My life - by Dejan Petkovic

Nasumični razgovori
Odgovori
Avatar
dejanpetkovic
Rank 7
Rank 7
Postovi: 558
Pridružen/a: 03 srp 2017, 20:49
6
Lokacija: Niš
Status: Offline

My life - by Dejan Petkovic

Post Postao/la dejanpetkovic »

Video sam ovu temu jos dosta ranije dok se nisam registrovao i jako mi se svidela. Za razliku od uvodnog posta na temi "predstavite se" ovde cu da budem malo opsirniji.

Zovem se Dejan Petkovic,sa juga sam Srbije,ali mesto u kojem zivim je poznatije i kao divlji zapad ,mada neki vole da kazu i da je sam Teksas :D (mislim na Niš naravno ) ... (samo ko zivi u Srbiji moze da razume ovo :D )
i uskoro punim 20 godina.

Zavrsio sam srednju skolu i sad trenutno niti sam zaposljen niti studiram...

Svo vreme ovog sveta je moje trenutno :D . Koristim ga uglavnom da igram igre,gledam filmove,serije,setnje... Penzionerski sto bi se reklo :D

Socijalni zivot mi i nije nesto,oduvek sam stidljiv(ne i povucen) i imam problem da gledam ljude u oci duze od 5 sekundi dok pricaju samnom. Tako da moj socijalni zivot poprilicno ispasta zbog toga :?
Kad je mala skupina ljudi,osecam se dobro,ali kad ih ima malo vise,onda... :oops: . Tako da uvek sam imao problem kad odgovaram pred tablu,a svi ostali gledaju u mene itd ... Ali sam nekako uspevao da se uklopim u svako drustvo,delovao sam iz senke sto bi se reklo,pomagao ostalima u zadacima itd... ,Nisam bio meta ismevanja ili maltretiranja,sto smatram velikim uspehom obzirom u kakvu sam skolu isao i kakve sam stidljive prirode.

Ali i van skole je bio taj problem poznatiji i kao " 5 sekundi",tako da danas nisam bas preterano okruzen ljudima za koje bih mogao da kazem " e ovo mi je pravi drug".

Jesam rekao da nemam devojku? Epa nemam je :mrgreen:
Ali zato imam mladeze,hiljade i hiljade mladeza... ok,ovo je vec replika Sergeja Trifunovica iz jednog filma,ali se pronalazim skroz :D
Imam profile na fb i instagramu,ali ih koristim mozda jednom u mesec dana. Nikad nisam video poentu toga...

Ali dosta o mom prelepom zivotu,da predjem malo na WWE i kako sam se obreo u svemu tome.

WWE sam poceo da pratim sasvim slucajno. Cuo sam za tamo nekog Cenu i otisao na youtube da pogledam sta su ti keceri,iako sam cuo za njih kao mali nikad me to nije interesovalo.

I paf...odjednom sam poceo da listam wikipediu,razne forume sa wwe tematikom... Dakle,lagano upoznavanje sa WWE svetom i njegovom istorijom. Od tad,pa sve do danas sam delimicno aktivan.
Kad kazem delimicno,mislim na to da live ne gledam nikad,ali skoro uvek pogledam youtube kanal kad se probudim,pa ako ima nesto zanimljivo,pustim snimak i odgledam odredjeni deo.

PPV odgledam uvek,ali takodje ne live,vec snimak.

Najzanimljiviji kecer mi je Ambrose,ali sam isto tako veliki postovalac Lane :mrgreen: .
SmackDown mi je trenutno mnogo zanimljiviji i ne propustam snimke,a kad je RAW u pitanju...paaa .... desi se ni youtube kanal da ne posetim.

Sto se samog WWE-a tice mislim da se nema mnogo toga dodati. Bukeri su tu da ga ucine zanimljivim,a mi da se nadamo da ce nam nadolaziti lepsi storinZi i kvalitetniji mecevi.

Od ostalih sportova pratim i tenis,kosarku i fudbal,ali pratim i UFC dosta aktivno. I sam sam clan jednog UFC foruma vise od 3 godine. Za kosarku,fudbal i tenis da ne govorim. Od kad sam nabavio prvi komp ja sam uvek clan nekih foruma sa sportskom tematikom :)

Da ne duzim preterano,ovo je cisto mala rekapitualcija mog zivota,pa eto, druzicemo se poprilicno jer cu verovatno biti aktivan obzirom da nemam sta drugo da radim preterano :D
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

My life - by Dejan Petkovic

Post Postao/la Sake »

dejanpetkovic je napisao/la:QR_BBPOST Socijalni zivot mi i nije nesto,oduvek sam stidljiv(ne i povucen) i imam problem da gledam ljude u oci duze od 5 sekundi dok pricaju samnom. Tako da moj socijalni zivot poprilicno ispasta zbog toga
nisam sam :D
slika
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 604
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

