Kafana

Za razgovor i opuštanje....

Nasumični razgovori
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Rio146 »

ante je napisao/la:QR_BBPOST Neka od malena pocne gledati wrestling
Bit će veći smark od Saketa :mrgreen:
Yes Sir!
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la donniedemonD »

Plasirao se u polu-finale. Ovo je neverovatno.

Zadnja izmjena: donniedemonD, dana/u 23 kol 2018, 22:18, ukupno mijenjano 1 put.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la HunterDX »

@~MandyRose~ Imam 25 god. :D
@ante Potrudicemo se haha.
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Sake »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
ante je napisao/la:QR_BBPOST Neka od malena pocne gledati wrestling
Bit će veći smark od Saketa :mrgreen:
slika
slika
Avatar
Tomke
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 07 svi 2018, 12:24
5
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Tomke »

Cestitke Tata Hunter :clap:
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Melloo »

Sto ste ovako poskupili cijene na moru :mrgreen: Mogu otic 10 dana u CG ko kod vas 5 dana :D Cak mislim da bi me Grcka i Turska manje love izasle. A da dodam malkice mozda i u Spaniju bi mogao otici :mrgreen:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Sto ste ovako poskupili cijene na moru :mrgreen: Mogu otic 10 dana u CG ko kod vas 5 dana :D Cak mislim da bi me Grcka i Turska manje love izasle. A da dodam malkice mozda i u Spaniju bi mogao otici :mrgreen:
Mi smo elitna destinacija :cool: :cool: :cool:
U pravu si, masu je poskupilo, ove godine sam prvi put čua turiste da prigovaraju da je skupo u nas.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Kafana

Post Postao/la Sherpa »

Naravno, kada postoji taj mentalitet 'da zaradim u tri mjeseca za čitavu godinu kako ništa drugo ne bi morao radit'
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Mary »

Zar je jos skuplje? Pa zar moze vise od 100€ za dvosoban Apartman?
Meni ce ovo biti prvo ljeto nakon 20 godina da necu vidjeti more. Tuzna sam zbog toga. Ali nisam imala s kim otici, plus selidba... Iduce godine valjda bude bolje, ako nista valjda nadjem decka, pa budem imala s kim otici. :(
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la HunterDX »

Moja devojka je otisla sa bakom na more, ja nisam mogao zbog posla. :D
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Mary »

Ma ni baka se ne zeli da druzi mnom. :blush: :mrgreen:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la HunterDX »

Nzm sta da ti kazem, ovde sam duze od pola godine i vidim da bas nisi srecna kada je u pitanju ljubavni zivot.
Predpostavljam da se cesto lepis za kretene, onda su ti veze lose, pa ako ti se svidi neko, provalis da zeli samo sex, kao i vecina muskaraca...
Ali shvati da to ne znaci da ti nemas vrednost.

Danas je takvih devojaka malo, mada takve najgore prolaze.
Od krvi si i mesa, fali tebi ljubav, ali nikako da nadjes sto trazis, fali tebi seks, ali ne zelis bez obaveza, jer ne vidis sebe u tome.

Mislim da se lepis za pogresne likove, sigurno ima dobrih momaka koji bi bili sa tobom, ali tebi nisu zanimljivi...
Ne mozes mi reci da nema.

Ukoliko ti takvi ne odgovaraju, moj ti je savet da se malo opustis, ali to opustanje ne znaci da si ti laka zenska, niti znaci da nisi ozbiljna, ovo je neko savremeno doba i treba da se uklopis.
Qul si lik, volis da se salis ovde sa nama, ne verujem da bas mora tako da ti ide.

Uzivaj u zivotu, jer se samo jednom zivi, bar na zemlji.
A kada je covek opusten i uziva u svemu, onda sve samo dolazi.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Mary »

Hvala na savjetu i misljenju. Lijepo je cuti muski savjet i razmisljanje. Moj problem je sto se nekako ne snalazim u godinama koje su me stigle, tesko je naci nekog za ozbiljnu vezu kada si krajem dvadesetih, nisam vjerovala prije kada bi mi drugi pricali, ali zbilja je tako, koga god upoznam je ili zenskaros kojem bi bila samo avantura i nije raspolozen za vezu jer je izasao iz neke duge veze/braka, ili su to decki koje ne zanima ozbiljna veza iz drugih razloga. Ne da oni mene ne zanimaju, nego ja ne zanimam njih.
Nedavno mi je decko koji mi se "udvarao" rekao kako se djevojke kao ja zene, ali i varaju cjeli zivot. Vjerojatno i je tako, jer to moje ne zahtjevanje nicega od nikoga, samostalnost i prijateljski pristup, nakon nekog vremena postane dosadno. Nitko ne vara zbog sexa, nego jer mu osoba pored njega postane dosadna iz drugih razloga.
Nisam nikada imala osobito puno srece, mozda nisam nikada znala odabrati pravu osobu.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la HunterDX »

Znam kako to sve ide.

Onda ti budi ta koja ce imati stav i zahtevati nesto, tako ce svaki decko morati konstantno da se trudi oko tebe.

I ne pokazuj emocije previse. ;)

A verovatno osecas pritisak zbog kasnih dvadesetih, pa te i ostali cesto pitaju kada ces se udati.

Zato vec danas uzmi stvari u svoje ruke i pocni da uzivas, a kada decko mora da se trudi oko tebe, nece imati vremena da razmislja o varanju.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Mary »

Ma nemam vise osobito ni volje, osobito nakon zadnje veze. Voljela bi imati nekog, ne boriti se sama u zivotu i ne leci navecer u prazan krevet, ali nekako sam se toliko put razocarala, da sam se vec pomirila s tim da cu sama umrijeti, a i svi oko mene, tako da mi udaju nitko ni ne spominje.
Odgovori