Košarka

Sve vezano o košarci

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la Sherpa »

Užas, al mi je potpuno jasno. Prevelika je mafija na balkanu. A da ne kažem koliko bi liga bila bolja da se zbilja ulaže u klubove a ne u nečije džepove

@TheViper zašto bi pričali o tome kada je po meni budućnost trebala odbiti igrati petu utakmicu i koja se trebala registrirati za njih. Da, rasturali su na parketu, ali ovo što se dogodilo... Zapravo ajmo kazati ovako, da se dogodilo isto u suprotnoj situaciji bi li isto dopustili da se igra utakmica? Ili bi zvezda bila nagrađena.

Da, bili su najjači čitavu sezonu, ali time opravdavati ovakve pizdarije van svake pameti.

Ps: ako se stara zvezda ponovo aktivirala morala je krenuti od najniže lige u domaćem natjecanju, ne biti u aba ligi.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la TheViper »

@Sherpa u Podgorici je bilo gore pa Zvezdini igraci nisu pobegli u svlacionicu (da se razumemo, ne branim navijace Zvezde za ono od juce).

http://mondo.rs/a810713/Sport/Kosarka/O ... vezda.html

Sto se prave Zvezde tice...
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la Sherpa »

Okej, ali to je onaj dio što nemre biti opravdanje. Što treba prekinuti tu u podgorici i registrirati za zvezdu. Kao i onu u beogradu i registrirati za budućnost. Kada to krenemo raditi, i prestanemo gradirati čije je gore, onda će biti pomaka.

Mene su se navijači budućnosti svidjeli u Zagrebu kada su podržali pjeskom i navijanjem neke plesnu skupinu kikića (predškolska dob) koja je imala nastup pod tajmaoutom. Zvezdini nisu tako što napravili prije dvije sezone kad smo igrali finale
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la donniedemonD »

Dobra je to fora, kao kad na igru napravis dva profila pa palis kad koji hoces... Aktiviras se i deaktiviras kako ti volja.

Imali 16 miliona evra dug, i onda kao, ajde nek se ugasimo, uzecemo drugi klub i promeniti ime u Zvezda, a objaviti reprogram koji nikad BTW nisu ni platili, otpisano im 16 miliona duga.... Hleba i igara.

Kad je vremenski rok za reprogram istekao, nije se vratila stara zvezda, vec ime samo, nemaju obavezu da nose Beograd (koji su takodje zamenili posle sponzorskim nazivom). Adresa zadrzana. Dakle, ovo je i dalje privatni klub Nebojse Covica, i za mene tako sotaje. Prava Zvezda ko zna gde se izgubila u svemu ovome.

A FMP koji se takodje takmici u Aba ligi, gde je Covic takodje predsednik tog kluba :lol: je preuzeo ime od Radnicki Basketa, pa je jedan Radnicki ugasen da bi danas imali ovu zvezdu.

Sve legalno, sve cisto i bez mutljavine. Welcome to Srbija.

Ne bih produbljivao pricu vise, nije ovo forum za tu vrstu spike.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la Sherpa »

Meni ne smeta što je neki klub privatan, štoviše, mislim da još postoji previše razmišljanja iz starih sistema kada nije bilo takvih stvari i takav set razmišljanja.

Meni je problem kada taj netko privatan ima utjecaj na regularnost same lige. Na bilo koji način.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la TheViper »

Samo jos jedna stvar, da ovo nije prava Zvezda, iznad grba ne bi stajala zvezdica (koja oznacava 10+ titula, a Zvezda ima 19) do 2015. zvezdice iznad grba nije bilo, i na zvanican sajt lepo pise, adresa Mali Kalemegdan 2.

Jbg, Zvezda je morala tako jer su je Vesic, Zika, Zezelj i druzina unistili. Bez jake Zvezde nema jakog Partizana i obnuto, nije zanimljivo kada Partuzan uzima svake godine titulu tako sto Hemofarm pobedi u finalu (za koji mi je zao sto vise ne postoji).
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la TheViper »

Da skrenemo sa teme @donniedemonD sta mislis jel imate sansu za wild-card?

Bilo bi dobro za nasu kosarku, ali moje misljenje, ako vam nisu dali A licencu kad ste isli na F4 (tad dobio jebeni Prokom) onda necete ni sad wild card, Djordija samo pare zanimaju.
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la donniedemonD »

Nisam verovao do danas, kad je Tegeltija (znam da je vama omrazen, ali za nas je uvek pun informacija) objavio da sansa ipak postoji, da se obavljaju razgovori sa klubovima... da su Real, Fener, PAO... zaista saglasni da se vratimo... I zaista je tacno da Zeljko Obradovic lobira za nas... ali je sve to na dugackom stapu.

