Tenis

Prebacivanje loptice preko mreže

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Melloo »

Pa da to je to. Rossi i O'Sullivan su ljudi koji su postali veci od svojih sportova.Phelps? Tom Brady?Ranih 00tih Ian thorpe.Moze se naci mnogoo vrhunskih bas vrhunskih sportasa
Sebastien Loeb je masina bio, tad sam pratio WRC.Poslije njegovog odlaska nisam pratio
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tenis

Post Postao/la Sherpa »

donniedemonD je napisao/la:QR_BBPOST Armstrong
on je jako dobar primjer nekonzistencije, pošto i tu možemo vidjeti sezonu u kojoj ove godine završava njegov povijesni uspjeh u kojem drži sva tri velika istovremenu. (premda mu je sezona prije bila bolja)

samo eto, ovaj je bio amer, što isto ima prilično veliki utjecaj
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Melloo »

Lance Armstrong ako i uzmemo ajd da je bio clean a nije njegove sezone su bile bezveze.Covjek nije vozio nista osim par trka pred TDF to bi osvoji i zavrsi sezonu.Po meni to nije za najboljeg :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tenis

Post Postao/la Sherpa »

zato je bolje nemati ovakve nagrade, bolje bi bilo da je ovo jedna velika hall of fame nagrada, gdje bi se jednom kada završe karijeru mnogi našli (osim armstronga, njega ne bih pustio zbog dopinga), ali puno više bi se moglo staviti naglaska i na manje sportove. one koji usprkos rekordima, gdje ljudi postanu već od sporta, dobiju zasluženo priznanje
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Bravo Djere. :clap:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Veliki Federer do 100-te titule! :clap:
Avatar
Tomke
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 07 svi 2018, 12:24
5
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Tomke »

I Kirijos je pokidao :o
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Taj dečko je veliki talenat, ali mu fali ponašanje, ovo je tenis i nema potrebe da se onako ponaša, pogotovo ne prema legendi kao što je Nadal.
Avatar
Tomke
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 07 svi 2018, 12:24
5
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Tomke »

Igra Djokovic sa njim u trecem kolu mastersa i taksirat ga snaso ako opet izgubi
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Koliko dugo nisam čuo, taksirat. :lol:
Pa prvo treba da stignu do trećeg kola, trebalo bi.
Krenuće on opasno na Novaka, ima prednost u medjusobnim duelima, imaće i želju da igra, kod Novaka je bitno da ostane stabilan i da od starta turnira bude u dobroj formi.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Biće ovo nepredvidiva sezona na šljaci, Rafa i Novak su mi favoriti za RG, istina je da nemaju neke rezultate posle Australije, pogotovo Novak, Rafa je doživeo poraz od Fonjinija, mada je i razumno, bio je povredjen, biće spreman na ostalim turnirima. Tu su Federer i Tim, koji umeju da budu odlični na šljaci. Ne treba otpisivati ni ostale momke iz vrha.
Idući mesec će biti jako zanimljiv.
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la donniedemonD »

Ma Djoka se raspada na mastersima, ne interesuje ga to, sto pokazuje stav na terenu.
Njemu je fokus samo na Gren Slemovima i mozda po neki masters na brzom betonu... Sto je i okej, nek stigne rodju po broju GSova, nista mu drugo ne treba za GOATa. Sa tim GSovima ce doci i taj broj nedelja na prvom mestu... Fali mu jos 14 meseci da drzi prvo mesto da stigne Rodju. Nije to puno kako se cini... naravno, apsolutno najveci problem je sto brani 2 gren slema do kraja sezone.

Za Nadala jedno nepopularno misljenje. Nece uzeti nijedan Gren Slem do kraja karijere. :cool: Iako sam do pre par meseci mislio skroz suprotno.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Stoji da ga ne zanima, on psihički nije na turniru, samo neka prestane da traži izgovore za poraze, odlično mi znamo ko je on, a što dolazi nespreman, ne treba da podcenjuje ostale.
Bilo bi lepo da uzme 1 masters na šljaci.

Nadal će biti spreman za RG, kada je zdrav, teško ga je dobiti tamo, mora ceo meč da se igra na visokom nivou, on je kao mašina, sve vreme je na visokom nivou.

RG je turnir koji se najteže osvaja, Agasi,Federer i Djoković to odlično znaju, a Rafa je kralj tamo, koliko ga je puta samo osvajao.
Ali mislim da je Novak jedini koga se boji, ostali nemaju mozak da se nadigravaju sa njim tamo.
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la donniedemonD »

Ne sme on zbog sponzora i organizatora, a i svojih licnih sponzora da kaze da je dosao smoren i da mu se jebe za masterse hah :D Mora neki izgovor da nadje... mada nisam nesto pratio, ali mislim da nije nesto kenjao mnogo ovih par meseci a? Uglavnom kao, nezadovoljan svojom igrom i to...

Ma bice Rafa favorit n.1, ali eto, hrabra prognoza mooja je da je zavrsio sa Slemovima...
slika
Avatar
Tomke
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 07 svi 2018, 12:24
5
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Tomke »

Dobar Nadal a Djole bolji :D
Odgovori