Major League Soccer 2019 sezona

MLS

Arhiva nogometnih događanja sezone 2019/20
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Major League Soccer 2019 sezona

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Sjećam se utakmice. Do 19 minute su pala 3 gola (2-1) svi redom greške golmana
Jebiga, da valjaju ne bi igrali u MLS-u :whistle:
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Major League Soccer 2019 sezona

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Svako od tih igrača može naći klub u europi, ali baš svaki. No neće to biti top klub, znači nema trofeja a tempo nešto malo slabiji, plaća osjetno manja.

Dok kžje mls slabiji tempo, i dalje manja plaća, samo ne toliko manja. I prilično opušteniji nogomet.

To im za karijere ništa ne znači. Mls je kraj karijer za mnoge, godinu dvije tri i kopačke o klin
koja je šansa da postanu bolja liga? jer dok nije bilo mene, nije ni postojala tema za MLS dok ja nisam otvorio?
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Major League Soccer 2019 sezona

Post Postao/la Sherpa »

Realno? Jako jako jako teško će postati išta što će se redovito pratiti. Jedini razlog koji ima je to što u americi ima para, no to je jwdino.

Mladi američki nogometaši žele igrati u europi, ne u MLSu. To je liga kroz koju se ne dobiva poziv u nacionalnu reprezentaciju. Ima dobrog i zabavnog nogometa, no taktički je to još daleko od europe. Mene osobno nikada nike zanimalo tko će je osvojiti, niti znam tko je trenutni prvak.

Plus, zatvoreni tip lige nije ono što je srž nogometa, kao ni ovaj njihov kvazi draft / allocation sistem.

Ergo sum, MLS može rasti u americi, no Europa je tržište za nogomet. Tu su lige koje prati čitav svijet
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Major League Soccer 2019 sezona

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Neće bit ništa od tog dok ga ne prestanu tretirat ko ostale američke sportove. Od livih liga ionako samo azijske valjaju, sj amerika je kurac :whistle:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Major League Soccer 2019 sezona

Post Postao/la Sherpa »

Meni se osobno više sviđaju j američke zbog tradicije i rivaliteta.

Al da, to što kažeš ima ulogu. Znam da sam gledao nekoliko njehovih intervjua tada i bio je jako oštar. Ne znam koliko je u ovom oštar, ali pogađa srž

slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Major League Soccer 2019 sezona

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Realno? Jako jako jako teško će postati išta što će se redovito pratiti. Jedini razlog koji ima je to što u americi ima para, no to je jwdino.

Mladi američki nogometaši žele igrati u europi, ne u MLSu. To je liga kroz koju se ne dobiva poziv u nacionalnu reprezentaciju. Ima dobrog i zabavnog nogometa, no taktički je to još daleko od europe. Mene osobno nikada nike zanimalo tko će je osvojiti, niti znam tko je trenutni prvak.

Plus, zatvoreni tip lige nije ono što je srž nogometa, kao ni ovaj njihov kvazi draft / allocation sistem.

Ergo sum, MLS može rasti u americi, no Europa je tržište za nogomet. Tu su lige koje prati čitav svijet
No kao predstavnici SAD-a mogu dogurati daleko, no? Ni naši nogometaši ne igraju za HNS nego idu igrat u Zapadnu Europu i njihove lige, no predstavljaju Hrvatsku kada se igra kao država. Isto tako jer moguće da oni igraju poput neke momčadi iz drugog kontinenta, ili ligi se igraju samo unutar kontinenta, npr. LA Galaxy ne moze igrat s Real Madridom? Ili tamo s nekom ligom iz Južne Amerike
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Major League Soccer 2019 sezona

Post Postao/la Sherpa »

La galaxy je možda ime no nemoj se čuditi da je kvalitetom lošiji od Dinama.

Nogomet u Americi je svakako u porastu, a bit će zanimljivo vidjeti 2026 kada Amerika zajedno s Kanadom i Meksikom ugosti SP.

Lige su primarno nacionalne, uz kontinentalno natjecanje kako bi se shvatilo tko je najbolji (liga prvaka). Postoji i svjetsko klubsko prvenstvo koje je zadnja rupa na svirali i koju sada fifa pokušava dodatno povećati na (potpuno opravdano) nezadovoljstvo europskih klubova
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Major League Soccer 2019 sezona

Post Postao/la emirates »

Nije da nesto aktivno pratim ligu, ali mislim da Galaxy nije vise relevantan ni u svojoj ligi. Znam da je Atlanta trenutni prvak, da su nastali nekad pocetkom ove decenije ako se ne varam. Nemaju oni niti jedan klub da se istice.
Evo bas sad googleam, rijetko je naci jedan klub da zavrsi u playoffu dvije sezone za redom. Koliko god i ja mrzio kad imas Real-Barca dvojac u ligi i ostale koji se bore za trece i cetvrto mjesto, za ligu je dobro kad ti imas par timova koji se ocito isticu kao jaci od vecine. Ovako su svi samo tu. Ne znam je li to do njihovog komplikovanog sistema sa draftanjem ili sta vec, ali imaju oni jos mnogo koraka da pruze kako bi postali ozbiljna liga, a kamo li da se pocne porediti sa Evropom.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Major League Soccer 2019 sezona

Post Postao/la Wulf7X »

Kakve su posete na utakmicama...jel gledaju Ameri to :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Major League Soccer 2019 sezona

Post Postao/la Sherpa »

Ovisno o stadionu, Atalanta ima najveći i zna napuniti preko 70 tisuća. A mislim da svi imaju prosjek barem 15 tisuća kroz sezonu
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Major League Soccer 2019 sezona

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST vo bas sad googleam, rijetko je naci jedan klub da zavrsi u playoffu dvije sezone za redom. Koliko god i ja mrzio kad imas Real-Barca dvojac u ligi i ostale koji se bore za trece i cetvrto mjesto, za ligu je dobro kad ti imas par timova koji se ocito isticu kao jaci od vecine. Ovako su svi samo tu.
Meni je baš zato japanska liga vrh, nemaš pojma ko će uzet :lol:
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Meni se osobno više sviđaju j američke zbog tradicije i rivaliteta.
Ne bi se j ameriku usudia stavit u live lige, oni su odma iza europe, mislia sam na aziju/s ameriku/afriku
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Major League Soccer 2019 sezona

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Kakve su posete na utakmicama...jel gledaju Ameri to :D
imaju punije stadione nego mi u Maksimiru i Splitu, sto se tice gledateljstva, raste iz godine u godinu, sad ne znam kakva je situacija ove godine. Finale prosle godine su gledali 1,5M, sto je sasvim solidno.
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Major League Soccer 2019 sezona

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Splitu
Torcida puni svoj dia :whistle:
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Major League Soccer 2019 sezona

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Splitu
Torcida puni svoj dia :whistle:
slika
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Major League Soccer 2019 sezona

Post Postao/la Sherpa »

@~MandyRose~ a zaš komentiraš nešto o čemu zapravo neznaš, istina je što kaže. Toricida puni stadion. Njihove domaće utakmice su najposjećenije u ligi, nakon njih Rijeka, a onda Dinamo.

Gostujuće utakmice je dinamo najposjećeniji, ali djelom zato što mu odlazak na Poljud diže prosjek za prilično.
slika
Odgovori