#ostanidoma
Napišite svoja WrestleMania predviđanja - upute!

Tenis

Prebacivanje loptice preko mreže

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
KOMANIA
Rank 9
Rank 9
O meni: Volim PARTIZAN, Domaću Kinematografiju i WWE.
Status: Offline

Tenis

PostPostao/la KOMANIA » 04 vel 2020, 00:30

Ali pazi niko ne može da sruši jedan rekord.
R-Truth :lol:
slika THE QUEEN!!! WOOOOOOO!!!

HunterDX
Član mjeseca
Član mjeseca

Tenis

PostPostao/la HunterDX » 05 vel 2020, 13:56

Sad kada su se malo slegli utisci, hteo bih o čoveku koji mi je omiljeni sportista i koji me najviše nervira.
Nije mi uvek bio omiljeni sportista, kada je igrao prvi meč protiv Federa, nisam navijao za njega, tražio sam povod, a brzo sam ga i dobio. Bio je to klinac, svega 6 god stariji od mene, za koga sam čuo par godina ranije, onda kada je tražio finansijsku pomoć, a njegov otac potpuno uveren da će ovaj postati veliki šampion, javno govorio kako će istu pomoć vratiti sa kamatom.

Te 2006 se pričalo kako je talentovan, ali da mnogo kasni sa radom, da će mu trebati dosta vremena da nadoknadi propušteno, jer zbog uslova nije imao dovoljno kvalitetne treninge, on je te godine krenuo da osvaja titule, onda godinu dana kasnije masterse, godinu kasnije prvi GS, tada je još dokazao da može da uradi neočekivano.

Onda je krenuo heat, ko je on? On nije na nivou Federera i Nadala, kako ih uopšte pobedjuje, kako je napredovao, tako je imao manju podršku na tribinama. Tu publiku nikada nije zanimalo što je rodjen sa neverovatnim riternom i dvoručnim bekhendom, koji su danas najbolji u istoriji, mrzeli su ga jer nije bio dovoljno atraktivan, nije bio Rafa ili Roger.
A nekako sam siguran da od 70% onih koji aplaudiraju njegovim greškama, ustvari misle da je on najveći, bar ukoliko bi ih stavili na detektor laži, jer upravo ta mržnja govori da ga se boje, da ne žele da osvaja, da ne žele da predje njihove miljenika, a svesni su da to može.

On više ne može da drži formu kao 2015 tokom čitave sezone, ali je opet napredovao. Uvek sam verovao u njega, osim u GS finalima kada dodje i ne udara lopticu čisto, uglavnom je takve mečeve gubio.

A napredak je pokazao u poslednja dva finala, ne u igri, već mentalno, svi oni porazi iz prošlosti su ga naučili da ostane u velikim mečevima i ne izgubi se, u finalu protiv Federera nisam video način da ga dobije, ali je pobedio, protiv Tima takodje, nije mi jasno kako, kako može da ostane miran u takvim momenrima i menja taktiku, to još nisam video, čak ni od njega.
Toliko me iznervira, da mu jebem sve po spisku tokom takvih mečeva, toliko deluje loše, da se na kraju zapitam šta ima u glavi, jer ako se meni kao fanu znoje dlanovi, njemu mora biti mnogo teže, a odake mu inspiracija i snaga, nisam baš siguran, ali mislim da je iskoristio svoje poraze da bi ojačao, shvato je da nema predaje, pa je tako i neporažen u finalima od trenutka kada se vratio. Opet tera teniski svet da priča o njemu, opet se ljudi pitaju kako ga pobediti kada je na 100%, ako ga ne dobiješ kada mu nije dan.
Nadam se da me neće nervirati u finalima toliko više, jer izgubim želju da se radujem na kraju, a njegov mozak bih uporedio sa mozgom robota, jer ona hladnokrvnost je iznad ljudskih mogućnosti.
slika

HunterDX
Član mjeseca
Član mjeseca

Tenis

PostPostao/la HunterDX » 11 ožu 2020, 14:42

ATP dokazao da su pare bitnije od sporta. Vidim da se gomila tenisera buni zbog odlaganja IW, a imaju i svako pravo, grad jeste zabranio okupljanja, ali ne i turnir, čelnici ATP-a nisu ni hteli da razmatraju igranje bez publike. Kasno su i doneli odluku, mnogi su već stigli ili krenuli tamo kada su javila, za gomilu njih je to bio velik trošak, a neće ništa zaraditi, jer ima velik broj tenisera koji su jedva u nekom finansijskom plusu.
slika

HunterDX
Član mjeseca
Član mjeseca

Tenis

PostPostao/la HunterDX » 20 ožu 2020, 08:48

Kako će da useru ovu sezonu, pa to je strašno, planiraju da RG bude nedelju dana nakon US Opena, a teniserima je potreban duži period da bi se adaptirali na drugu podlogu, pa se ne bih iznenadio da dodje do gomile povreda i pored toga što sezona neće biti duga.
slika

Natrag na “Sport”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.