Košarka

Sve vezano o košarci

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Košarka

PostPostao/la Sherpa » 23 ruj 2019, 22:52

@
Melloo
nama je draper jedno prvenstvo igrao ko stroj, tregao se više nego oni koji se busaju u prsa na nacionalnoj razini. na žalost, ostatak momčadi tada nije bio na razini. a kada je bio, on je bio povrijeđen, a čak i takav je došao, odradio pripreme i igrao koliko je mogao. on je pokazao kako se može. njegov znoj je pokazao kako se trga za dres, za razliku od nekih drugih. A larkin je bolji igrač od njega

mi nemamo playa, nama sve preuzima bogdanović, a to nije njegov forte. on je puno bolji igrač koji stoji na trici i šutira, ili sa iste napravi prodor pod koš pošto ima tu kvalitetu. no nije nositelj, tako da se umora previše radeći ono za što nije optimiziran, a onda mu pate i ta dva najbolja segmenta igre. a mi playa nemamo. dovraga, pa hezonja je pred kraj nba sezone igrao jedinicu i počelo se o tome pričati da bi on trebao to i u repki igrati... što ti govori kakva je situacija. tu su popović, simon, ukić... no svi redom su već u dobranim godinama. dok katić i stipčević nikada nisu bili ti.
slika

TheViper
Rank 11
Rank 11

Košarka

PostPostao/la TheViper » 23 ruj 2019, 23:17

Koliko znam Simon je 2/3.

Zoran Planinic je bio dobar plej, meni bolji od Ukica.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Košarka

PostPostao/la Sherpa » 23 ruj 2019, 23:21

Planinić ne igra već 5 godina il tak nešto
slika

AleksaVP
Član mjeseca
Član mjeseca

Košarka

PostPostao/la AleksaVP » 23 ruj 2019, 23:46

Što se tiče stranaca u reprezentaciji, nikako pa da nikada ne igrali ni na jednom takmičenju.. :)
slika

Melloo
Rank 12
Rank 12

Košarka

PostPostao/la Melloo » 24 ruj 2019, 00:37

Sherpa je napisao/la:@melloo nama je draper jedno prvenstvo igrao ko stroj, tregao se više nego oni koji se busaju u prsa na nacionalnoj razini. na žalost, ostatak momčadi tada nije bio na razini. a kada je bio, on je bio povrijeđen, a čak i takav je došao, odradio pripreme i igrao koliko je mogao. on je pokazao kako se može. njegov znoj je pokazao kako se trga za dres, za razliku od nekih drugih. A larkin je bolji igrač od njega

mi nemamo playa, nama sve preuzima bogdanović, a to nije njegov forte. on je puno bolji igrač koji stoji na trici i šutira, ili sa iste napravi prodor pod koš pošto ima tu kvalitetu. no nije nositelj, tako da se umora previše radeći ono za što nije optimiziran, a onda mu pate i ta dva najbolja segmenta igre. a mi playa nemamo. dovraga, pa hezonja je pred kraj nba sezone igrao jedinicu i počelo se o tome pričati da bi on trebao to i u repki igrati... što ti govori kakva je situacija. tu su popović, simon, ukić... no svi redom su već u dobranim godinama. dok katić i stipčević nikada nisu bili ti.

Draper je bio dobar igrac, jako koristan bio eto i u realu kasnije, znali ga kroistii.Medjutim Shane LArkin je jedan potpuno novi nivo, mnogo bolji igrac od Drapera.Sigurno top 5 igrac u Euroligi prosle sezone a jos k tome plej.Mislim mi u bosni imamo bolje plejeve od vas.Strasno pojacavnje bi vam Larkin bio

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Košarka

PostPostao/la Sherpa » 24 ruj 2019, 00:45

Znam, ali imaš ove bukve koje vode savez. Koje su u kvalama za sp ispucale preko 30 igrača i nisu napravili ništa. Tvrde problem u klubovima, a istovremeno nisu napravili ništa da se to promijeni, osim što su dopustili da trenutno najbolji klub ode u sloveniju.

