Premier Liga 2019/20

Engleski nogomet

Arhiva nogometnih događanja sezone 2019/20
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Markovic619 »

Jebeš takvu ekipu ako ti lik koji dođe u ekipu i odmah postane vodja svlačionice.

Nije otišao u Čukarički nego u United.

Meni je ta odluka bezveze ali boli me kita nije moj klub nit sam njihov fan
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la TheViper »

@Sherpa jel po tebi Bruno najbolje pojacanje Uniteda u poslednjih 5 godina? Ja mislim da je, odavno niste uboli sa nekim igracem kao sa njim. Za ovo malo vise pokazao nego Pogba.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57159
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Moram priznati da mi je jako teško na ovo odgovoriti. Pošto ako se ne varam i Martial spada u tu kategoriju unutar pet godina, pošto je Maguire postao zbilja jak dodatak u obrani. No bruno je dao napadački jako puno, ono kreiranje i stvaranje pritiska.

Pogba je sjajan igrač, al realno, em je imao problema sa ozljedama, em sa egom murinja, em nije baš imao s kime igrati. Nemam pojma dal si ga gledao u zadnjoj il predzadnjoj kada ima vezni red uz sebe. Pogba isto čini one oko sebe boljima.

Može na kraju diplomatski odgovor? On je kako izhleda bio ključan dio slagalice. United ima jednu jako zanimljivu i mladu momčad, uz nekolilo sjajnih igrača iz akademije. I dalje im fali malo dubine. Ali ovo je prvi puta nakon LVGa da sam zadovoljan direkcijom. Ja i dalje mislim da je lvg imao dobru ideju, sam da nije imao ljude koji imaju sluha za to da unitedu treba par godina. Koje smo na kraju potrošili na murinja i bacali novce u vjetar.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la HunterDX »



Ovo se traži od sporta :clap:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57159
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Danas vidim nekoliko tekstova o dinastiji Liverpoola...

Mislim da su mnogi preran krenuli pričati o tome. Puno prerano. Nakon dva trofeja. Čak ne ista (uzastopno). A mislim da im je atletico prije korone i sada city večeras pokazao da nisu nedodirljivi. Da ih se može pregaziti ko plitak potok.

Ajde da imaju tri sezone u vrhu, neki trofej kojeg su ponovili. Da su uzeli tipa duplu krunu u nekoj od sezona. Nisu. Prvaci da. Dinastija? Ni blizu. Ne još. A kako nisu baš mlada momčad, upitno hoće li i biti.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la emirates »

Imaju vec dvije odlicne sezone though. Prosle uzeli lp a vrlo lahko mogli i pl samo sto je City bio za dlaku bolji, a ove uzeli i pl konacno. Sljedece sezone ce sigurno biti glavni contenderi opet i za jedno i za drugo.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Markovic619 »

Danas u prvoj postavi Liverpoola svi su bili ispod 30 godina, nisu oni ni stara ekipa

Svi zajedno imaju još 3 sezone u vrhu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57159
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Jesu li dvije sezone dovoljne da nekoga zoveš dinastijom? Po meni barem pet, a toliko nemaju, a upino je da će imati.

Nije ovo kao ostale lige di postoje jedan il dva kluba. Koja vladaju.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la HunterDX »

Liverpool je već par sezona uvažen kao opasan protivnik, nisu nepobedivi, ali su dobri i jedan su od najboljih timova u svetu. Svakako mislim da je prerano zvati ih dinastijom, dok stoji da imaju potencijala za tako nešto.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Markovic619 »

Nisu, ja ih i ne smatram dinastijom jos

Ali mogu bit
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57159
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »



slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la TheBesir »

slika

Fabregasov komentar na 4-0.
Momci sy se opustili a City ko zapeta puska bio. Mogu razumjet da nakon sto su 2 godine ginuli na terenu sad se malo opuste ali to se ne bi smjelo desavati.

A ako su stvarno dosli pili dan prije meca treba da ih je sram. Nek slave kad oce al pred derbi jok. Fudbaleri generalno ne trebaju da piju.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57159
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Može on imati taj komentar. I vjerojatno u pravu. A to da nogometaši ne bi trebali da piju, te komentare ostavi po strani, pogotovo kada je sezona gotova.

A za liverpool je sezona gotova, u prvenstvu su prvaci, a iz svih ostalih natjecanja su ispali. Klopp ima odluku, ganjati rekord po broju bodova ili kompletno odmoriti momčad za iduću sezonu. Ja bih sigurno izabarao ovo drugo. Izašao s d momčadi protiv citya i izgubio i 15-0 ako treba. I dalje sam prvak koji ima luksuz krenuti u ranije pripreme za novu sezonu, pogotovo nakon svega što se događalo oko korone.
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la TheBesir »

Klopp nije bio sretan igrom kakvom su pruzili, znaci da su trebali bolje to odradit. Nek se olese kad se sve zavrsi, ali sezona jos nije gotova, a vidim da navijaci zele da se rekordi obore. A pogotovo ne smiju se opustat protiv rivala. Imaju manje klubove na rasporedu pa nek se igraju.
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 604
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Robi »

Sezona je gotova, ligu su osvojili a iz lige prvaka su ispali, zasto nogometasi nebi smjeli piti alkohol? Pogledaj neke od najboljih, Ronaldinho, Adriano, Gazza, Best, Garrincha, svi su pili i svi su bili dobri, Dinho bolji od 98 posto igraca koji su krocili na teren. Imaju ista prava ko i mi `normalni ljudi`, a sad to sta Ronaldo jede zelenjavu i vjezba 25 sati na dan, i to sta Vardy pije kave i red bull i jede sunku s jajima to je iskljucivo njihov odabir, a kao sto vidimo Vardyu pomaze `nezdrava hrana`
Andy Carroll je uspio u nogometu a pije, da, znam da je meme, al je bar tolko poznat da bude meme. Mozda nekima nije cilj biti najbolji, mozda im je cilj imati puno para i biti poznati, i imati materijalne stvari i goldiggerice, ne duguju oni nikome nista, nikakve isprike ni objasnjenja za SVOJ ZIVOT.
Odgovori