NBA

Najjača košarkaška liga na svijetu

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje

Ko osvaja ove sezone?

Golden State Worriors
3
33%
Miami Heat
1
11%
Boston Celtics
4
44%
Dallas Mavericks
1
11%
 
Ukupno glasova: 9

Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Cenation Leader »

Za njega i ne smije biti loših rijeci, takav igrač mora imati svačiji respekt :mrgreen:

Ako ne i respekt moraju priznati da je jedan od najvećih igrača ikada.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

NBA

Post Postao/la azo »

Respekt imam,ali ga ne podnozim ne znam imaju neke stvari kod njega sto mi smetaju...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Cenation Leader »

Pa dobro to, radi se o jednom od najomraženijih sportista tako da nije ni čudno ali kada počnu osporavati njegove igračke kvalitete dođe mi da povratim.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

NBA

Post Postao/la AleksaVP »

Meni je jedan od najboljih ali nikada ispred Kobea :cool:
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Cenation Leader »

Kobe ima vise prstenova ali isto tako je kroz karijeru imao bolje uvjete gotovo uvjek, Lebron je 80% karijere proveo u ispodprosječnim ekipama koje je on vodio do vrha i još plus da ne govorimo kako su ovi Warriorsi goropadniji od bilo koje ekipe sa kojom se Kobe susreo.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57661
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NBA

Post Postao/la Sherpa »

ček, indiana ih je dovukla do g7, a onda je no1 istoka pobro metlu. Missmatch ili?
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Cenation Leader »

Klasični Raptorsi i njihov choke u PO.
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

NBA

Post Postao/la donniedemonD »

aleksandrinjo96 je napisao/la:QR_BBPOST Ako se Lauri raspadne u PO kao i uvek, onda ne mnogo.
Evo ti odgovor za Toronto. Vidis kako sam napisao "ako se lauri raspadne kao i uvek", dakle desavalo se i ranije.

Luzerska ekipa. Lauri i DeRozan sluze za uveseljavanje publike dok traje regularni deo sezone. A kad dodje Plej Of, taj isti Lauri sinoc ubaci 5 poena, a DeRozan 13. Da ne pricam za prethodne utakmice. Da ne pricam da su All Star igraci. Sve sto su ubacili je bilo u prvom poluvremenu u ovoj seriji. Posle ih apsolutno nigde nema. Ukake se. Lauri je u G3 ubacio neke suteve u drugom poluvremenu. U prevodu, od 4 drugih poluvremena, Torontov udarnio duo je odigrao samo jedno kako valja i to jedan igrac, DeRozan je sedeo na klupi G3 drugo poluvreme.

Hjuston ima municiju da izvuce neke pobede protiv GSW-a u finalu konferencije, ali ova ekipa GSW-a je po meni bolja od Jordanovih Bullsa. Nema ni nekog smisla pratiti ligu dok se drze na okupu. Mogu na pocetku sezone da im daju titulu, a ostali nek se bore za cast kako bi gledaocima bilo zanimljivije. Smesno. A nema im se sta prigovoriti jer su od velikih zvezdi doveli samo Durenta. Kari, Tompson i Grin... sve su ih sa drafta pokupili. Posao veka.

Ovde sam takodje vodio sa nekim polemiku oko JJ Redicka i ispao sam u pravu. Kakva mala picka. Covek sutira trojke 10 od 34 u PO. Da ne pricam da je jedini pure shooter u ekipi za kojeg se rade akcije, koji bezi od odgovovrnosti pa Marko Belineli donosi sut za produzetak u G3. Kacio sam ovde napredne statistike njegove.
Nikad igrac od njega. Apsolutna ista prica kao i u Klipersima kad je bio. Odlika malih igraca. Moze da pogadja koliko hoce, al kad treba najvise, statistika ne laze. Nisam je kacio tek onako.

Filadelfija je bila favorit protiv Bostona kome su dva najbolja igraca povredjena, a jedva uzesmo jednu pobedu. Serija se vraca u Boston i boston ce to privesti kraju. Kao autsajderi. Bred Stivens je trenerski mag i pravi pitu od govana.

