Formula 1

Oktansko politiziranje

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
TheUndertaker
Rank 3
Rank 3
Postovi: 42
Pridružen/a: 21 ožu 2017, 13:35
7
Status: Offline

Formula 1

Post Postao/la TheUndertaker »

Istina, build up napada Hamiltona na Sainza su prikazivali 5min i onda ne prikažu samo preticanje, glupost. Režiser je jučer stvarno bio katastrofa.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Formula 1

Post Postao/la Sherpa »

Inace, jucer sam apsolutno popizdio na Blažička, što nije ništa novo, oni koji me poznaju znaju da ga ne podnosim kao komentatora.

Jučer sam popizdio na njegov komentar nakon što je HAM javio boksu da ga je VET namjerno udario u trećem zavoju. I on je odmah komentirao da nije, da je to nemoguće.

Jedno pet minuta nego što je on to kazao brat i ja smo razgovarali o tome koliko je šansa da je to napravio namjerno. Zaključili smo da vrlo vjerojatno nije, ali isto tako da ne možemo biti sigurno, zato što ako je napravio je fanatstično dobro da nitko ne vidi, pogotovo zato što VET ima itekako putra na glavu. Zato me je smetalo njegovo a priori 'nije'. novinar si. Budi objektivan. Sagledaj situaciju iz oba kuta, analiziraj, pa onda donesi odluku.

Dal je bilo moguće da je namjerno? Sagledaj činjenice. A one su, VET odgovara da HAM otpadne. VET zna da je izgubio dio prednjeg krila, mora ga mjenjati i ovako i onako, ako mu dodirne gumu možda izbaci HAM (možda i sebe, no ganja titulu pa je rizik čak i prilično opravdan), VET je pokazao ove sezone neke ne baš sportske poteze. Mislim da je bilo itkekao dovoljno da pričamo dal je bilo namjerno ili ne.
slika
Avatar
TheUndertaker
Rank 3
Rank 3
Postovi: 42
Pridružen/a: 21 ožu 2017, 13:35
7
Status: Offline

Formula 1

Post Postao/la TheUndertaker »

Sudar je bio neizbježan, klasičan incident, ali argumenti su ti stvarno dobri te ima ovo i glavu i rep. Što se tiče Prasička, on je Ferrari fanboy i normalno da odmah mora kontrirati Hama.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Formula 1

Post Postao/la Sherpa »

Ne bi me smetalo da poznaje materiju, al on ima toliko gafova, toliko gluposti, toliko bahatosti.

Još me smeta kada je jednom VER kazao 'dečko dragi tako se to ne radi'. Gle, taj dečko sada vozi bolje nego ćeš ti ikada, patroniziraš ga, a nemaš ideje kako je uopće voziti taj bolid. Da si netko ala Lauda onda bi smio to kazati, ali kao običan komentator, poštuj malo vozače. Napravio je grešku, al ne patroniziraj.

Hej, bio je manje iritiantan nego kada je komentirao Dinamo Rijeka dan ranije. To je bilo ogavno za slušati.

Al da, zato smo i rekli da je incident, dal je mogao izbjeći, vjerojatno, al to je borba za pozicije. Dal je namjerno, Apsolutno nedokazivo, ali itkekao podložno raspravi, a ne da se odmah odbacuje.
slika
Avatar
TheUndertaker
Rank 3
Rank 3
Postovi: 42
Pridružen/a: 21 ožu 2017, 13:35
7
Status: Offline

Formula 1

Post Postao/la TheUndertaker »

Jebiga, ali koliko god bio tupav sa izjavama, F1 bi mi bila nezamisliva bez njega i Novaka. (btw. obožavam Novaka)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Formula 1

Post Postao/la Sherpa »

Ovi šupci iz Ferrarija opet prijete istupanjem iz F1. Jedina momčad koja je tu od starta je mnogo puta koristila taj manevar kako bi dobila što je htjela, samo ovo više nisu vremena gdje su nedodirljivi. Volio bih da ih sadašnje vodstvo formule kompletno ignorira. Slažem se, F1 nije to bez crvenog bolida, ali isto tako neka se crveni bolid zapita što je on bez F1? Oni gube jednako puno, ono što ih izdvaja od Lamborginija i sličnih top brendova je to što su ponajbolji auto f1 u povijesti. Kada to prestanu biti, po ničemu više nisu različiti, po ničemu ne odstupaju, gube taj prestiž.

Osim toga, tko im kriv što već godinama ne mogu složiti konkurentan auto, ajde, ove godine donekle jesu. 2007 im je zadnji vozački, 2008 zadnji konstruktorski naslov. Očigledno su došli timovi koji mogu i znaju bolje, pa im to malo udara na ego.
slika
Avatar
TheUndertaker
Rank 3
Rank 3
Postovi: 42
Pridružen/a: 21 ožu 2017, 13:35
7
Status: Offline

Formula 1

Post Postao/la TheUndertaker »

Marchionne samo laje, u tom je najbolji posljednjih par godina.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Formula 1

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Formula 1

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Formula 1

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Formula 1

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Hamilton u fazonu nek vozi kome treba :mrgreen:
Avatar
TheUndertaker
Rank 3
Rank 3
Postovi: 42
Pridružen/a: 21 ožu 2017, 13:35
7
Status: Offline

Formula 1

Post Postao/la TheUndertaker »

Klasični Interlagos, utrka je doslovno proletila. Kapa dolje Kimiju, Hamu i Alonsu na maestralnoj vožnji.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Formula 1

Post Postao/la Sherpa »

potvrđeno

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Formula 1

Post Postao/la Sherpa »

Odvratan je novi logo

jebo vas taj grafički minimalizam

slika
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Formula 1

Post Postao/la Sherpa »

slika
Odgovori