Europa Liga 2018/19

Midcard evropsko klupsko takmičenje

Arhiva nogometnih događanja sezone 2018/19
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57660
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

ispravak, zabili još jedan

rumunjima treba 5
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

(polu)profesionalci iz luksemburga europu
Hajduk i Rijeka ne mogu
Pottery
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la emirates »

Luksemburg ima jednog predstavnika u EL u svom postojanju, BiH nula. :clap: :clap: :clap:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57660
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

al bez zajebancije, meni je to potpuni apsurd. Imate igrača, niste neka lijeva zemlja u kojoj je nogomet sporedna stvar, i u pravilu, što ljudi lošije žive, to ih više uspije u nogometu. Malo tko iz bogatih familija, osim ako nije već u nogometnoj familiji, ide u nogomet. Imate sve predispozicije da s imate relevantne klubove.

Zvezda se plasirala u LP, no i dalje nije tamo često kao Dinamo koje ove godine nije uspio. Slovenija isto ima klubove, a vjeorjanot je lošija repka od sve tri navedene. Jedino BiH nigdje. Al jebiga, nitko neće prihvatiti da vam savez treba nešto napraviti.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST al bez zajebancije, meni je to potpuni apsurd. Imate igrača, niste neka lijeva zemlja u kojoj je nogomet sporedna stvar, i u pravilu, što ljudi lošije žive, to ih više uspije u nogometu. Malo tko iz bogatih familija, osim ako nije već u nogometnoj familiji, ide u nogomet. Imate sve predispozicije da s imate relevantne klubove.

Zvezda se plasirala u LP, no i dalje nije tamo često kao Dinamo koje ove godine nije uspio. Slovenija isto ima klubove, a vjeorjanot je lošija repka od sve tri navedene. Jedino BiH nigdje. Al jebiga, nitko neće prihvatiti da vam savez treba nešto napraviti.
Ma mi smo dno dna. Dok su u savezu politicari koji sve zajedno nemaju godinu dana iskustva u fudbalu, pa makar vodili ekipu na gimnazijadi, ne mozes ocekivati bolje. Onaj jedan sto ima godinu dana iskustva je bio predsjednik kluba, kojeg je on svojim diletantnim rukama ugasio. Uprave kluba su toliko jadne da nemaju lopte za snijeg, moljakaju navijace da im ciste stadion za dzabe, i prose od istih da kupuju stolice. Nema strucnjaka, Vaha i Vlado Petkovic bjeze glavom bez obzira iz nasih krajeva, prvo jer ovi ocekuju da ce ih placati kikirikijem a oni bi trebali samo da klimaju glavom i stave postave i igrace kojeg oni kazu (tj kojeg im preporuci menadzer uz kovertu), drugo jer nece da imaju posla sa seljoberima koji bi mater rodjenu prodali, a kamoli repku. Na kraju kad sve saberes i oduzmes, najveci strucnjak nam ispade Amar Osim, koji ne moze naci klub da vodi vec dvije godine. Pokusao preko oca da postane selektor, a kad je to propalo, nista drugo ne iskace. A kakvi sve strucnjaci rade u nasoj ligi, dovoljno je reci da su za najboljeg naseg igraca u historiji govorili da je panj. Toliko o njihovoj struci. Ali zato kvalitet jesu prepoznali Plisek i Magath, pa je Dzeko postao ono sto jeste danas, a da je ostao kojim slucajem u Zelji ne bi stekao ni famu Amera Bekica. Taj isti jadnik Plisek dosao u Sarajevo da ga vodi, i otjeraju ga ljudi nakon pola godine. Bolji Dragan Jovic valjda.

Citav ovaj nas Balkan je pun korupcije i kriminala, ali se kod vas barem nesta radi. Rijeka i Osijek su se iz pepela dizali, Zvezda se vraca, pa cak i kad pogledam Makedoniju, koja je prije nesto manje od 10 godina imala vidno losije klubove od nasih, sada imaju klubove koji redovno dolaze do plejoffa za Europa Ligu. Jedino mi idemo velikim koracima unazad. I onaj Zrinjski sto je fino poslovao zadnjih godina ide u kurac lagano, valja nakrasti ono sto su zaradili do sad. Tako da iako se i kod vas radi svasta, sticem utisak da barem ima onih koji se bore za sport u tim zemljama, dok ovdje kod nas dobijam utisak da bi sutra potpisali da se klub ugasi ako bi im neko platio po pivu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57660
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

pa evo dinamo. oni su odlučili dosta proširiti svoj marketing i napraviti neke drugačije korake. i nakon 7 godina imali su pun stadion (ok, karte za istok i sjever su bile po kunu, no prije par godina ni s tim nisu mogli napunit). pomoglo je uklanjanje mamica (iako on i dalje ima svoj utjecaj, no percepcija je drugačija), vidim da i mamicevski fokusirana udruga navijaca mora u stecaj, da ih je klub odlucio odjebat i ne davat im pare.

da se svaki loš potez u savezu dosta povlaci po medijima, te da ni srebro na sp nije od šukera stvorilo pozitivnu figuru. postoje neki sitni korac naprijed.

probem u bih je što sada i u regiji ima boljih opcija, dinamo, hajduk, rijeka, zvezda, partizan, maribor. tako da bježe tamo što prije da ih uoce. i kad bi nastala neka exyu liga, bih klubovi bi bili na dnu tablice. a ako ne bi bilo regionalnih kvota, vrlo brzo bi i ispali iz takve lige.