LeGoat jos jednom pokazuje da je rame uz rame sa Jordanom. Ja se salim malo, naravno da je Jordan najveci, razlika je elegancija, LBJ je bas i nema, ne umires u lepoti dok ga gledas. Ali ono sto radi covek i kako vuce ove raspale Kavse, to je za udzbenike.

Voleo sam da dodje u Filu, ali godine rade svoje, nek Hjuston pravi prostor u seleri kepu pa neka dovedu LBJa, da probaju da sruse GSW dogodine, jer je to zadnaj sansa da uzme titulu, mada tesko i tamo...

Trener godine je Snajder po meni. Sta je covek napravio od Jute... Naklon. Juti su predvidjali 10-15 mesta pre pocetka sezone, a ljudi izbacise Oklahomu, i otkinuse pobedu Hjustonu. Udarna igla Jute je Joe Ingles koji pre par godina nije pravio razliku protiv Partizana u pioniru, a sad na ovom nivou razvaljuje...

Stivens i Snajder nemaju konkurenciju medju trenerima. Svaka cast.

Ruki godine mi je Micel, ispred Simonsa ipak, iako je Simons cudo od igraca, a MVP Harden bez konkurencije.
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

NBA

Post Postao/la donniedemonD »

I tako...moja Filadelfija :cry: , izbaci nas Boston ko sto sam i pisao. JJ Redik jos jedom pokazao klasu kad najvise treba :lol: :lol: :lol: :lol: , koliko sam kivan na tu splacinu to je nesto neverovatno. Ali ja i dalje verujem u proces, samo da zadrzimo Embida i Simonsa i ratosiljamo nekih malih ugovora i probamo da dovedemo jos jednu zvezdu, ne mora all star kvalitet.

Klivlend ce dobiti Bostona na krilima Lebrona koji igra kosarku zivota, suterski pre svega, a ako pak Boston udje u veliko finale bez dva najbolja igraca, all star kalibra, Bred Stivens je doktor kosarke. Tamo naravno nece imati promil sanse protiv GSW-a, ali svakako ogroman uspeh. Da je Boston ostao zdrav, mogli bi da namuce svakoga... Sjajno sklopljena ekipa od strane Stivensa.
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

NBA

Post Postao/la donniedemonD »

Joj koja grupa gradjana :D
Bezi covece na kraju sezone glavom bez obzira, nista im ne dugujes vise.

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57661
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NBA

Post Postao/la Sherpa »

@mortiis što je bilo oko ovog faula

a sam kraj utakmcie... imam osjećaj da bih ja bio bolji suigrač lebronu nego njegova ekipa, a ja nisam dobar u košarci
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Mortiis »

u trenutku kad je razultat bio 84-80 LeBronovi suigrači su šutirali iz igre 4-30!!!!
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57661
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NBA

Post Postao/la Sherpa »

^
Šaljem LeBronu životopis, da ću poginut za njega, iako nemam pojma o košarci, te da ću i na loš dan imati barem 4-30
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Mortiis »

ako misliš na onaj faul kod 104-102 kad je prvo sudjen charge pa obrnutno...po meni suci ujebali...
..iako opet uletio mu je u putanju (iako je vec bio s obje noge ne zemlji),pa se moze mozda tumacit i drugacije...na prvi pogled je cisti charge,a ne drugi jbg....
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Cenation Leader »

Jeste da mu je uletio u putanju ali Lebron je bio postavljen sa obje noge na zemlji, postavio se bas kako treba da izvuče charge. Osim toga bio je još jedan težak previd sudija u samom finišu kad nisu sudili cisti faul na Lebronu.

I bez obzira na sve Cavsi su im poklonili produžetke i samim tim pobjedu, Lebron jedna od najboljih partija u karijeri sigurno ali bez koristi kad ima takve bolide od suigrača, tu najviše mislim na Smitha koji je usrao završnicu i cjelu tekmu bio amater i Clarksona koji je došao na utakmicu kao da je termin neki sa ekipom pa da se idu nadmudrivati ko može vise trica puknuti, Hill promaši bacanje za vrlo vjerovatnu pobjedu..
Tuga i na to sve bio im je Golden u šaci.
slika
Odgovori