Rukomet

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Melloo »

U nogometu i kosarci je prevelika razlika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la emirates »

Predsjednik naseg rukometnog saveza se pita zasto se slavi prvi ikad plasman na Evropsko prvenstvo. Kaze 'pa nisu ga osvojili' :lol: Ako vec nekom nije bilo jasno kakva je gamad gore, sad zna.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Apsurdno je to što bi njemu vjerojatno bilo draže da se nisu plasirali - ovako mora raditi dok je prvenstvo, nemre ga doma gledat uz pivu. Pod gledat mislim 'radit nešto drugo ne vezano uz rukomet'
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Apsurdno je to što bi njemu vjerojatno bilo draže da se nisu plasirali - ovako mora raditi dok je prvenstvo, nemre ga doma gledat uz pivu. Pod gledat mislim 'radit nešto drugo ne vezano uz rukomet'
Apsolutno. Jos kad uzmes u obzir da frajer nema veze sa rukometom, jedini razlog sto je predsjednik saveza je sto je clan SNSDa. A takvi se najvise vole busati u prsa i kititi tudjim uspjesima :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Upravo gledao u21 SP 1/8 finala egipat srbija

I prilično je jasno koja je momčad bolja - egipat. No na kraju je momčad koja slovi za jednog od favorita prvenstva dobila tek tri sekudne prije kraja (a recimo imali su plus 3 dvije minute pred kraj). Ujedno je to razlog zašto (po meni najbolja ne europska nacija) nema rezultata kod njih. Nema kontrole utakmice, nego glupe greške zvog kojih se nađu u problemima. U ovoj kategoriji su u zadnjih par godina gotovo redovito u polufinalima i uvijek završe četvrti. Pa prebaci sve te u21 rezultate na seniorsku momčad i moraš se zapitati gdje su. A to ćemo vidjeti 2021 kada su domaćni SP - uvijek imaju neugodno momčad, na domaćem terenu uz povoljni sudački vjetar mogli bi biti neugodni.

Srbija je odigrala hrabro, ali dok sam gledao, toj momčadi nešto fali da bi napravila išta više. Nemrem suditi na temelju jedne, vidio sam još zadnjih 10 minuta protiv Slovenije, no nedovoljno da kažem neš konkretnije. Dobio sam dojam da igraju mrvicu staromodno.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

svi su danas imali problem, portugal njemčka je otišlo u produžetke (ok, još dvije nas tek čekaju)

jedino smo mi zgazili protivnika, no to još ništa ne znači. Premda moram kazati, nakon dugo vremena mi imamo jaku generaciju koja dolazi, vrlo jako. čak i da kiksaju, dio igrača će igrati za seniorsku vrlo brzo,
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST svi su danas imali problem, portugal njemčka je otišlo u produžetke (ok, još dvije nas tek čekaju)
koliko ih ima iz izvidjaca? :mrgreen:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

nama su sudili sudci iz bih, ako te veseli :D
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Melloo »

Ma nemam pojma, znam da vazda u mladjim generacijamaa imate tako par igraca iz izvidjaca iz ljubuskog :mrgreen: Znam da uvijek bude aj nece da igrjau za nas odose za hrvtasku(iako mi i nemamo mladje kategorije :mrgreen: ).Pa onda ih ljudi hejtaju zele im da slome nogu i slicne stvari :lol:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

nemam pojma, za one koje je rekao mnogi već igraju vani, neki u domaćoj ligi, nisam čuo da je netko od tam, moguće da je
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Egipat prošao čeka ponjednika slovenija portugal (šteta što neću moć gledati istovremeno je s našom, ovo će biti super tekma)

Dok pobjednika hrvatska tunis čeka francuska
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Melloo »

@sherpa :mrgreen:
Do trijumfa su ih vodili rukometaši rođeni u Bosni i Hercegovini. Golman Ivan Ereš je imao 12 odbrana od čega dva sedmerca dok je Filip Vistorop bio najefikasniji sa šest golova.

Ereš je rođen u Ljubuškom dok je Vistorop rođeni Mostarac, no obojica su se odlučili da u budućnosti predstavljaju reprezentaciju Hrvatske, a ne Bosne i Hercegovine. Spomenimo da je tu i Josip Šarac koji je postigao četiri gola, a također je rođen u Ljubuškom kao i Ivan Martinović, drugi strijelac reprezentacije Hrvatske koji je rodom iz Jajca.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

A jebiga. No to je i do vašeg saveza koji ne pruža gotovo ništa.

Boriti se za poraze zati što je netko potpisao dokument i sjebao tekmu ili se boriti za medalje. Nije teška odluka, ne činite je teškom.

Polufinale za nas i portugal (golman skinuo šu slovenaca za produžetke)
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

Šteta, poraz u finalu, ali ovo nam je prvi medalja u ovoj kategoriji, što je svakako uspjeh

Egipat napokon dobio broncu, mislim nakon 4 poraza za 3. mjesto
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Rukomet

Post Postao/la Sherpa »

@emirates kaj je ovo. Nemate para za otići na prvenstvo... Mislim... Da mi je znati kuda su pare saveza otišle...
slika
Odgovori