Biti dobar sportaš ne znači i znti voditi savez. Naša košarka je zbilja na niskim granama. Pa nemam pojma jesil vidio što je bilo kada su predatavljali novog izbornika.

Čovjek vodi repku samo zato što nitko drugi neće. Savez sazove presicu da sutradan najavi izbornika, Cedevita taj dan čestita svom bivšem treneru na tome što je postao izbornik.

Pa sad ti reci dal ti ro izgleda kao sposoban savez. I ako se odreknu Larkina...
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Košarka

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 24 ruj 2019, 10:16

Ja sam protiv, ne zato jer mi smetaju stranci u reprezentaciji, nego zato šta ako bi se zalomilo da nešto i osvojimo s njim to bi nagradilo trenutne debile koji ubijaju košarku u državi.
Seth "The Tarpitect" Rollins

slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Košarka

PostPostao/la Sherpa » 24 ruj 2019, 10:59

i dok se mi raspravljamo, turska će ga ugrabiti

slika

donniedemonD
Rank 8
Rank 8

Košarka

PostPostao/la donniedemonD » 24 ruj 2019, 12:31

Meni je to naturalizovanje gubljenje identiteta, srknavljenje nacionalne selekcije. Pozuda za instant uspehom na bilo koji nacin. To nije poenta zemlje za koju nastupas. Makar 50 godina bili bez medalje, to se ne radi. Vec se radi sistematski, sa dna, da napravis igrace.
Taj sto je dosao na ideju da dovede stranca i ostali sto su ga podrzali, bolje da se pozabave mladjim selekcijama i izbace plejmejkera za repku. Nepojmljivo je da nemaju nijednog plejmejkera koji moze da donese kvalitet.

Da Srbija dovede nekog stranca, ne bi ih ni gledao, jer to onda vise nije Srbija, vec ... klub neki iz ranijih vremena kad se igralo sa po jednim-dva stranca.

Moj stav samo... jer mi nije strano naturalizovanje, pominjalo se da ce Srbija nekog uzeti, ali je Sale to odbacio osmehom pre par godina...
T-City...

bio jednom jedan fabricio...

Melloo
Rank 12
Rank 12

Košarka

PostPostao/la Melloo » 24 ruj 2019, 15:23

Kad Amerika neutralizuje Duncana i Townsa pored toliko igraca sto ne bi i ostali :mrgreen: Kad moze Spanija mogu i drugi vala.
Scottie Wilbekin trenutno igra za Tursku ne znam sto ce im onda i Larkin.Tu su negdje i kvaltietom i ista pozicija.Jedino ako ne zele da ga neko drugi uzme

Sto se tice saveza, jadni su svi savezi u svim sportovima na ovim prostorima.Puno poltiicara i bivsih sportista kojima je jedini cilj uzet pare

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Košarka

PostPostao/la Sherpa » 24 ruj 2019, 16:06

Ja sam generalno protiv naturaliziranja, ali ako je to pravilo, pa što ne iskoristiti? Pogotovo kada imaš poziciju na kojoj nemaš baš nikoga kvalitetnog. Ajde da imaš nekoga tko je 80% te kvalitete, al ti nemaš ni blizu toga
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Košarka

PostPostao/la Sherpa » 25 ruj 2019, 11:07

još jedan primjer kako je rvacka košarka močvara. ovako jednostavnu stvar oni ne mogu dogovoriti i uskladiti, kamo li nešto što je zbilja problem

https://www.index.hr/sport/clanak/ako-s ... 19006.aspx
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Košarka

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 25 ruj 2019, 11:45

:clap: :clap: :clap:

slika

AleksaVP
Član mjeseca
Član mjeseca

Košarka

PostPostao/la AleksaVP » 28 ruj 2019, 00:37

Zašto im smetaju lepe dame :cry:

slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Košarka

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 28 ruj 2019, 12:59

Pa jebote ko da neko tira te žene da tu plešu. Mene osobno boli ona stvar, nikad mi nisu bile zanimljive cheerleaderice, al jedina stvar koju si napravia ovim potezom je šta su sad te cure bez posla :lol: :lol: :lol:

slika

Natrag na “Sport”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.