Imamo srecu sto je tu Trinkijeri, svakako prepoznatljiv u evropskoj kosarci, sto smo jedini u regionu koji su isplatili sve zarade pa mozemo da igramo na kartu finansijske konsolidacije. Publika, navijaci generalno, grad, brend... sve je to primamljivo.

Ali.. pre ce to bogatim turcima ili rusima nego li ovde. Djordiju je i jedan klub iz Aba previse, dva bi bila naucna fantastika. Matora drtina je to.

No, da sacekamo... nikad se ne zna.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la Sherpa »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Bez jake zvezde nema jalog partizana
E ovo je jedan bullshit kojeg slušam godinama kod nas u nogometu s dinamom i hajdukom. No znaš se dogodi kad je jedan od ta dva jak a drugi nije? Iznikne treći klub - rijeka.

Čista, ali čista floskula.

Zašto ima zvijezdicu? Zato što su mafijaški to odradili. Kao što i kod nas Dinamo ima za period kad su bili Croatia, a kada su bili na sudu s igračem kojem su dugovali pare onda su dobili na to pošto su tvrdili 'kako Croatia i Dinamo nisu isti klub'. Ali si pehare pišu, ali si kontinuitet postojanja višu. Ali kada treba vratiti dugove onda nisu isti klub. A po ovom izgleda da je zvezda baš taj slučaj
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la HunterDX »

@DonniedemonD Batali sad te priče o mafiji, pa svaki klub drži neki mafijaš... Samo zavisi, čijih je 5 minuta,godina,decenija došlo.
Trenutno smo mi vladari Srbije, mi dobijamo veće prihode, niste nam verovali, niste videli kako je, dok su žuti bili na vlasti, nećemo o politici. :D
Zaključak, Došlo je naše vreme, nema potrebe da glumite žrtve.
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la Mortiis »

cuj zvezda se ponovo aktivirala, a zasto se onda ponovo nisu aktivirali i njeni dugovi :D

mrzim jebeni balkan
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la donniedemonD »

Niko nikad kao ovaj covek.

Željkove plej-of serije u Evroligi (20-1):
1992 Knor Partizan 1 2
1994 Real Huventud 0 2
1995 Real Cibona 2 0
1996 Real Olimpijakos 2 1
1998 Beneton Olimpija 2 0
1998 Beneton Efes 2 1
2000 PAO Buducnost 2 1
2000 PAO Cibona 2 1
2001 PAO Krka 2 0
2001 PAO Alba 2 0
2005 PAO Efes 2 1
2006 PAO Taukeramika 1 2
2007 PAO Dinamo 2 0
2009 PAO Sijena 3 1
2011 Barselona PAO 1 3
2012 PAO Makabi 3 2
2015 Fener Makabi 3 0
2016 Fener Real 3 0
2017 PAO Fener 0 3
2018 Fener Baskonija 3 1
2019 Fener Zalgiris 3 1

Uz to ima i 8-0 u Kupu Evrope/Kupu Saporta (1997. i 1999) u serijama gde su se igrale dve utakmice na koš razliku. Izbacio ga je jedino Perasovic 2006.

Broj F4:
18 Obradovic
10 Mesina
7 Maljkovic, Ivkovic
6 Joanidis, Aito, Laso
5 Gerson, Paskval
4 Itudis (+1 ako prodje Baskoniju)
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la Sherpa »

Cvezda dobila kaznu, najveć u povijesti ABA lige. Vidjet ćemo koliko će to ostaviti traga i hoće li biti pomaka na bolje
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la donniedemonD »

Ma sta je 30k evra. DA je bilo 300k, da vidis kako bi sledeci put pripazili, ovo je smehoteka.

Nego, cak ni Vucic nije u stanju da za 30 sekundi izgovori ovoliko lazi. Zakolji Srbina veli covjek... otkaz momentalno da je srece... bolest... pink i 90% medija... trovacnice...manipulatorske tvorevine... razboli se covek kad udje na portale od naslova i spinovanja. Sport, politika, ma i na receptima lazu danas. Jezivo.


slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la Melloo »

Boze sacuvaj.
Sto se tice vedrijih vijesti za ovu temu polako se Euroliga priblizava kraju.Big 3 Real Cska i Fener ponovo osigurali final 4 dok ce se za cetvrto mjesto boriti Barca i Efes gdje je 2-2 u seriji i peta se igra.
Odgovori