Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Kafana

Za razgovor i opuštanje....

Nasumični razgovori
Lujaa
Rank 7
Rank 7
O meni: I love puroresu
Status: Offline

Kafana

PostPostao/la Lujaa » 19 svi 2020, 23:28

The A-Lister je napisao/la:Source of the post
.Kako bi se ti osecao da ti artisticki je*em sve zivo preko interneta :mrgreen:

Doživio sam to od jednog idiota, prijetio mi je policijom jer mu nisam htio gledati live pošto sam bio zaposlen. Članovima fb grupe Balkan Wrestling Communityja vrlo vjerojatno poznat lik.
Kad je Penda u pitanju ne bi mi smetalo :lol:

Hahaha svasta, ma Penda kad izgovori onu rec, znas vec koju, nemoguce je shvatiti ga ozbiljnog. :lol:
A sa BWC stranice sam izbacen jer sam reply-ao na komentar jednog lika na cirilici...

The A-Lister
Rank 8
Rank 8
O meni: Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ Łɨꝁɇs Mɇ. Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ MȺŧŧɇɍs.

Kafana

PostPostao/la The A-Lister » 19 svi 2020, 23:54

reply-ao na komentar jednog lika na cirilici...

Šta fali latinici? :P

Robi
Rank 6
Rank 6

Kafana

PostPostao/la Robi » 19 svi 2020, 23:55

Sta je najgore Haris nije glup, i ima mnogo prosireniji vokabular nego sto ljudi misle zapravo sudeci po jednom videu...
Ja ga znam jos od 2014. cca i stavovi i razmisljanja su mu uglavnom ok, u 90+% slucajeva se i slazem, al u zadnje vrijeme mu je rage dosegao limit izgleda, i mene je prije 2 i pol tjedna blokirao na fejsu jer se nismo slozili oko necega, a to nesta je islo iz teme u temu i to nije pripomoglo, i bas je zivcan bio, kad pogledam sta mu se sve dogodilo na neki nacin razumijem, da je ikog htio ubit vec bi ga ubio.
Uostalom i ljudi panicare bezveze radi videa nekog lika koji snima u sumi sa sjekirom i glupira se u svakom videu, nisu ni pogledali ostale videe, ni procitali opis videa.
Ovaj video nisam pogledao, jesam par minuta, ali sam procitao clanak na netu, i ako je istina to da je rekao da *treba balije ustase i cetnike sjekirom* nek je reko, ima svako pravo to rec, kad je neko zatupljen majmun da zivi u 90oj, bilo pa proslo, cemu se vracat i dizat tenzije.

The A-Lister
Rank 8
Rank 8

Kafana

PostPostao/la The A-Lister » 19 svi 2020, 23:59

Robi je napisao/la:Source of the post Sta je najgore Haris nije glup, i ima mnogo prosireniji vokabular nego sto ljudi misle zapravo sudeci po jednom videu...
Ja ga znam jos od 2014. cca i stavovi i razmisljanja su mu uglavnom ok, u 90+% slucajeva se i slazem, al u zadnje vrijeme mu je rage dosegao limit izgleda, i mene je prije 2 i pol tjedna blokirao na fejsu jer se nismo slozili oko necega, a to nesta je islo iz teme u temu i to nije pripomoglo, i bas je zivcan bio, kad pogledam sta mu se sve dogodilo na neki nacin razumijem, da je ikog htio ubit vec bi ga ubio.
Uostalom i ljudi panicare bezveze radi videa nekog lika koji snima u sumi sa sjekirom i glupira se u svakom videu, nisu ni pogledali ostale videe, ni procitali opis videa.
Ovaj video nisam pogledao, jesam par minuta, ali sam procitao clanak na netu, i ako je istina to da je rekao da *treba balije ustase i cetnike sjekirom* nek je reko, ima svako pravo to rec, kad je neko zatupljen majmun da zivi u 90oj, bilo pa proslo, cemu se vracat i dizat tenzije.

To je istina, pola njih ni pustilo video nije a već idu pisat gluposti u komentarima koje čak nisu vezane za temu nego za izgled Harisov, nisu se udostojili prvo pogledat video pa onda prosuđivati.

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Kafana

PostPostao/la Sherpa » 20 svi 2020, 00:20

Odite na profil tog lika, samo pogedajte sve one osnovne podatke i sve će vam biti jasno. To je doslovno traženje pažnje, netko tko želi biti edgy i u centru pozornosti

Sorri @
Robi
možda je lik dobar dečko i sve, ali meni na temelju toga izgeda kao netko tko treba pomoć, a da nije toga na svjestan. I ne, nije cool ako je to rekao. Niti je to sloboda govora. To je govor mržnje. A najbolji način da te stvari ostanu u prošlosti je da ih se uooće ne spominje.

