BH Premijer Liga 2019/20

Elitno fudbalsko klupsko takmicenje u BiH

Arhiva nogometnih događanja sezone 2019/20
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

BH Premijer Liga 2019/20

Post Postao/la emirates »

Sutra bi se trebalo dogovoriti o osnivanju udruzenja premijerligasa gdje bi klubovi zajednicki nastupili pred savezom u cilju poboljsanja uvjeta lige.

https://www.klix.ba/sport/nogomet/klubo ... /200211028
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

BH Premijer Liga 2019/20

Post Postao/la emirates »

FSFBiH bio za natavak sezone od ovog vikenda valjda, FSRS bio protiv. Tako da se sezona prekida i Sarajevo proglasen prvakom :dance: Mislim da je ovako svakako najpostenije, obzirom da su svi odigrali po dvije utakmice jedan sa drugim i niko nije zakinut u tom pogledu.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

BH Premijer Liga 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Mislim da je ovako svakako najpostenije
Ne razumem se previše u koncept tog takmičenja ali pročitao sam da je ostalo još 11 kola do kraja a 3 poena razlike između lidera tabele, ako mene pitaš to je velika sramota i nepravda. I ne samo za ovaj tim koji nije uzeo već i za ove koji su ispušili za Evropu pa i za ovaj jadni Čelik koji je ispao.
emirates je napisao/la:QR_BBPOST FSFBiH bio za natavak sezone od ovog vikenda valjda, FSRS bio protiv.
Ne zajebavaj da imate dva saveza...joj majko :doh:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

BH Premijer Liga 2019/20

Post Postao/la emirates »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Ne razumem se previše u koncept tog takmičenja ali pročitao sam da je ostalo još 11 kola do kraja a 3 poena razlike između lidera tabele, ako mene pitaš to je velika sramota i nepravda. I ne samo za ovaj tim koji nije uzeo već i za ove koji su ispušili za Evropu pa i za ovaj jadni Čelik koji je ispao.
Ali se svakako nije mogao dogovoriti nastavak. Ostalo je jos 11 kola, ali generalno niko ne moze reci da je bio zakinut jer su svi odigrali sa svakim po dvije utakmice. Znaci niko nije bio u nekoj prednosti u odnosu na ovog drugog po tom pitanju. Igrao se dvomec, Sarajevo imalo najvise bodova i postao prvak. U Holandiji je bila gora situacija jer si imao ekipe koje nisu izborile Evropu jer su igrali dva meca protiv Ajaxa a jedan protiv Haaga, pa u tom pogledu nije bilo jednakosti.
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Ne zajebavaj da imate dva saveza...joj majko
Ispravka: Fudbalski savez BiH koji nadzire Premijer ligu i reprezentaciju, Fudbalski savez Federacije BiH i Fudbalski savez Republike Srpske koji nadziru entitetske prve lige (fakticki druge lige) i 10 kantonalnih fudbalksih saveza koji nadziru nize kantonalne lige :mrgreen:
slika
Odgovori