljucivo zbog te razlike u godinama, nezavisno od osobina.
Ephebopfilija je vise prihvatljiva nego pedofilija, ali koliko ja znam zakon u Hrvatskoj je najmanje 15 godina, tako da, neka se pazi tvoj frend ako baš toliko voli tu curu :?

moja best frendica je bila u vezi s deckom od 30 godina, al ona je tada imala 17 godina i bila je u srednjoj, ova je ipak malo premlada... al to je samo moje misljenje
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57713
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

ako se ne varam i taj 17 - 30 je isto po našem zakonu pedofilija
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la donniedemonD »

Auh... Ovde kod mene je delimicno normalno, i sa aspekta zakona(koji ne postoji) i generalno, al meni licno neprijatna ta razlika, bas me zanimalo sta drugi misle...

Imam primer da je ovde jedna devojcica sa 15 godina stupila u vezu sa deckom od 23 i dan danas su zajedno, on 26 ona 18 puni uskoro tako nesto :D ...
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10322
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ako se ne varam i taj 17 - 30 je isto po našem zakonu pedofilija
nije, u Hrvatskoj je zakon na 15 godina ako je sudeci po Wikipediji

https://en.wikipedia.org/wiki/Ages_of_c ... pe#Croatia

ali zato pise da ako je netko mladi od 15 godina, da moze ici u zatvor do 10 godina
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la donniedemonD »

Uh, kod vas to bas zajebano, premda podrzavam.
U Srbiju kod mene je standard da sa 14-15 godina promeenis 2-3 devojke/decka :rant: Znaci haos.

Kakav zatvor, to ovde za ponos :violin: :rant:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57713
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

zbilja, nema u zakonu nista za 15+

premda po meni do 18 godina treba biti također razlika od 3 godine. nekad je, čini mi se, bilo
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la azo »

Da ste stariji tipa 30 i 22 bilo bi normalno a 14 i 22 je meni malo bljak.Sa ugla djevojke to je vjerovatno pubertet i zelja da ima zaštitnikt itd (skraćeno bolji položaj u društvu),a iz ugla muskarca to je za mene bljak već stasao čovjek koji se pali na osnov...(riječ osnovac u ženskom rodu).
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la emirates »

Ne znam vala... Razlika mi je prevelika. Ni kod nas u zakonu nije krivicno djelo, obzirom da se samospolni odnos sa djetetom navodi u zakonu, ali opet mi je nekako osjetljivo. Pricao sam s nekom djevojkom, i kad sam saznao da ima tek 16, odmah mi se alarm u glavi upalio i batalio sam to. Sa 14 pogotovo...
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Kada sam ja imala 14 godina, decko koji ima 18 godina nam je vec bio prestar i kao da je dio nekog drugog svijeta, valjda svijeta odraslih.
Niti smo mi njih zanimali, niti oni nas. :think:
Bilo je dvije tri cure u razredu koje su bile u ozbiljnim vezama s deckima sest-sedam godina starijih od njih, ali to su bile cure koje su bile zrelije, imale aktivan sexualni zivot, odjevale se kao cure s faxa, i nisu se ni druzile s nama. Ali, sad su valjda sve takve. :confusion-shrug:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Ma razlika u godinsma nije bitna, ako se sretnu dvoje psihicki normalnih ljudi.
Ja sam npr do pre par godina mogao biti sa maloletnicama, mislim na devojke od 17 god, sad su mi vec klinke i nekako nemam zelju da budem sa njima.
Alo kazem, sve punoletene i normalne osobe mogu naci zajednicki jezik i nema potrebe nesto ovranicavati.

Dok pedofile treba zatvarati, jer su uglavnom opasni po okolinu.

Ali pedofil je bolesnik koji se lozi na decu.
A niko mi ne moze reci npr... da je devojka sa 19 god dete, jer znamo kakve devojke mogu biti u tim godinama, pa i ranije.
Nama muskarcima je urodjeno da se okrenemo za dobrim zenskim telom, nigde ne pise koliko neka ima godina.
Ali kada vec znamo i znamo da je maloletna a mi smo vec i dosta stariji, onda mislim da nema potrebe pokusavati nesto, ipak treba da nadjemo devojku koja je na nasem IQ nivou.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10322
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Veza s adolescentima nije pedofilija, vec ephebopfilija
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Ne bi me cudilo da uskoro Pedofilija bude proglasena normalnom. Sve vise je onih koji smatraju da je normalno okretati se za klinkom, jer pobogu muski geni su u pitanju. :roll:
Umjesto sto se opravdava s "prirodnim" ne treba zaboraviti pristojnost, postovanje i odgoj. Kompletno drustvo sve vise ide u natrag sto je jako tuzno, postajemo sve primitivniji, uz strah od samih sebe, jer se istovremeno dize tolika pompa oko pedofilije da se vise ne smijes nasmijati djetetu koje sjedi u korpi za kupnju dok je s roditeljima u shoppingu, ili toliko da sada cure sexualnim uznemiravanjem smatraju obicne ulete ili kada ih netko pita koliko je sati. Ali to valjda ide s tim razmisljanjem da se cura obukla fino samo jer zeli sex.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57713
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST normalno okretati se za klinkom
al nemreš znati da je klinka, ove iz osnovne se već oblace kao da idu na fax, i odjecom i šminnkom, svime. često možeš saznati godine jedino ako je tražiš osobnu.
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Onda ti savjetujem pregled kod Oftamologa.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Melloo »

Danas je tesko razlikovat curu od 16 17 i od 20.Imam osjecaj da su ove od 17 gore engo one od 22 23 i vise pricaju o sexu i tako tim stvarima
Odgovori