Hokej

Good ol' hockey game

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Hokej

Post Postao/la Sherpa »

Poraz i od japana za naše momke... mislim, znalo se da će nam ona protiv rumunjske zadnjeg dana turnira biti ključna, a za sada sve ide prema tome.

dok u IA diviziji Slovenija je ugrabila dva poraza i nalaze se u opasnoj situaciji (jedina divizija gdje prva dva idu gore)
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Hokej

Post Postao/la Sherpa »

napokon

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Hokej

Post Postao/la Sherpa »

Danas je dan D za našu repku, igramo protiv Rumunjske. Jedino što nam ne odgovara je čisti poraz, poraz u produžetku nam odgovara, s time bi prošli dalje. Još će u našoj skupini biti zanimljivo Estonija Litva za prvo mjesto i prolazak u više rang.

A u višem rangu je luuuudnica, svi osim poljske mogu proci dalje.

slika

Igraju kazahstan - poljska, slovenija - italija, mađarska - velika britanija.

kad sam već kod hokeja, Srbija u 2A diviziji j krenula s 2 pobjede, no Nizozemska im je s 5-0 torpedirala sve nadae za prolaz dalje, jednostavno su klasa iznad, što je u hokeju jako teško anulirati.

danas se igraju i u18 polufinala, finska - švedska, sad - češka. i kada to završi, ostaje nam centralni događaj međunarodne sezone koji počinje idući tjedan SP elitne divizije. Bit će jako dobro!!!

NHL vijesti? Nashville jučer dobio po tamburi od Jetsa, pingvini ponovo stali na žulj capitalsima, dok vegas izgleda jako dobro.

i za kraj @filips bio si 'pitao' dal se hokejr zavoli s više gledanja. odgovor je donekle da, ali moraš imati i neku početnu bazu ljubavi prema tome, ako nemaš, upitno je trebaš li se truditi. hokej je jako brz i dinamican sport, koji je nama još uvijek jako stran. realno, i ja ne znam puno taktičkih stvari koje hokej ima, a smatram se solidnim poznavateljem igre. ja volim tu brzinu koju sport donosi.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Hokej

Post Postao/la Sherpa »

6-1 za Rumunjsku... mora se čudo dogoditi da mi damo 5 komada i da nekako izborimo opstanak

Izglda kako ispadamo, dogodine u 2A igramo, sa susjedima.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Hokej

Post Postao/la Sherpa »

I kako ne voljet hokej? ova danas utakmica između Italije i Slovenije je bila perverzija. Prvo je Italija povela s 1-0, pa je Slovenija preokrenula na 2-1, zatim je ponovo Italija došla u vodstvo 3-2, Slovenici izjednačili na 3-3 pri kraju druge. Zadnja trećina je bila rat, pošto je prilično jednostavno računica - i jednima i drugima treba pobjeda prije produžetka, sve drugo ih eliminira. I onda su slovenci izvadili golmana na kraju, išli na sve ili ništa te primili 2,3 sekunde prije kraja. No i time talijani nisu prošli, sada moraju čekati rezultat zadnje utakmice gdje i Velika britanija i Mađarska imaju šanse za dalje. VB treba bod i sigurna je, Mađarskoj igra samo regularna pobjeda i onda će se zatvoriti krug od 4 ekipe s 9 bodova.

Drama!!!

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Hokej

Post Postao/la Sherpa »

Mađari su imali najmanje šanse za proci dalje, VB najveće (čak 91%). I sve se poklopilo da smo imali ludnicu u zadnoj utakmici. Mađari su imali prolazak u višu diviziju 16 sekundi do pred kraj urakmice, a onda je VB zabila za 2-2 i prolazak dalje. Žao mi je mađara, pošto su pali časno pred domaćom publikom. nije važno kako će produžetci završiti.

Osim njih, Italija je prošla, o čijem sam prolazu pričao ranije.

vrhunski, ali baš vrhunski zadnji dan.

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

IIHF Danska 2018

Post Postao/la Sherpa »

Stigo je i taj dan. Kreće prvenstvo elitne divizije. Danska domaćin. Švedska brani naslov

Dvije skupine po 8 timova, 64 utakmice. Vecinom igrači iz europe, ali uz dosta nhl igrača.

sutra ću malo više, pratit ću kako se bude odigravalo, stavlajti hajlajtove, odgovarati na pitanja.



slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Hokej

Post Postao/la Sherpa »

kako me pere hype, evo i dva videa



slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Hokej

Post Postao/la azo »

Jako nam bitna utakmica predostoji veceras,pobijeda na domacem terenu je imperativ!
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

IIHF Danska 2018

Post Postao/la Sherpa »

danas na rasporedu

Skupina A
Rusija v Francuska
Švedska vs Bjelorusija

mislim kako bi ovdje trebalo biti prilično jasno tko dobiva

Skupina B
SAD vs Kanada
Njemačka vs Danska

odmah zanimljivo, sjevernoamericki dvoboj je uvijek zanimljiv, a zanima me koliko srebrna s OI Njemačka može napraviti.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

IIHF Danska 2018

Post Postao/la Sherpa »

ajmo kazat da je trećina skupina iza nas, na vrhu je otprilike isto, Rusija gazi sve pred sobom, premda još nisu imali nekoga iz top kruga favorita kao protivnika, dobra je i borba za začelje, neki kao češka su sve više u padu. a jedini tko baš ne pripada ovdje je J. Koreja.

i imali smo lijepog hokeja do sada.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Hokej

Post Postao/la Sherpa »

znamo tri od četiru u finalima konferencija NHLa, te je svaki do sada priča

Vegas, tko bi rekao da će tim koji nije ni postojao prije godinu dana biti tu. Govorio sam i prije početka sezone kako su napravili sjajan posao s pickovima, trejdovima i draftovima. Naravno, malo sreće, kada onoga koga uzmeš da ti zabija to i radi (karikiram, ozljede ili loša sezona sve poremete), no baš je sve sjelo na mjesto. znači kako je expansion draft bio uspješan, možda i malo preuspješan :D

Tampa, ajmo biti potpuno otvoreni. Stamkos je razlog, prošle godine ih nije bilo nigdje kada je zbog ozljede odigrao 17 tekmi, ove godine je tu i predvodi prilično potentan napad, pogotovo uz kucherova kao jedan od tri igrača sa 100 ili više pointa u sezoni.

WAshington, u great 8 eri napokon su došli do konferencijskog finala, i to preko pingvina, koji su im bili trn u peti. rekao sam već da im je ovo možda i zadnja godina kada mogu tako daleko, pogotovo ako će alex ostati u timu, a mislim da hoće do kraja karijere.

Jedino što ne znamo je Winnipeg vs Nashville - to je ono gdje je ovaj konferencijsko divizijski sistem kurva. Susrela je već sada timove koji su bili jedan i dva u regularnoj sezoni. I tu nas čeka ludi game 7.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

IIHF Danska 2018

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Hokej

Post Postao/la Sherpa »

Prva ikada utakmica konferencijskog finala u gradu kocke

naravno da znaju napraviti show

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Hokej

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nakon ovog izgubit bi bila tragedija.
slika
Odgovori