Liga Prvaka 2020/21

Arhiva nogometnih događanja sezone 2020/21

Ko pobeđuje u finalu?

Anketa je završila: 30 svi 2021, 13:35.

Manchester City
5
56%
Chelsea
4
44%
 
Ukupno glasova: 9

Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Master of darkness »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST to bi bilo da nije od leedsa za miljiun kupio cantonu? Mogao je imati sušu do danas i biti jedva relevantan klub. imao je, kupio je, pogodio je s kupnjom i postao najveći.
A samim tim je satro Leeds koji nije mogao da se sastavi u post Cantona eri.
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

Markovic619 je napisao/la:
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST E jebiga brate,ako iko nije plastičan Real Madrid nije. Rijetko koji klub ima tako slavnu istoriju.
a sad kad bi Zvezda, Steaua, Forest ili neko drugi potrosili pola milijarde u dva prijelazna roka, je l bi znacilo da su i oni plasticni klubovi?

Real je potrosio dosta para od kako su osvojili zadnju LS, 500 miliona prema Transfermarktu. A koliko imaju igraca u ekipi da su ih oni napravili. Samo Nacho, Carvajal i Vasquez koliko vidim.
I njih trojica su više nego što ima City + je Real dovodio dosta mladih igrača,i nije puno trošio (osim ljeta pretprošle godine. Gore nabrojani klubovi se ne mogu ni po čemu porediti sa Realom.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Master of darkness »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST e Real dovodio dosta mladih igrača
Neko ga je proveo kroz omladinsku skolu, mlade timove i ti si ga kupio. Samo si kupio gotov proizvod, samo sto ima 18, a ne 25 godina.
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

NeleSine215 je napisao/la:
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Samo Nacho, Carvajal i Vasquez koliko vidim.
I oni ne igraju aktivno. Svi igraci kupljeni u prvih 11
Vasquez je do povrede igrao,Carvajal je bio standardan kada su osvajali one lige šampiona.Nacho je bitan u rotaciji.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST pa svi klubovi su, možda jedino bilbao nije
slazem se.

Ja sam samo spomenuo ekipe koje su ostale u LS.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la emirates »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Jbt pa i PSG i City prije seika imali vise trofeja nego oni prije Abramovicha.
Kad si toliko nisko :mrgreen:
Ali ne, cak i ne racunam ove male trofeje. Znaci samo prvu ligu i glavni kup. I City i PSG imaju vise osvojenih titula prvaka drzave i kupova nego sto ima Chelsea. Eto mogu reci da su bili uspjesniji u Evropi, Chelsea je tu uzeo kup pobjednika kupova dva puta, a ovi samo jednom :mrgreen: Ali hocu reci, kad se prica o kupovanju historije oni su zadnji koji se trebaju javljati.
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Dalmatian »

Još ako Real Madrid kupi odjednom Haalanda i Mbappea tu bi potrošili dosta love da samo ako kupe Mbappea mnogo je.Real nije puno trošio i puno kupovao,sjećam se kad su 2016 do 2018 imali skoro cijelu ekipu koja je osvojila tri godine zaredom tada ligu prvaka i to je istina nisu puno uložili,al opet prije su puno uložili u te igraće s kojima je osvojio tri lige prvaka jer da nisu kupili sve te zvijezde a da su igrali s igračima iz omladinskog pogona teško bi uspjeli ponoviti taj uspjeh.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57695
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Sherpa »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST to bi bilo da nije od leedsa za miljiun kupio cantonu? Mogao je imati sušu do danas i biti jedva relevantan klub. imao je, kupio je, pogodio je s kupnjom i postao najveći.
A samim tim je satro Leeds koji nije mogao da se sastavi u post Cantona eri.
nije, ali oni nisu mogli izaći s njime na kraj, zato su ga i stavii u prodaju. da nisu, imali bi problem u svlačionici, problem je što za tu milju koju su tražili nisu dobili ništa sa čime bi mogli parirati.

a čak i taj unitd, koji nekoliko tisuća uzastopnih utakmica igra s nekim iz akademije mora kupovati igrače. reprezentacije od mlaih pogona računaju da će samo pokoji iz te generacije biti na toj razini, a kamo li lubovi.

pa ti se dogodi 92 generacija, ili kao barceloni iniesta-xavi generacija iz omladinkog pogona. upravo si dobio nekoliko world class igrača u svoj kadar zato što si imao jednom u x godina sreću iz omladinskog pogona. super za tebe, no to znači da svi drugi moraju kupiti da bi nadoknadili što si ti dobio iz omladinskog pogona, ili će ti maltene pokloniti titule.

dok se danas isplati imati omladinski pogon baš zbog te ideje jednog koji vrijedi. to je jedan kojeg ne moraš platiti par desetaka milja na tržištu.

