Premier Liga 2019/20

Engleski nogomet

Arhiva nogometnih događanja sezone 2019/20
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la TheViper »

Chelsea bez pola tima nakantao Everton :clap:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Nakon preko 10 godine dobili smo dvije u prvenstvu protiv city u istoj sezoni. Dodaj još 1-1 u liga kupu (iako su oni prošli dalje. To znači da je ogs drugi trener nakon kloppa koji je tri put i sezoni dobio pepa.

Pep je napravio neke nogometne revolucije, ali je probao ići predaleko. Eksperiment kada je igrao bez stopera u momčadi, ili kada mu je važnije da golman sudjeluje u kreaciji nego zna braniti. E pa danas mu je trebao jedan koji zna braniti.

United u nizu 10 bez poraza u svim natjecanjima. Liverpool dvije pobjede od titule.
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la TheBesir »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Liverpool dvije pobjede od titule.
Thank you
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la TheViper »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST United u nizu 10 bez poraza u svim natjecanjima.
Bruno Fernandes effect :)
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

heheheheh hahahahahah hohohohoho huhuhuhu...ok :lol: :lol:

Još samo Everton i Palas..it's happening damn it :lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

TheViper je napisao/la:
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST United u nizu 10 bez poraza u svim natjecanjima.
Bruno Fernandes effect :)
Moglo bi se kazati. Ali ako pogledaš, svi koje je doveo ogs su se pokazali ko pojacanja. Da, bilo je problema i loših predstava. To samo govori da ipak on nekog vraga zna. A što bi bilo da ga uprava potpuno podrži u stvaranju momčadi?
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la TheViper »

Skoro sam pricao sa drugom koji je navijac Uniteda, rekao sam mu da ovog leta United ima veliku sansu da konacno napravi jednu respektabilnu ekipu. Uz dovodjenje Sancha, Maddisona i jednog napadaca (recimo Dembele iz Lyona) to bi bila jako dobra ekipa na duze staze. Naravno i Pogba da se proda, jer smatram da je nepotreban pored Bruna.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Ako se pogba prodje mora se kupiti još jedan kreativac, pošto moraš imati plan b u slučaju neke povrede. I mislim da će se probati dodati malo snage u vezni red i još jedan obrambeni igrač. nisam siguran da će se previše dirati napad, no možda se varam
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la TheViper »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ako se pogba prodje mora se kupiti još jedan kreativac
Zato sam spomenuo Maddisona, citao sam da njegov dolazak zavisi od prodaje Pogbe.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

mnogo toga zavisi o prodaju pogbe i koliko dobijemo za njega. ili ako ostane, pošto je i to moguća opcija s kojom onda united ima prilično jaki vezni red. dio zašto kažem da treba još ljudi je i matić, i dok ovaj dio sezone igra jako dobro, prvi dio sezone je bio željeznih nogu, totalno van forme za bilo kakav kompetitivni nogomet, a tu se long staff puno spominjao.

teško je znat kakvi su planovi za iduću sezonu. pošto su fred i mctomminey nevjerojatno napredovali. onda je tu i williams napredovao. martial i rashford opet mogu biti 10+ scoreri, nisam siguran može li i jedan skočiti na 20+ redovito, a greenwood je i dalje mlada nada koja je dala već lijep broj golova za godine.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la TheViper »

2005. Chelsea uzeo titulu nakon 50 godina posta, i to na 100-godisnjicu kluba.

2016. imali najvece iznenadjenje Leicester, 20 godina pre imali jos jedno u vidu Blackburna. Jos otac i sin Schmeichel bili golmani tih ekipa i uzeli u istoj godini zivota.

2015. Mourinho vratio titulu u vetrinu Chelsea, 10 godina nakon njegove prve.

2020. Liverpool uzima titulu nakon 30 godina posta.

2021. je 60 godina od poslednje titule Tottenhama, jos im Mourinho trener za kojeg vazi pravilo da je druga sezona njegova.

Evo malo teorija zavere, da li je sve ovo slucajnost? Ne bih rekao :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Vidjet ćemo. Iako je još rano predviđati. Očekujem pad liverpoola dogodine (tj da neće ponoviti ovakvu sezonu u prvenstvu), city bi isto mogao doživjeti pad zbog zabrane nastupa u europi. Ali bi mogao imati i rast, ovisi i otomw tko će biti trener dogodine.

United, chelsea očekujem rast. Složili su zanimljive kosture momčadi i jedni i drugi. Spursi su lila - lagano im momčad stari, mogu odigrat sezonu života ali i biti pretrpani ozljedama.

Arsenal je priča za sebe, njihove upravljačke strukture su kurac. Misim da su oni daleko od bilo kakve titule ako nastave ovako.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la TheViper »

Evo jos neke zanimljivosti:

1993. Fergi uzeo prvu titulu u PL, a 2013 poslednju.

2019 . Liverpool izvisio za titulu iako imao rekordan broj bodova, 10 godina pre isto izvisio za titulu iako je i tad imao rekordan broj bodova.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

Panika u Engleskoj, pojedini fudbaleri Arsenala su bili u kontaktu sa vlasnikom Olimpijakosa koji je objavio da je pozitivan na Korona virus te je utakmica Siti Arsenal otkazana iz bezbednosnih razloga.
Susret igrača sa Marinakisom je bio tokom revanš utakmice Lige Evrope pre 13 dana a s obzirom da period inkubacije (vreme od ulaska virusa u telo do pojave prvih simptoma) 14 dana fudbaleri Arsenala će biti izolovani i testirani na virus, iako je rizik od zaraze mali sprovedene su preventivne bezbednosne mere.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9260
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la emirates »

Moze li Liverpool matematicki osigurati titulu prije nego koronavirus panika dodje do Premiershipa. :D
slika
Odgovori