Tenis

Prebacivanje loptice preko mreže

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:Al sam sad prso na Djokovića kao nikad. Pa jebem mu mater više, vratio se u meč, onda u tb vodio sa 4:0 i dozvolio da Tim ode na 6:4, nije mi jasno zašto igra kao pička, isto je uradio kao prošle godine. Tim potuno zasluženo, igrao je hrabrije i pobedio.
Bio je fenomenalan meč ja sam uživao. Mislio sam na 4:0 da Đoković dobija ali Thiem je pokazao da ima jaku psihu. Đoković u zadnje vrijeme slabo igra.
Meč jeste bio dobar, sličan onom od prošle godine.
Ne igra Novak slabo, danas je bio dosta dobar, samo je previše razmišljao a slabo pritiskao protivnika, opet je čekao da se meč sam završi umesto da uzme stvar u svoje ruke, sa druge strane je Tim išao na sve ili ništa i na kraju uspeo.
Pa dugo nije imao poraza onda u zadnje vrijeme nakupio od Nadala, Sonega, Medvedeva i sad od Thiema (Bustu ne računam) nije tipično za njega da toliko gubi.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:Al sam sad prso na Djokovića kao nikad. Pa jebem mu mater više, vratio se u meč, onda u tb vodio sa 4:0 i dozvolio da Tim ode na 6:4, nije mi jasno zašto igra kao pička, isto je uradio kao prošle godine. Tim potuno zasluženo, igrao je hrabrije i pobedio.
Bio je fenomenalan meč ja sam uživao. Mislio sam na 4:0 da Đoković dobija ali Thiem je pokazao da ima jaku psihu. Đoković u zadnje vrijeme slabo igra.
Meč jeste bio dobar, sličan onom od prošle godine.
Ne igra Novak slabo, danas je bio dosta dobar, samo je previše razmišljao a slabo pritiskao protivnika, opet je čekao da se meč sam završi umesto da uzme stvar u svoje ruke, sa druge strane je Tim išao na sve ili ništa i na kraju uspeo.
Pa dugo nije imao poraza onda u zadnje vrijeme nakupio od Nadala, Sonega, Medvedeva i sad od Thiema (Bustu ne računam) nije tipično za njega da toliko gubi.
Hmm. Pa gledaj, on ove sezone nije preterano sijao. ATP kup dobro podignuta forma, AO solidan na čitavom turniru, Dubai skoro za 10, Sinsinati jako loše, na US Openu je podizao formu slično kao na ATP kupu, možda bi tu imao najbolji finiš turnira, Rim solidan, RG dobar ali nedostajala je silovitost, pa je tako ostalo do kraja sezone. Prvi deo sezone je proveo bez poraza, jer je imao jači fokus na mečeve i hladnu glavu nakon ATP kupa i osme titule na AO, to naravno ne traje doveka, pa mu solidna igra koju pruža tokom čitave sezone više nije bila dovoljna.
Mora da nagazi jače i agresivnije ako želi da predje 20 GS i obori ostale rekorde, tu su Federer i Nadal, sada i mladja generacija koja mu mentalno zadaje više problema nego RF i RN, treba manje da se opterećuje što protiv mladjih tenisera ima medijski pritisak sa ulogom velikog favorita, on je najbolji kada nekog juri, kada prihvati da je neko bolji od njega trenutno, onda da sebi cilj da ga prevazidje.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Bio je ovo dobar završni masters, jedan od najboljih u poslednjih par sezona, svi su nekako podizali nivo igre kako je turnir odmicao, što je dalo jaku završnicu. Medvedev je jednostavno nastavio gde je prošle sezone stao, upravo je u Parizu izgubio u prvom kolu posle onog sjajnog drugog dela sezone, onda izgubio sva tri meča u na završnom, sada je imao 5/5, izdominirao je u grupi, gde je bio za dva nivoa iznad svojih rivala, onda dobio Nadala protiv kojeg nikada nije imao glavu, još je Nadal bio na strašnom nivou, a večeras i Thiema koji ga je lagano dobijao u poslednje vreme. Imao je ogromno samopouzdanje, ušao u odličnu formu, koristio mozak, jebeno brzo razmišlja i igra agresivno uvek kada dobije priliku, samo će morati da poradi na kontinuitetu.
Thiem dobio Nadala pa Djokovića, Medvedev Djokovića i Nadala, ovo je svakako dobro ga tenis, jer ovi momci pokazuju veliko samopouzdanje protiv njih, i jedan i drugi su juče maksimalno rizikovali kada su bili na ivici poraza, što im se na kraju isplatilo, za razliku od Đokovića i Nadala koji su igrali dobro, ali se opet ponašali kao da će se meč sam od sebe dobiti, mislim da na takve pobede više neće moći da računaju, jer mladjoj generaciji raste samopouzdanje
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Tenis

