Kafana

Za razgovor i opuštanje....

Nasumični razgovori
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la crocop97 »

Ma jebeš diplome, vjerojatno nema partijsku/stranačku iskaznicu
slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2995
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la lemonzoo »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Ma jebeš diplome, vjerojatno nema partijsku/stranačku iskaznicu
Je baš, ne daju ti ni izaći iz kuće bez nje. Nitko normalan ne traži posao u državnim službama, odeš u privatne gdje traže sposoban kadar. Ali i to je sve goli gorac, #samonjemačka.
Uvijek u pravu.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Maridius98 »

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la HunterDX »

Već sam napredovao na novom poslu i postao zamena interventne patrole, vidim da me neke kolege gledaju popreko zbog toga, misle da imam neku vezu, ali je nemam. Ovo nisam očekivao, bar ne ovako brzo i presrećan sam. :D
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la TheViper »

Svaka cast :clap:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Bravo :clap:
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Maridius98 »

Vidiš da se isplatio heel turn. Svaka čast. :clap:
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Wulf7X »

lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST Gdje je zapelo?
Zapelo je tu da sam ti ja druže klasični luzer, rođen sam kao luzer kao luzer ću umreti..to je jednostavno tako ne zavisi previše ni od mene tako ti se nameste zvezde sudbina ili koji već kurac gde nemaš trunke sreće u životu i ništa ti ne ide ma koliko god se trudio. Činjenica da živimo u teškom i surovom vremenu gde ostaju samo najjači i najsnalažljiviji takođe ne pomaže previše. Evo uzmi za primer Huntera dečko je snalažljiv sve mu ide menja poslove šamara šefove dobija unapređenja sve full hahahah i uzmi mene koga su odbili u jebenom Leoniju gde kako su mi svi rekli primaju baš svakog i ne radi samo onaj ko neće... :confusion-shrug: Ne mogu jedino da shvatim kako sam došao od toga da pišem diplomski rad do toga da tražim posao u fabrici kablova. :think:
lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST Imaš li ikakvu diplomu?
Nemam diplomu još uvek (osim onog iz srednje škole a to skoro svi danas imaju niti nešto znači previše), nemam vezu, nemam iskustva, nemam kvalifikacija, nemam partijsku knjižicu nemam ništa u životu :)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Sherpa »

Ako otvorim birtiju ja ću te zaposliti.

Al bez zajebancije sad, jesi razmišljao o sezonskom radu? Hrvatska uvijek traži sezonce preko ljeta. I bez zajebancije, možeš zaraditi uz standard u srbiji za čitavu godinu
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la HunterDX »

@Wulf7X U Nišu imaš gomilu dispičarskih firmi koliko sam upućen, posao ti je da se čuješ sa vozačima iz SAD-a da im ugovaraš vožnje i dogovaraš se sa njima kada su u pitanju popravke. Sve što ti treba je dobro poznavanje jezika, mogu da se raspitam ako želiš, plata bi ti u svakom slučaju bila bolja nego u nekoj fabrici kablova.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST
lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST Gdje je zapelo?
Zapelo je tu da sam ti ja druže klasični luzer, rođen sam kao luzer kao luzer ću umreti..to je jednostavno tako ne zavisi previše ni od mene tako ti se nameste zvezde sudbina ili koji već kurac gde nemaš trunke sreće u životu i ništa ti ne ide ma koliko god se trudio. Činjenica da živimo u teškom i surovom vremenu gde ostaju samo najjači i najsnalažljiviji takođe ne pomaže previše. Evo uzmi za primer Huntera dečko je snalažljiv sve mu ide menja poslove šamara šefove dobija unapređenja sve full hahahah i uzmi mene koga su odbili u jebenom Leoniju gde kako su mi svi rekli primaju baš svakog i ne radi samo onaj ko neće... :confusion-shrug: Ne mogu jedino da shvatim kako sam došao od toga da pišem diplomski rad do toga da tražim posao u fabrici kablova. :think:
lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST Imaš li ikakvu diplomu?
Nemam diplomu još uvek (osim onog iz srednje škole a to skoro svi danas imaju niti nešto znači previše), nemam vezu, nemam iskustva, nemam kvalifikacija, nemam partijsku knjižicu nemam ništa u životu :)
Ja sam mislio da sam pesimist, ali ovo tu je jos gore chileee
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2995
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la lemonzoo »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST
lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST Gdje je zapelo?
Zapelo je tu da sam ti ja druže klasični luzer, rođen sam kao luzer kao luzer ću umreti..to je jednostavno tako ne zavisi previše ni od mene tako ti se nameste zvezde sudbina ili koji već kurac gde nemaš trunke sreće u životu i ništa ti ne ide ma koliko god se trudio. Činjenica da živimo u teškom i surovom vremenu gde ostaju samo najjači i najsnalažljiviji takođe ne pomaže previše. Evo uzmi za primer Huntera dečko je snalažljiv sve mu ide menja poslove šamara šefove dobija unapređenja sve full hahahah i uzmi mene koga su odbili u jebenom Leoniju gde kako su mi svi rekli primaju baš svakog i ne radi samo onaj ko neće... :confusion-shrug: Ne mogu jedino da shvatim kako sam došao od toga da pišem diplomski rad do toga da tražim posao u fabrici kablova. :think:
lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST Imaš li ikakvu diplomu?
Nemam diplomu još uvek (osim onog iz srednje škole a to skoro svi danas imaju niti nešto znači previše), nemam vezu, nemam iskustva, nemam kvalifikacija, nemam partijsku knjižicu nemam ništa u životu :)
Mislim, ne znam sve o tebi i možda griješim, ali iz ovog je sasvim jasno da ti sam sebe potkopavaš.
Kod nas su za ljude bez diplome jedini normalni poslovi bauštela i konobarenje, tu imaš najviše izbora za traženje posla. Radi ovdje štobilo dok se malo ne uhodaš i onda odjebi u Njemačku ili neku drugu prosperitetnu državu. Ovdje nema budućnosti za nikoga.

Sherpa je napisao/la:Ako otvorim birtiju ja ću te zaposliti.

Al bez zajebancije sad, jesi razmišljao o sezonskom radu? Hrvatska uvijek traži sezonce preko ljeta. I bez zajebancije, možeš zaraditi uz standard u srbiji za čitavu godinu
Prije u Crnu Goru, u Hrvatskoj ne može legalno raditi sa srpskim papirima, koliko znam.
Uvijek u pravu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Sherpa »

Bil je dosta konobata i kuhara iz Srbije ove godine, tako da mislim da se može
slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2995
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la lemonzoo »

Mislim da će i sezona u Hrvatskoj uskoro otići u q. Sve više Šiptara preuzimaju restorane, a za njih je najgore raditi. Nemaš bakšiša, ne možeš uzimati skoro ništa da pojedeš itd. Moj je brat prije par godina radio kod jednog i otišao za tri dana.
Ove godine vidim po Dalmaciji drže dosta restorana.
Uvijek u pravu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Sherpa »

Ne u dovoljnoj mjeri, a i onda će se to proćiti i neće ljudi htjeti raditi zanjih. To se relativno dobro filtrira

Prije će otići u k zbog drugih stvari
slika
Odgovori