My life - by Dejan Petkovic

Post Postao/la Robi »

Na raznim stranicama sam pročitao komentare tipa: gledajte ih u nos, gledajte između očiju, gornji dio nosa, i izgleda da radi, tako da probajte to :D
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

My life - by Dejan Petkovic

Post Postao/la HBK »

Brate da ti pozelim dobrodoslicu u klub nas nesocijalnih. :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

My life - by Dejan Petkovic

Post Postao/la Sherpa »

dejanpetkovic je napisao/la:QR_BBPOST Od ostalih sportova pratim i tenis,kosarku i fudbal,ali pratim i UFC dosta aktivno. I sam sam clan jednog UFC foruma vise od 3 godine. Za kosarku,fudbal i tenis da ne govorim. Od kad sam nabavio prvi komp ja sam uvek clan nekih foruma sa sportskom tematikom
Ovdje se priča o svim sportovima, od velikih do malih :D
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

My life - by Dejan Petkovic

Post Postao/la Wulf7X »

Opa komšija hah, već imamo dosta toga zajedničkog..Što se tiče gledanja u oči to je i kod mene problem, mada ja ni tih 5 sekundi ne mogu :)
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

My life - by Dejan Petkovic

Post Postao/la Mary »

Pokusajte pricati sporije tj. Razmisljati unaprijed o onome sto zelite izgovoriti, biti cete samouvjereniji. Meni je funkcioniralo tokom ispita.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

My life - by Dejan Petkovic

Post Postao/la AlenB »

dejanpetkovic je napisao/la:QR_BBPOST Najzanimljiviji kecer mi je Ambrose
Pa to te pitam :clap: :clap: :clap:

Odlično si to ispričao sve skupa. I nemoj da te taj "5 sekundi" problem toliko puno sputava u životu, premda to nije čudna stvar :)
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

My life - by Dejan Petkovic

Post Postao/la Cenation Leader »

Ja sam do relativno skoro bio veoma sramežljiva osoba, znači isto kao ti nisam mogao ljude u oci da gledam, dobro sam funkcionisao kad sam sam sa drugom ali kad nas je više ja se onda izolujem i ne znam šta da pričam, jednostavno samo šutim i osjećam se neprimjetno i kao višak u društvu. I zbog toga sam uvjek mislio da nisam dovoljno dobar kao neki moji drugovi i da neću nikad biti poželjan u društvu kao oni.

Međutim bio sam budala, shvatio sam da nije tako teško prebroditi to, jednostavno ključ svega je biti opušten, kada govoris uvjek govori na vesel način i probaj dodati humora tonu. Od nikog nemoj bježati, sa svakim budi otvoren makismalno i najvažnije da imas samopouzdanje, ako ti vjerujes duboko u sebi da si ekstra osoba i drugi će to vidjeti. Evo vjeruj mi sada da se konačno osjećam iznimno poželjnim svugdje i da sa apsolutno svakim se mogu sprijateljiti, čak sada ja znam vaditi riječi iz drugih stidljivijih osoba i zaista sam okružen mnoštvom prijatelja sada.

Sve je u glavi brate, nikad nije kasno da probiješ tu psihičku barijeru.
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

My life - by Dejan Petkovic

Post Postao/la FilipS »

dejanpetkovic je napisao/la:QR_BBPOST pratim i UFC dosta aktivno.
E baš mi je drago da ću sa nekim moći raspravljati o UFC :D
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

My life - by Dejan Petkovic

Post Postao/la AlenB »

Je li ovo novi najveći rekord u reputacijama na jednom postu? Čini mi se da nitko nije imao 24 :D
slika
Avatar
dejanpetkovic
Rank 7
Rank 7
Postovi: 558
Pridružen/a: 03 srp 2017, 20:49
6
Lokacija: Niš
Status: Offline

My life - by Dejan Petkovic

Post Postao/la dejanpetkovic »

Cheat mi neko upalio :D

Hvala vam na dobrodoslici,savetima i lepim recima :clap:
Avatar
Ec3
Rank 6
Rank 6
Postovi: 379
Pridružen/a: 24 stu 2021, 00:36
2
Status: Offline

Re: My life - by Dejan Petkovic

Post Postao/la Ec3 »

Je li Dejan ziv, bas je gotivan momak slican meni
Comedy Heel

Dujković, Đorić, Krivokuća, Pavlović, Dojčinovski, Klenkovski, Antonijević, Ostojić, Lazarević, Aćimović, Džajić. Trener: Miljan Miljanić.
Odgovori