I ja ću reći - nisam pogledao, niti planiram.
slika

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

Kafana

PostPostao/la Wulf7X » 20 svi 2020, 00:47

Penda je u suštini rekao jednu dobru stvar, fašizmu ustašama četnicima ljotićevcima islamistima mudzahedinima i svim sličnim grupama na Balkanu nije mesto. Ti duhovi prošlosti neka su iza nas. Samo koncept njegovog izlaganja je malo...malo više pogrešan :?
slika

KOMANIA
Rank 9
Rank 9
O meni: Volim PARTIZAN, Domaću kinematografiju i WWE.

Kafana

PostPostao/la KOMANIA » 20 svi 2020, 02:32

Pa nije stvar u latinici, ali mi imamo pravo na svoje pismo. Ali razumem tog admina, pošto drugi ne znaju ćirilicu, samo što je mogao lepo da mu to kaže i objasni, a ne da uklanja komentare i posle da dođe do toga.

Inače čisto da se razumemo, ja sam za ravnopravnost ćirilice i latinice u Srbiji. Jer svi mi pišemo ćirilicu pismeno, a ovako na telefonima ili kompu latinicu.
slika Charlotte Flair is a 12 time women's champion!!!

lemonzoo
Rank 5
Rank 5

Kafana

PostPostao/la lemonzoo » 20 svi 2020, 07:33

Wulf7X je napisao/la:Penda je u suštini rekao jednu dobru stvar, fašizmu ustašama četnicima ljotićevcima islamistima mudzahedinima i svim sličnim grupama na Balkanu nije mesto. Ti duhovi prošlosti neka su iza nas. Samo koncept njegovog izlaganja je malo...malo više pogrešan :?

Ajmo ga sad početi citirati ko da je neki znameniti mudroser.

Melloo
Rank 12
Rank 12

Kafana

PostPostao/la Melloo » 20 svi 2020, 21:09

Wulf7X je napisao/la:Source of the post Penda je u suštini rekao jednu dobru stvar, fašizmu ustašama četnicima ljotićevcima islamistima mudzahedinima i svim sličnim grupama na Balkanu nije mesto. Ti duhovi prošlosti neka su iza nas. Samo koncept njegovog izlaganja je malo...malo više pogrešan :?

To je svakako istina,i to je dobro reci uvijek ali izabrao je los nacin kako da nama to kaze :D Mislim sad ako bi ganjali svaki govor mrznje na itnenretu pa 10% svjetskog stanovnistva bi moralo odma strapti u zatvor
Vjerovatno ce rpoc s nekom novcanom kaznom i to je to

Lujaa
Rank 7
Rank 7
O meni: I love puroresu

Kafana

PostPostao/la Lujaa » 21 svi 2020, 15:43

A sta sam ja rekao protiv latinice? Covek koji je ostavio komentar je Srbin i zna cirilicu, i na njoj sam napisao, sto da ne, lakse mi je. Nigde ne pise u pravilniku zajednice da je obavezno to pismo. Kada komentarisem objavu napisem na latinicom da bi razumeli i ostali, a kada reply-am tom Srbinu dve reci na cirilici, nesto bezveze, odmah je to problem adminu.

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

Kafana

PostPostao/la ~MandyRose~ » 21 svi 2020, 18:42

Danas na poslu počeo plesati na Madonnu u skladištu jer sam mislio da nikog nema, onda sam skužio da je kolegica prolazila. Sada se samo molim da nije ništa vidjela jer pitaj boga što si je žena mislila i o tome sada otišla proširiti ostalim kolegama s posla...

RIP moja reputacija.

slika
slika slika slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Kafana

PostPostao/la Sherpa » 21 svi 2020, 19:18

Lol reputacija
slika

TheViper
Rank 11
Rank 11

Kafana

PostPostao/la TheViper » 21 svi 2020, 19:24

Jedna stvar me nasmejala ovih dana, bio naslov u medijima u fazonu 'velika panika, pada grad u obliku korone'. A kako mogu da znaju kako izgleda nesto sto je nevidljivo?
slika

lemonzoo
Rank 5
Rank 5

Kafana

PostPostao/la lemonzoo » 21 svi 2020, 21:12

~MandyRose~ je napisao/la:Danas na poslu počeo plesati na Madonnu u skladištu jer sam mislio da nikog nema, onda sam skužio da je kolegica prolazila. Sada se samo molim da nije ništa vidjela jer pitaj boga što si je žena mislila i o tome sada otišla proširiti ostalim kolegama s posla...

RIP moja reputacija.

]

Nisi onda više gangsta nigga?

The A-Lister
Rank 8
Rank 8

Kafana

PostPostao/la The A-Lister » 21 svi 2020, 21:15

Sada se samo molim da nije ništa vidjela jer pitaj boga što si je žena mislila i o tome sada otišla proširiti ostalim kolegama s posla...

Možda nagovore Maddonu da se potpiše na nešto :lol:
Odličan rođendanski dar

Natrag na “Svlačionica”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.