NBA

Najjača košarkaška liga na svijetu

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje

Ko osvaja ove sezone?

Golden State Worriors
3
33%
Miami Heat
1
11%
Boston Celtics
4
44%
Dallas Mavericks
1
11%
 
Ukupno glasova: 9

Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23281
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

FilipS je napisao/la:QR_BBPOST Portland
:dance: :dance: Our year lads!
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Cenation Leader »


Oh Lebrone, zašto svoje najbolje dane provodis u ovom smeću od ekipe, vise Clevelandu nista ne duguješ, na ljeto moraš otići u tim koji te je dostojan. Ljudi ovaj nivo dominacije se neće jos dugo u NBA vidjeti, ovakva lakoća igranja i ovakav Alfa duh.

Samo odi iz ove ekipe.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57821
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NBA

Post Postao/la Sherpa »

@mortiis pošto pratiš NBA, zanima me što misliš koliki su plafoni naših igrača tamo. Vidim recimo da je babo noćas ubacio 30 komada, a mnogi su govorili kako indiana 'njega treba trejdati ako žele nešto napraviti u doigravanju'. Ili pak Šarić? Čisto me zanima mišljenje nekoga tko zaista prati i tko razumije sport, a ne mnogih kvazi stručnjaka.
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Mortiis »

a teško je reći...
bojan je u svom primeu vec jer ima 29god i tesko da on moze napredovat...naravno moze u nekih tehnickim stvarima,ali znamo da vec poslije 30te polako dodje opadanje (osim ako se zovete lebron james :mrgreen: )
babo je u europskim mjerilima igračina...bog i batina...vidjeli smo kako je dominantan bio kad je igrao za repku i kako je sve repke punio odreda...
u nba zbog manjka atleticizma to ipak nije na toj razini,iako sasvim dobar igrac i podosta podcjenjen...

saric...e kako mi je zbog njega zao to nema malo veci raspon ruku i veci odraz...pa taj bi trpao puno puno vise da ima barem jedno od tog dvoje..
evo sad u 3.utakmici protiv mamia zabio je preko 20 pts unatoc tome sto je cak 6 puta blokiran! 4 puta pod kosem i 2 puta na trici...
saric ima odlican bbiq,samo je atletski nazalost limitiran...hvala bogu da je ovoliko napredovao u sutu pa da mu je ova rola kakvu sada ima u sixersima sjela kao budali šamar...ima simmonsa koji skuplja obranu i onda ostavlja mjesta šuterima što šarić sjajno koristi...
mislilo se da ce zbog simmonsa sarica igra i statistika jako patiti,ali dogodilo se bas obrnuto...dobrim dijelom zbog simmonsa
sad koji je bas saricev plafon,neznam tesko je reci...mislim da zbog tih svojih limita nikad nece biti nekakav nba superstar ili allstar, ali da ce biti svakoj ekipi jako jako koristan i bitan igrac...jer njega ima po cijelom terenu,a ne samo da radi jednu ili dvije stvari..
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Cenation Leader »

Šarić NBA karijera će biti veoma zanimljiva. Hvala Bogu pa ga je Orlando trejdao na Draftu još u Sixerse, tako se je rijesio trenutno možda i najžalosnije franšize u ligi za jednu veoma lijepu i zdravu franšizu koja trenutno uz Minnesotu ima ekipu sa najviše potencijala za velike stvari u budućnosti. Pretalentovani su, na Istoku nikad vise prostora nije bilo, Contenderi budući.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Melloo »

Saric mi se svidja mogao bi dobru karijeru da napravi.Za par godina bi mogli da imamo njega nurkica i jokica kao all star igrace. To je veliko za nas kraj stvarno.Hezonja je po meni najtalentovaniji od svih njih i ima sve da bi mogao da uspije u nba.Al izgleda fali nesto u glavi
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Cenation Leader »

Velika je riječ All Star, iskreno ne vjerujem da Dario može doći do tog nivoa. NBA liga trenutno ima bolesnu bazu mladih igrača, prema mnogim analizama sljedeće desetljeće će biti najbolje u povijesti lige, većina mladih igrača će tada doseći svoj prime. Teško će biti u takvom moru doći do All Star nivoa.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Melloo »

