Religija

Nasumični razgovori
~MandyRose~
Rank 12
Rank 12
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Religija

PostPostao/la ~MandyRose~ » 01 kol 2020, 11:06

lemonzoo je napisao/la:Source of the post
HunterDX je napisao/la:Source of the post Ti se samo previše praviš pametan, mislim da si precenio sebe, to je sve što mogu reći o tvojim stavovima. @
lemonzoo

Ako ikad postaneš bezbožnik kao ja, imat ćeš identične stavove. Vidjet ćeš.

a kaj ako stvarno religija nije izmišljena, nego su to samo naši preci zapisivali ono što su vidjeli, a to su bili drevni vanzemaljci koji su ih opisali kao bogova, jer ipak jesu dolazili s drugih zvijezda, ne?

slika
slika

Maki
Rank 11
Rank 11
Status: Online

Religija

PostPostao/la Maki » 01 kol 2020, 11:49

~MandyRose~ je napisao/la:Source of the post
lemonzoo je napisao/la:Source of the post
HunterDX je napisao/la:Source of the post Ti se samo previše praviš pametan, mislim da si precenio sebe, to je sve što mogu reći o tvojim stavovima. @
lemonzoo

Ako ikad postaneš bezbožnik kao ja, imat ćeš identične stavove. Vidjet ćeš.

a kaj ako stvarno religija nije izmišljena, nego su to samo naši preci zapisivali ono što su vidjeli, a to su bili drevni vanzemaljci koji su ih opisali kao bogova, jer ipak jesu dolazili s drugih zvijezda, ne?

slika

Ne.

~MandyRose~
Rank 12
Rank 12
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

.

Religija

PostPostao/la ~MandyRose~ » 01 kol 2020, 11:53

Maki je napisao/la:Source of the post Ne.

nego?

slika
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Religija

PostPostao/la HunterDX » 01 kol 2020, 11:54

To o vanzemaljcima svi nekad pomislimo. Svako od nas je nešto istražio i bilo mu je logično, pa će se svako držati svojih tvrdnji.
@
lemonzoo
Znaš kako, nisam zlatan, ali u potunosti verujem da nas je Bog stvorio, jer mi je to postalo jasno. Tako da nikada neću promeniti mišljenje.
Trenutno stanje u svetu dosta govori o tome da će se proročanstvo iz biblije dogotiti, to je bar nešto što se može videti.
slika

Maki
Rank 11
Rank 11

Religija

PostPostao/la Maki » 01 kol 2020, 12:38

nego?

slika

Ja ne mogu vjerovati da neko u 2020. može neironično vjerovat u priče o drevnim vanzemaljcima. Ta emisija i cijela ta teorija je jedan zabavni meme (ALIENS), ali to nije legitimna teorija zasnovana na dokazima, to je zabavna pričica kojom se bave nestručni ljudi. Kao da ja sad krenem da se bavim kvantnom fizikom, a pojma o tome nemam.

~MandyRose~
Rank 12
Rank 12

.

Religija

PostPostao/la ~MandyRose~ » 01 kol 2020, 22:12

Maki je napisao/la:Source of the post

nego?

slika

Ja ne mogu vjerovati da neko u 2020. može neironično vjerovat u priče o drevnim vanzemaljcima. Ta emisija i cijela ta teorija je jedan zabavni meme (ALIENS), ali to nije legitimna teorija zasnovana na dokazima, to je zabavna pričica kojom se bave nestručni ljudi. Kao da ja sad krenem da se bavim kvantnom fizikom, a pojma o tome nemam.

znači ljudi mogu neironično mislit da je žena nastala od muškarčevog rebra, a netko ne može povezati priče o bogovima koji se spuštaju sa zvijezda da su opisivali vanzemaljce? (ako ćemo da ih smatramo da su istine, a ne mitološke priče)

slika
slika

Maridius98
Član mjeseca
Član mjeseca

Religija

PostPostao/la Maridius98 » 01 kol 2020, 22:18

Maki je napisao/la:Source of the post

nego?

slika

znači ljudi mogu neironično mislit da je žena nastala od muškarčevog rebra, a netko ne može povezati priče o bogovima koji se spuštaju sa zvijezda da su opisivali vanzemaljce? (ako ćemo da ih smatramo da su istine, a ne mitološke priče)

slika

Divno zaključivanje.
slika

Maki
Rank 11
Rank 11

Religija

PostPostao/la Maki » 01 kol 2020, 22:20

Priča o Adamu i Evi se ne predstavlja kao naučna istina. Drevni vanzemaljci se sa druge strane uvijek ponose kako oni razbijaju narativ zvanične istorije i predstavljaju "naučne" dokaze.

~MandyRose~
Rank 12
Rank 12

.

Religija

PostPostao/la ~MandyRose~ » 01 kol 2020, 22:25

ne znam, ja jedva cekam kada cu upoznati nase stvoritelje (aliense koju su nas stvorili u svom labosu)

slika
slika

Maki
Rank 11
Rank 11

Religija

PostPostao/la Maki » 03 kol 2020, 10:49

Pošto se dosta, nažalost dobrim dijelom opravdano, priča o negativnim stranama Srpske pravoslavne crkve, evo i jedna pozitivna stvar:
https://www.zemljazivih.info/zemlja-ziv ... erbia.html

Natrag na “Svlačionica”

Trenutno korisnika/ca: Maki i 6 gostiju.