Post Postao/la AleksaVP »

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Drago mi je da će se održati ATP kup, prošle godine je bio dosta zanimljiv. Mi ćemo ga teško odbraniti, jer će Novak verovatno igrati neki turnir zbog bodova, ali to nije razlog da se ne uživa u mečevima.

Mislim da će se ATP i WTA snaći da izguraju sezonu na pravi način, pošto su 2020 i pored prekida na prepad uspeli.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tenis

Post Postao/la Sherpa »

Slikanjens ovom rakijom je još jedna od stvari koja nije trebala noletu.

Ja nemam pojma imal o pr menadžera, ako ima, isti je budala, ako nema, zašto pobogu nema
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Tenis

Post Postao/la AleksaVP »

Toby Alex Kadot, 18-godišnji Amerikanac, osvojio je na ITF turniru u Antalyi svoj prvi profesionalni teniski naslov.

Nakon pobjede u finalu, prije samog proglašenja pobjednika i dodjele trofeja, Toby je uzeo mrežu za povlačenje i poravnao teren.

slika
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

Slabo finale Rusija ubila Italiju.Italijani su me iznenadili plasmanom u finale,ali u finalu ništa nisu pokazali.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

Uze Đoković na iskustvo,ali dobro se namučio.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

Čitam rezultate vidim Dimitrov baš ubio Thiema 3:0.Đoković opet set izgubio mogao bi biti baš zanimljiv ovaj Australia open.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Nisam skoro ništa proprazio zbog posla, vidim da AO ima zanimljivu završnicu. Čak tri jaka meča nam slede u četvrtfinalu, i jedan koji bi potencijalno mogao biti dobar.
Što se tiče Novakove povrede, ima smisla da je nešto iscenirao, jer sa taktičke strane može biti id pomoći, mada mislim da je istina negde izmedju, ono što sam pogledao od meča sa Raonićem mi govori da nije potuno zdrav, ali je u stanju da igra na visokom nivou. Sad mu slede dosta zahtevniji rivali, pa će ti mečevi pokazati gde se nalazi.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Maridius98 »

Kakav astronomski tenis između Tsitsipasa i Nadala.
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Master of darkness »

Svaka cast Tsitsipasu koji je stigao jednog Nadala sa 2:0 i dobio na kraju. Verovao sam da je Nadal glavni favorit, nijedan set izgubio nije do tog 1/4 finala i onda kolaps u 3. setu i dosao do raspada. Sad je do or die za Novaka, ide na iznenadjenje turnira, Karaceva koji je izbacio Svarcmana i Dimitrova, sad cemo ga videti na pravom izazovu kako ce i sta.
You leave when you think it's time
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Tsitsipas i Nadal su mi bili fenomenalni, Tsitsi je bio malo uspavan u prva dva seta, tako da je treći set doneo najjači tenis, dok se već u drugoj polovini četvrtog video blagi fizički pad kod Nadala, očigledno je da nije na 100% fizički, što ne umanjuje Tsistsijev uspeh, jer bi 90% tenisera otišlo kući posle trećeg seta danas.

Novak i Zverev su mi se takodje svideli, bar ono što sam gledao, mada je bilo dosta oscilacija. Ostala dva meča mi ne deluju preterano zabavno, Dimitrov koji se povredio i Medvedev koji je obrisao pod sa svojim ortakom.

Povrede su valik problem zbog karantina, potrebne su im bolje pripreme, vidim da se igrači dosta žale, nadam se da će naći neko rešenje.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Baš sam zagrejan za finale, očekujem jedan dosta težak meč, pogotovo sa fizičke strane, jer je u pitanju susret dvojice tenisera koji su fizički najzahtevniji za rivale.

Novak će morati još da podigne nivo igre, nadam se da će trenirati sutra, jer je skoro čitav turnir prošao bez treninga.

Medvedev je u top formi, bolji nego ikad. Ukoliko bude sprečio Novaka da se nametne, mislim da će imati više nego dobre šanse.
Odgovori