Kafana

Za razgovor i opuštanje....

Nasumični razgovori
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la TheViper »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOSTDesilo se to da je gazda izgubio kompas. Covek prosirio objekat (sad je preko 2x veci nego pre) a ima manje radnika, sto je idiotizam. Dopustio je da mu odu mnogi radnici koji su tu skoro 10 godina, a zamene skoro nikakve. Od starijih radnika tu smo samo jedan kolega iz prodaje i ja, veliki teret je na nama i to vise ne mogu da podnesem. Radnim danima se radi 9 sati (plus nekad prekovremeno sto se naravno ne placa), nikad vise posla, nikad manje radnika, nikad losija organizacija, x puta se radi dupli posao, uz sve to losa atmosfera u firmi. Zbog svega toga poceo sam previse da se nerviram i nekoliko puta mi secer bio na granici, a nekoliko puta mi pozlio na poslu. Zato, resio sam da izguram jos jedan mesec i cao, briga me za posao hocu zdravlje da sacuvam.


Inace zbog ovog stanja ovo je postala moja himna, bukalno opisuje moj trenutni zivot, barem sto se posla tice :)
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Wulf7X »

Kad treba da se uzmu subvencije tu su, kad treba da se blokiraju putevi i protestuje zbog niske cene malina i žita tu su, kad treba da se pale njive (iako je to zabranjeno i kažnjivo) i naruši ekosistem...opet su tu :) Trenutno u Srbiji ima više od hiljadu lokalnih požara od kojih najveći onaj na staroj planini (to je već druga priča) Treba ovo debelo po džepu udariti.
► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Kafana

Post Postao/la Sherpa »

@wulf7x najbolji mi je onaj argument (a gotovo sam siguran da postoji, pošto sam se naslušao sličnih) je :'pa mi palimo to od kada znamo za sebe i nikad nikome nije smetalo'

to samo pokazuju da su debili iz više razloga
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la ~MandyRose~ »

bože mentalnog li stresa
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9043
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la KOMANIA »

Jebeš Halloween, danas je Sveti Luka, moj imendan i krsna slava!!! Ajde svi kod mene na rakiju i pečenje! :D
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Wulf7X »

Ovo proseravanje sa tim da li je sveti Luka ili šta me podseća na ono kad su u Bosni neki tražili zabranu deda mraza jer Božić nije islamski praznik.... :? Deda mraz u opštoj kulturi ima veze sa Božićem isto koliko i ja verovatno, to je opšta pojava kao i za ovaj halovin, deca koja se maskiraju to rade jer je kul boli ih kita za paganske religije i praznik svetih duhova ili čega već, ali SPC sektaši su došli na ideju kako je to skrnavljenje pravoslavlja i gubljenje nacionalnog identiteta...majke mi usraću se.
KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST moj imendan i krsna slava!! Ajde svi kod mene na rakiju i pečenje! :D
Srećna slava :D Jel ima neka salata...hajd zadovoljiću se i sarmom i kolačem :lol: :lol:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la emirates »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Ovo proseravanje sa tim da li je sveti Luka ili šta me podseća na ono kad su u Bosni neki tražili zabranu deda mraza jer Božić nije islamski praznik.... :? Deda mraz u opštoj kulturi ima veze sa Božićem isto koliko i ja verovatno, to je opšta pojava kao i za ovaj halovin, deca koja se maskiraju to rade jer je kul boli ih kita za paganske religije i praznik svetih duhova ili čega već, ali SPC sektaši su došli na ideju kako je to skrnavljenje pravoslavlja i gubljenje nacionalnog identiteta...majke mi usraću se.
KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST moj imendan i krsna slava!! Ajde svi kod mene na rakiju i pečenje! :D
Srećna slava :D Jel ima neka salata...hajd zadovoljiću se i sarmom i kolačem :lol: :lol:
Jeste li vi predlozili zamjenu djeda mraza? Znam da je prije nekoliko godina kod nas neki imbecil u jednoj skoli predlozio sultana :mrgreen:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la HunterDX »

Deda mraz je seronja koji je izmišljen da zavarava decu. Nikad ga nisam voleo.
To neki pijani Mita (npr) uzme i obuče se i deda mraza, roditelji dovedu decu da se slikaju i svima lepo... sranje.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la TheViper »

Postoji sansa da pre vremena dam otkaz, mogao bih uskoro da predjem u jednu rivalsku firmu (ovo ce biti kao da iz WWE-a predjem u AEW :D) ako tamo odem postacu omrazen kod trenutnih kolega, ali bas me briga. Gledam da meni bude bolje.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la HunterDX »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Postoji sansa da pre vremena dam otkaz, mogao bih uskoro da predjem u jednu rivalsku firmu (ovo ce biti kao da iz WWE-a predjem u AEW :D) ako tamo odem postacu omrazen kod trenutnih kolega, ali bas me briga. Gledam da meni bude bolje.
Ako bude kao iz WEE i AEW, onda ćeš imati bolji posao. :D
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la TheViper »

Logicno da je bolje, u toj rivalskoj firmi je:

- Veca plata, sve preko racuna. Nista na ruke
- Radi se krace, imao vise slobodnih dana
- Ima dosta manje robe
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Kafana

Post Postao/la Sherpa »

samo se pazi, pošto ovo može biti protuzakonito, pročitaj zakon, pošto postoje neka pravila kada prelaziiš unutar fimre u istoj struci. pa da te na temelju toga ne blokira
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la TheViper »

Nema tu problema, kad/ako bude done deal, samo javim da dajem otkaz, ispostujem otkazni rok od 2 nedelje i ne moram da kazem gde idem.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Kafana

Post Postao/la Sherpa »

naravno, ali imaš taj dio gdje ne bi smio u istu branšu zbog poslovnih tajni.

da je šupak, mogao bi te zakonski jebat (barem kod nas, kao i u mnogim državama svijeta) zbog toga, čak i uz sve navedeno
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la TheViper »

Nista me brini, ja cu samo reci da dajem otkaz. Ne moram da kazem da sam nasao nesto drugo. Svako cu otici do 1. decembra ako nesto pre ne iskresne.
Odgovori