A na ovaj dio s historijom... real je nastao 20 godina nakon citya. svoj prvi trofej je osvojio prije reala. jel to znači da je tu trebalo zabraniti realu bilo kakve uspjehe pošto u tom trenutku 'nije imao povijest'?
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST Još ako Real Madrid kupi odjednom Haalanda i Mbappea tu bi potrošili dosta love da samo ako kupe Mbappea mnogo je.Real nije puno trošio i puno kupovao,sjećam se kad su 2016 do 2018 imali skoro cijelu ekipu koja je osvojila tri godine zaredom tada ligu prvaka i to je istina nisu puno uložili,al opet prije su puno uložili u te igraće s kojima je osvojio tri lige prvaka jer da nisu kupili sve te zvijezde a da su igrali s igračima iz omladinskog pogona teško bi uspjeli ponoviti taj uspjeh.
Teško će dovesti obojicu.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Master of darkness »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST A na ovaj dio s historijom... real je nastao 20 godina nakon citya. svoj prvi trofej je osvojio prije reala. jel to znači da je tu trebalo zabraniti realu bilo kakve uspjehe pošto u tom trenutku 'nije imao povijest'?
Ovo je sve ono o cemu sam pricao. Jednostavno klubovi prolaze fazu formiranja i to se svima desilo. A za to si ili morao da imas neverovatne talente iz omladinske skole ili grlo para da skupis ekstra ekipu. Naravno da je ovo drugo realnije.
You leave when you think it's time
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Dalmatian »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST
Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST Još ako Real Madrid kupi odjednom Haalanda i Mbappea tu bi potrošili dosta love da samo ako kupe Mbappea mnogo je.Real nije puno trošio i puno kupovao,sjećam se kad su 2016 do 2018 imali skoro cijelu ekipu koja je osvojila tri godine zaredom tada ligu prvaka i to je istina nisu puno uložili,al opet prije su puno uložili u te igraće s kojima je osvojio tri lige prvaka jer da nisu kupili sve te zvijezde a da su igrali s igračima iz omladinskog pogona teško bi uspjeli ponoviti taj uspjeh.
Teško će dovesti obojicu.
Da možda samo Mbappea,jer čitam biće ne želi potpisati ugovor s PSG-om sad jel to točno,tom potom,ja sve mislim ako ne osvoji ove sezone ligu prvaka s PSG-om da će ih napustiti,a ako osvoji ligu prvaka možda ostane sve je na njemu ako mu malo povećaju plaću možda ostane,no on je možda zasićen te francuske lige želi se okušati u težoj ligi gdje su bolji klubovi gdje se boriš do zadnjeg kola,mada je Francuska liga ove sezone i više neg zanimljiva,Lille,Monaco, Lyon
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Master of darkness »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Teško će dovesti obojicu.
Tesko ce ijednog. Dugovi postoje i u Realu i to veliki, prema nekim izvorima, 900 miliona.
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST A na ovaj dio s historijom... real je nastao 20 godina nakon citya. svoj prvi trofej je osvojio prije reala. jel to znači da je tu trebalo zabraniti realu bilo kakve uspjehe pošto u tom trenutku 'nije imao povijest'?
Ovo je sve ono o cemu sam pricao. Jednostavno klubovi prolaze fazu formiranja i to se svima desilo. A za to si ili morao da imas neverovatne talente iz omladinske skole ili grlo para da skupis ekstra ekipu. Naravno da je ovo drugo realnije.
Razlika je kako su se u to vrijeme klubovi gradili,a kako danas.Ovo što radi,M.City je za mene čisti primjer plastike što kaže Viper.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Teško će dovesti obojicu.
Tesko ce ijednog. Dugovi postoje i u Realu i to veliki, prema nekim izvorima, 900 miliona.
Iskreno ne vjerujem u to za tolike dugove.Nisu puno trošili zadnji prelazni rok,plus mogu prodati neke igrače.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57695
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Sherpa »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Ovo što radi,M.City je za mene čisti primjer plastike što kaže Viper.
daj mi primjer kako bi se onda sada klub trebao graditi, a da ne bude 'plastika'?
slika
Odgovori