Rukomet

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Hrvatska 2018

Post Postao/la Sherpa »

@filips četvrti po blokovima je, 8 u 6 utakmica, što je zapravo jako malo i pokazuje kako igra na blok ne donosi puno.

Mislimda smo imali dobar turnir koji je imao dva ogromna nedostatka
1) suđenje je bilo smeće. Pravila su jednako nedefinirana, sada su samo dodali preglede snimki koje su podjednako nedefinirani kada ih se ide gledati.
2) Dozvoljene izmjene. Odmah bih to izbacio. Podigni broj ljudi s 16 na 18 ili čak 20. No oni koji su prijavljeni na početku turnira su tu i na kraju, bez ovih debilnih izmjena (Hrvatska ih je radila 6). Ideja iza fiksnog broja ljudi je da se pomogne manjim ekipama koje nemaju stotine vrlo dobrih igrača, nego da mogu doći s fiksnim brojem i biti koliko toliko ravnopravne. Ovime se samo išlo na ruku velikim ekipama. Ozlijedi im se vrhunski igrač? nema veze, dovuku još jednoga.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Jupi cervar nam je i dalje izbornik

Not!!!

Zasto mislim da je to loshe? Smatram kako nemamo tako jaku ekipu kao nekada te da nam cervar nece donijeti prevagu koja bi nam mogla staviti medalju oko vrata (nadam se da grijesim, al prognoziram da na sp ostajemo kratkih rukava). Mislim da on sigurno nije dugorocna solucija za smjenu generacija koja nam predstoji (ova nije forsirana nego neminovna).

Ali isto tako, na nasem rukomenom planu nema mladog izbornika / trenera koji ima neki potencijal da bude negdje nesto. Jedino kockanje s bivsim igracima kojima bi ovo bio prvi angazman. To je svakako opcija, ali i rizik. Mi nemamo ligu u kojoj oni mogu napredovati - imamo maltene dva kluba. A ako ih vani nisu vec ugrabili, postoji razlog za to. (Kosarka, nogomet imaju lige u kojima se nesto moze razvijati po pitanju trenera)

A stranca izbjegavaju ko vrag tamijan. A sve vise smo u situaciji gdje imamo diletante koje nitko ne zeli, nego da uzmemo stranca koji je nekoliko koplja bolji.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nije slučajno šta svi top treneri u rukometu vode usporedno klubove i reprezentacije (ili mi se bar tako čini), a naši ne.
Nama je problem razvijanje mladih, kako u rukometu tako i u svim sportovima.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la emirates »

Treba cijeli savez podnijeti ostavku zbog ovoga. Ovo je bruka i sramota za jadne momke koji su izginuli na parketu samo da im poniste dvije pobjede.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Glupo je, al je po pravilima.

Ja bih rekao sa sve te prijave trebaju biti digitalne, al realnost je, ak nekom puca kurac da to odradi kak spasa, pucat ce mu kurac i na kamenu i na papiru ili pak digralno
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la azo »

Nabijem ja ta pravila,znas gdje?Svijet i jeste u kurcu bash zbog idiota kao sto su ovi ne samo u nasem savezu vec i u EHF.Dobili smo ih oba puta i kraj jaci smo i kvalitetniji od njih u svakom pogledu.Dokle god ti budes razmisljao papirologijom,dokle god budu roboti za tebe radili posao,destavat ce se ovakve greske.Imam osjecaj da ce se instinkt iskorijenit,a to je ubravo ono sta bi trebalo covjeka da vodi kroz zivot...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Na žalost ne možeš tako gledati. Dobili ste ih uz pomoć igrača koji nije bio u zapisniku. Pravila su jasna. Sjebao je delegat, ali bogme je i vaš savez.

Ajde da nije ušao u igru, nego samo sjedio na klupi. No sudjelovao je...
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la azo »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Na žalost ne možeš tako gledati. Dobili ste ih uz pomoć igrača koji nije bio u zapisniku. Pravila su jasna. Sjebao je delegat, ali bogme je i vaš savez.

Ajde da nije ušao u igru, nego samo sjedio na klupi. No sudjelovao je...
dao je 1 gol,jedan jebeni gol i nesto malo borbenosti sto je u obrani pokazao,ispada mi misljenje kao prosjecnog balkanca,ali buraz,covjek ima nash pasosh,igrao je onu utakmicu,dobili smo ih u oba navrata,čovjek fali na jednom listu papiru,sta tu ima ne jasno.Postoje 3 razloga zbog kojeg su ovi u EHF donijeli ovu odluku,ili si mutav pa ne razumijes,ili si Svicarac,ili te jednostavno boli k za odluku,pa ono imat ces vise koristi od svicaraca u EHF nego Bosanaca...realno trebali smo proc,mozda je ovo malo stav bez duzeg razmisljanja ali kad sagledam sa svih strana,vidim jedan razlog da svicarci prodju a 101 da mi prodjemo...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Nije bio prijavljen za utakmicu i igrao je. Nevažno dal jedan gol ili jednu minutu.

Ne sjećaš se vremena talijanske nogometne lige i pravila o 3 stranca na terenu. Kada su uveli 4og, shvatili odmah da su napravili zajeb, nova promjena 30 sekundi kaznije, ali dobili su kaznu.

Napravili ste zajeb, i točno su pravila jasna kako se registrira. Nisu sada izmislili nešto novo. Niste izbačeni dekretom, nego pravilom u kojoj se ta utakmica registrira rezultatom kojim se registrira.

Drugi put će netko malo bolej paziti i tri puta prekontrolirati popis koji predaje.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Melloo »

Bio je prijavljen al ga delegat nije staivo u zapisnik da bi taj isti zapisnik potpisao neko od nasih i gotovo. Kada je delegat dao da se to potpise i rpegleda nasi samo potpisali nisu citali da li je delegat stavio sva imena. To je za protjerat iz drzave
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la emirates »

Mozda nije pravedno sto je Svicarska prosla, jer smo ih dobili u oba meca, ali je svakako pravilno da su oni prosli. Delegat je zajebao, to svakako, ali ti sebi dopustis da potpisujes spisak, kojeg ocito nisi prethodno procitao, i jos se iscudjavas i napominjes kako si poslao delegatu potpun spisak i kako nisi imao printer u dvorani. Halo, potpisao si nepotpun spisak, cime si se izjasnio da je taj spisak validan i da je to sto je delegat izostavio tog igraca sa spiska ok. Znam ja tacno kako je to islo, tipicno nasa posla. Jebo ovo, nece ovo niko citati, ovo samo papir neki daj da stavim potpis i da se razidjemo. Muzurovic taj spisak nije gledao duze od 3 sekunde koliko mu je trebalo da baci potpis. Nikako da dodje tobe da su potpis i pecat najbitniji. To je izjava tvoje suglasnosti, nisu ljudi dzabe to izmislili, niti se to radi 'pro forme' kao sto se to kod nas shvata.
Ovo bi mogao biti trenutak kada bh rukomet dozivljava kolaps. Ne bi me uopce cudilo da se igraci poput Benjamina Burica prestanu odazivati na pozive, niti bi ih krivio. I ovako se zalio na manjak paznje koju dobivaju, i da mu je vec padalo na pamet da prestane. Ovo bi mogla biti kap koja ce preliti casu-
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Odlično finale ženske rukometne LP, Penezić postala tragičarka :(
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

pratio netko ovaj U20 EP koji se upravo dovršava?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Sjajno, naši mladi rukometaši su šesti. Izgubili od Španjolske golom iz deveterca kada je vrijeme isteklo.

I ne, nemamo tako bajnu budućnost kao što mnogi pričaju.
slika
Odgovori