Kafana

Za razgovor i opuštanje....

Nasumični razgovori
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la TheViper »

Ono sto znam je da vodi emisiju 24 minuta za Zoranom Kesicem, znam da se tu sprda sa svima. Dugo ga nisam pritao i ne znam kakav fazon trenutno fura :)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Sherpa »

ma ulovio sam ga i odličan mi je (bolja verzija jednog našeg takvog showa), zato me zanimalo malo više. što kažu o njemu, kakvo je mišljenje o njemu (pretpostavljam nisko kod ljudi koji vole vučića)
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la HunterDX »

@Sherpa Lik koji je bar u javnosti predstavljen kao veliki protivnik trenutne vlasti.
Meni više izgleda kao neko ko voli da se zabavi na tudji račun, nit smrdi, nit miriše.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Wulf7X »

Novinar i tv voditelj, autor uglavnom humorističkih emisija, trenutno ima svoju emisiju 24 minuta sa Zoranom Kesićem :) Spada u komična tv lica njegovi nastupi su propraćeni jakom dozom sarkazma ironije i humora. Može se reći proopoziciono orijentisan pa voli da zajebava ove sa vlasti, ima petlju što bi se reklo i ne znam na koju foru i dalje radi :lol: :lol: Jednom rečju zajebant, neki ga vole neki ga mrze meni je donekle ok jer gaji taj sarkastični humor koji obožavam :D
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Roman Empire »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Tokom narednih par dana neću biti aktivan pošto se selim, kreće fakultet i sve to. :D
Ja sam već svoj završio.
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Roman Empire »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST @Sherpa Lik koji je bar u javnosti predstavljen kao veliki protivnik trenutne vlasti.
Meni više izgleda kao neko ko voli da se zabavi na tudji račun, nit smrdi, nit miriše.
Svejedno on je u vladajućoj stranci. SNS spomenuo je tp u jednom svom videu

Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la AlenB »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Tokom narednih par dana neću biti aktivan pošto se selim, kreće fakultet i sve to. :D
Ja sam već svoj završio.
S ovom starosti koja ti piše na profilu mogao si samo probati završiti, završio sigurno nisi
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Sherpa »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Svejedno on je u vladajućoj stranci. SNS spomenuo je tp u jednom svom videu
ono kada ne shvatiš sarkazam
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Wulf7X »

Tek kad čovek malo odraste shvati kolko su zapravo roditelji bili u pravu za neke stvari koje ti naravno živeći u svom svetu nisi shvatao ozbiljno jer ma to matorci nešto seru...pouka priče i savet za ove mlađe kolko god mislite da ste najpametniji na svetu i da ste za sve u pravu vreme će pokazati da niste tako da ono poslušajte ponekad šta vam se priča jer ćete se kad tad pokajati :)
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Melloo »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Tek kad čovek malo odraste shvati kolko su zapravo roditelji bili u pravu za neke stvari koje ti naravno živeći u svom svetu nisi shvatao ozbiljno jer ma to matorci nešto seru...pouka priče i savet za ove mlađe kolko god mislite da ste najpametniji na svetu i da ste za sve u pravu vreme će pokazati da niste tako da ono poslušajte ponekad šta vam se priča jer ćete se kad tad pokajati :)
true story
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Mary »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Tek kad čovek malo odraste shvati kolko su zapravo roditelji bili u pravu za neke stvari koje ti naravno živeći u svom svetu nisi shvatao ozbiljno jer ma to matorci nešto seru...pouka priče i savet za ove mlađe kolko god mislite da ste najpametniji na svetu i da ste za sve u pravu vreme će pokazati da niste tako da ono poslušajte ponekad šta vam se priča jer ćete se kad tad pokajati :)
Vremena se mjenjaju, prozivili su nase godine u neko drugo vrijeme. Mozes slusati njihova pametovanja i ogranicavanja i nista sam ne osjetiti i okusiti, a mozes i stvoriti svoju osobnost i imati svoje misljenje i zivot pa kada padnes makar znas zasto si.
Ja bi da se mogu vratiti par godina unazad zapravo slusala samo sebe.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10432
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la ~MandyRose~ »

veceras Suicide Squad na Novoj TV. Moramo gledati ofc
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Mary »

Nikakav Suicide Squad. Ajmo svi glasati na temi film tjedna, pa sutra gledanje i komentiranje na temi "10. Dani zajednice". :naocale: :naocale:
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Wulf7X »

Petstota strana ove teme :D
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST veceras Suicide Squad na Novoj TV. Moramo gledati ofc
Ne gleda mi se manlet Killer Croc
slika
Odgovori