Tenis

Prebacivanje loptice preko mreže

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Nije valjda da je Serena ispala pre finala, omg :lol:
Jeste. :D
A jbg, meni je žao, jer baš ima želju da obori sve rekorde, ali joj nije ni moranje, svakako je najveća u istoriji.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Bravo za Kenin, Muguruza pukla na kraju, zaboravila da se kreće i servira.


Sutra očekujem dobar meč, Tim je neko ko zaslužuje GS titulu, Novak juri ka novoj tituli, prvi set bi mogao da bude jako bitan, ne i nužno.

Napred Nolee!
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Wulf7X »

uh nekako loš tenis, dosta se greši, Đoković ni blizu njegovog nivoa izgleda i da ga muče neki bolovi, mali nesiguran ali gura nekako videćemo može li da izdrži do kraja :)
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Ja ne vidim način na koji Novak može da dobije ovaj meč, ako nastavi ovako, mislim da gubi sa 3:1, Tim igra rizično, odlučan je kada treba, dok Novak pravi gomilu grešaka, što momentalno dovodi do opasne nestabilnosti, čak i prvi set koji je Novak osvojio je bio jako loš.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57688
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tenis

Post Postao/la Sherpa »

Meni je odlično kad @hunterdx priča o tenisu, pošto, iako navija za Đokovića, pokušava sagledati realno tko ima kakve šanse. I što će vjerojatno za razliku od mnogih u Srbiji nastaviti gledati i kad Novak jednog dana ode u mirovinu. A upravo takvi koji prate samo zbog Đokovića su oni koji najmanje znaju, ali su najglasniji (ne govorim za ovaj forum, govorim potpuno općenito)
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Wulf7X »

Mali je glup kao tocilo, nadam se da neće nikad ništa osvojiti :D
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Meni je odlično kad @ HunterDX priča o tenisu
slažem se, respekt za Huntera :D :P
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la AleksaVP »

Evo zašto je Novak jedan od najboljih u istoriji, ima glavu a to je najbitnije.. EEdemo po osam!!!
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la AleksaVP »

Kakav igrač, kakav majstor.. 8 od 8 u Melburnu i ukupno 17 Grend Slem titula :dance: :dance: :dance:

Roger 20, Rafa 19, Novak 17.. Kakve tri fucking legende ovog sporta.. :clap: :clap: :clap:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57688
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tenis

Post Postao/la Sherpa »

Meni je malo žao što je novak uzeo, pošto mislim da bi za sport bilo bolje da je prvi u ovom desetljeću uzeo neko van velke trojke
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la AleksaVP »

Neka hvala, dosta se poklanjalo. Sada je svaki slem važan za GOAT bitku.. :D
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Wulf7X »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST pošto mislim da bi za sport bilo bolje da je prvi u ovom desetljeću uzeo neko van velke trojke
Novo desetljeće matematički kreće sledeće godine tako da ima šanse za tako nešto :mrgreen:
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la donniedemonD »

Pricam skoro sa prijateljem i dodjosmo do zakljucka da je ogromna razlika izmedju BOAT-a i GOAT-a i percepcija ljudi koji gledaju na to.
GOAT ne znaci nuzno najbolji ikada.

Best of all time je ono za sta se Novak bori, a ne greatest. Individualni sport je u pitanju, nadomak je svih rekorda u tenisu ili ih vec drzi (mastersi, Slemovi, broj nedelja na prvom mestu...), bolji medjusobni od Federera i Nadala... 14 pobeda za redom na slemovima protiv njih, Federer ga samo dva puta pobedio u ovoj deceniji na slemu, poslednji put 2012.
Ako Novak preuzme sve te rekorde, u istoj eri sa svojim rivalima, a izvesno je da hoce (osim mozda slemova), to ga cini best of all time.

GOAT je full licnost, BOAT je najbolji u svom poslu.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Teško finale, pre svega za gledanje, što zbog gomile preokreta, što zbog nedistatka dobrih poena.
Tim je stvarno imao meč kakav mu je trebao, setovi su se brzo igrali, uspeo je da udje u glavu Novaku i da ga nadigra u dobrom delu meča, samo da ne izgori u nastavku, mislim da je jako blizu da skida kraljeve GS turnira, Rafu na RG, Novaka na AO. Da dodam da momak ima 7-3 protiv velike trojke u poslednjih 10 mečeva.

Novak slično kao u Londonu protiv Federera, nije važio za boljeg rivala, nije igrao hrabro, rival je uspeo da ga uvuče u svoj ritam, ali je opet pobedio. Mislim da mu je servis najviše doprineo, jer je taktički našao rešenje da čuve svoje servis gemove u četvrtom i petom setu, a budimo realni, Tim je neko kome lako možete da uzmete servis, ali isto tako i da izgubite svoj.

Mislim da će u budućnosti uspevati da dobijaju Rafu i Novaka na njihovim slemovima, jer ako to uradi neko od novih, mislim da će mnogo poneti sa sobom, biće dobro za budućnost tenisa. Rafa je na US ooenu jedva dobio Medvedeva,Novak ovde Tima, mislim da se ipak nešto dešava.

A što se najvećeg tiče, za 10 god će se pričati da je velika trojka najveća i da su nešto najveće što je tenis imao, sve ostalo neće biti bitno. Nekome će biti Federer, nekom Rafa,nekom Novak, sve će biti stvar ukusa, a nije greška reći za bilo koga od njih.

Drago mi je zbog Novaka, bio je opterećen pre turnira, sledi mu teška sezona, mora da brani prvo mesto, da juri titule, da juri olimpijsko zlato, tako da mu nastavak sezone neće biti lak.
Svakako je 8/8 i 17 GS titula velik uspeh, čestitke za njega. :clap:
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la KOMANIA »

17!!!!!!!!!!!

Spavate li mirno Ceno i Flairu!? :lol: :lol: :lol:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST 17!!!!!!!!!!!

Spavate li mirno Ceno i Flairu!? :lol: :lol: :lol:
Nemoj da te Vince čuje i krene da bookira, pa da vidiš kako padaju rekordi. :D
Odgovori