vama treba strukturna promjena u kompletnom sportu. zašto bih nema medalju na OI? pa hrvatska ima tek nešto malo manje stanovnika.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST pa evo dinamo. oni su odlučili dosta proširiti svoj marketing i napraviti neke drugačije korake. i nakon 7 godina imali su pun stadion (ok, karte za istok i sjever su bile po kunu, no prije par godina ni s tim nisu mogli napunit). pomoglo je uklanjanje mamica (iako on i dalje ima svoj utjecaj, no percepcija je drugačija), vidim da i mamicevski fokusirana udruga navijaca mora u stecaj, da ih je klub odlucio odjebat i ne davat im pare.

da se svaki loš potez u savezu dosta povlaci po medijima, te da ni srebro na sp nije od šukera stvorilo pozitivnu figuru. postoje neki sitni korac naprijed.

probem u bih je što sada i u regiji ima boljih opcija, dinamo, hajduk, rijeka, zvezda, partizan, maribor. tako da bježe tamo što prije da ih uoce. i kad bi nastala neka exyu liga, bih klubovi bi bili na dnu tablice. a ako ne bi bilo regionalnih kvota, vrlo brzo bi i ispali iz takve lige.

vama treba strukturna promjena u kompletnom sportu. zašto bih nema medalju na OI? pa hrvatska ima tek nešto malo manje stanovnika.
Ista stvar sa citavim sportom. Evo hajmo gledati rukomet. Znas i sam kakva je drama bila sa onim zapisnikom i delegatom, ja sam naknadno saznao od izvora da je to direktor sa predsjednikom saveza uradio svjesno tj prodali su tu utakmicu. I kako ti nesta da napravis? Evo kosarka slicna situacija, imas imbecile u savezu koji trenere ne isplacuju mjesecima, dok oni vozaju jake automobile. Onda imas i ove kosarkaske legende poput Konakovica koji je sjebao najveci kosarkaski klub u drzavi, koji je sad godinama vec pred gasenjem. U Jugoslaviji je ta ista KK Bosna bila prvak Evrope. Znaci nije da se ne moze, nego nece. Konakovicu i onakvima kao on nije stalo do tog kluba, vec samo kako zgrnuti brzu lovu. Neda se njima zajebavati se po ABA ligama i Euroligama, kupovati igrace, proizvoditi talente, ko jos o tome vodi brigu. O ovim manjim sportovima da ne pricam. Amina Kajtaz je otisla u Zagreb da trenira jer nema normalnog bazena u kojem ce se razvijati. Dominiramo u sjedecoj odbojci, jer je to mozda jedini sport u kojem se mozemo ravnati sa ostatkom svijeta po ulaganjima u isti - nista.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57660
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

I onda oni koji mogu jedva cekaju poziv hrvatske ili srbije. A kako i ne bi? Krv znoj i suze, a onda netko proda utakmicu? Fala lijepa, katar traži novog igrača...

Na žalost realnost kod vas.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST I onda oni koji mogu jedva cekaju poziv hrvatske ili srbije. A kako i ne bi? Krv znoj i suze, a onda netko proda utakmicu? Fala lijepa, katar traži novog igrača...

Na žalost realnost kod vas.
Kod nas ce se nesta u sportu promijeniti kada se promijeni nesto i u politici. Zato je iznimno bitno da se dosadasnji lihvari i ovi potencijalni eliminisu na izborima.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Dinamu svaka čast više da su se uspili riješit Maminja i ekipe mu (bar donekle), trener koji je tu je za promjenu sposoban. Krkani iz torcide (a i drugih) će i dalje srat naravno, od toga žive, al rezultati su rezultati. Već sam ih vidia par šta seru da je početak sezone namišten da Dinamo samo igra doma. Ajmo reć i da je, to ne objašnjava zašto je Hajduk (ako se ne varam) osmi na ljestvici.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57660
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST to ne objašnjava zašto je Hajduk (ako se ne varam) osmi na ljestvici
3 boda iz pet utakmica, pametnom dosta (od čega su protiv rijeke dobili nepostojeći penal, a i prošlo kolo su se čupali)

kad si već spomenuo dinamo. ove godine su uložili u momčad, po meni je ovo prilika za prolljee u europi. naravno, ždrijeb će biti jako važan, pošto te mogu zadesiti opako bolji klubovi, recimo sevilla kao najbolji koeficjent ili lazio kao najgori iz prvog pota. I da, nalošiji koeficjent nemaju luksemburžani, nego Sarpsborg 08, koji je izbacio rijeku, ali i bolje rangirani macabi tel-aviv
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

AKo uspiju zadržat ovu momčad, i dodat još pošteno pojačanje koje, ne bi me niti malo iznenadilo da ih gledamo u Ligi Prvaka dogodine.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST 3 boda iz pet utakmica
Upravo ovo, Hajduk je parama koje su dobili za Vlašića moga sastavit ekipu koja bi bar mogla bit prijetnja i pri vrhu lige. Al jebo to, DInamo su lopovi, HNS su lopovi, svi se urotili da Hajduk bude zadnji. To šta u tom periodu di se mučiš bit među top 3-4 je Rijeka uspila uzet dva trofeja će se baš zgodno ignorirat, oni su ionako Srbi. To šta te Gorica doma razvaljuje isto, biće su i oni Srbi za koje kradu suci :roll:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57660
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

teška skupina za dinamo, nije najgora, al nije ni laka

slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la azo »

Grupa G mi izgleda najzanimljivije :geek: , težak zadatak pred Dinamom no budemo vidjeli sta mogu...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Europa Liga 2018/19

Post Postao/la emirates »

Yesss dobili smo Red Bull derbi!! :dance:
slika
Odgovori