Cenation Leader je napisao/la:QR_BBPOST Velika je riječ All Star, iskreno ne vjerujem da Dario može doći do tog nivoa. NBA liga trenutno ima bolesnu bazu mladih igrača, prema mnogim analizama sljedeće desetljeće će biti najbolje u povijesti lige, većina mladih igrača će tada doseći svoj prime. Teško će biti u takvom moru doći do All Star nivoa.
rubni all star. Znas ono dobar igrac koji vjerovatno ce biti jednom ili nec enijednom biti izabran ali ce biti jako koristan medju najboljima u sovjoj ekipi. Realno prije 10tak godina igraci sa balkana su bili prolaznci u nba a sada igraju ozbiljne uloge.A dolaze jos Doncic i Musa
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Cenation Leader »

Pa to bi realno moglo, kvalitet startera u NBA jeste i u Sixersima će godinama imati takvu ulogu, samo da ga povrede ne unište. Od Dončića se puno očekuje, biće jedan od vrućih pickova.
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Mortiis »

Melloo je napisao/la:
Cenation Leader je napisao/la:QR_BBPOST Velika je riječ All Star, iskreno ne vjerujem da Dario može doći do tog nivoa. NBA liga trenutno ima bolesnu bazu mladih igrača, prema mnogim analizama sljedeće desetljeće će biti najbolje u povijesti lige, većina mladih igrača će tada doseći svoj prime. Teško će biti u takvom moru doći do All Star nivoa.
rubni all star. Znas ono dobar igrac koji vjerovatno ce biti jednom ili nec enijednom biti izabran ali ce biti jako koristan medju najboljima u sovjoj ekipi. Realno prije 10tak godina igraci sa balkana su bili prolaznci u nba a sada igraju ozbiljne uloge.A dolaze jos Doncic i Musa
musa ne da ne moze u istu recenicu sa doncicem...ne moze ni u isti tekst...
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57821
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NBA

Post Postao/la Sherpa »

Musa sa kraja sezone nije mograo ni biti startni u petorci cedevite.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57821
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NBA

Post Postao/la Sherpa »

@mortiis cavsi ili pacersi u g7?
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Mortiis »

da nema lebrona bilo bi vec 4-0 ;)
inace rezultat je eto 3-3...a lako je svih 6 tekmi moglo otic na stranu pacersa i onda te logika tjera da kazes pacersi dobivaju...ali kad ti na drugoj strani stoji lebron..kako mozes reci da ce pacersi proci?
nekad imam osjecas da bi lebron pobjedio i da ima ekipu sastavljenu od njega i 4 forumaša....

inace cleveland je katastrofa od ekipe,ekipa koja nebi ni playoff izborila da njega nema...vjerojatno i losija od onog smeca od ekipe koju je prije sam dovukao do finala...

iako sam jedno vrijeme bio teski celticsovac (ray allen,paul pierce,kevin garnett,rajon rondo era) i imam puno dresova,majica i svega odrada....nocas ce biti LET'S GO BUCKS!...
u nba se tesko godinama mogu vezat za istu ekipu,vecinom navijam za onu koja mi ima draze igrace..jbg nba klubovi nisu klubovi europskog stila...to su franchise sto je nesto sasvim drugo i zbog tog neosjecam nekakvu povezanost...(iz istog razloga ljudi u americi vise prate svoje lokalne ncaa ekipe nego nba ekipe)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57821
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NBA

Post Postao/la Sherpa »

Mortiis je napisao/la:QR_BBPOST to su franchise sto je nesto sasvim drugo i zbog tog neosjecam nekakvu povezanost
slažem se, zato niti u jednom američkom sportu nemam favorita.

men je super pitati te, pošto znam da imaš enormno znanje košarke pa me zanima pogled nekoga tko zna.
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Cenation Leader »

Rekao bi Cavsi blagi favoriti pred G7, Indiana je definitivno bolja kao ekipa ali Lebron je s druge strane, čovjek koji je primjerice jedne Warriorse izgurao do G7 bez bilo kakve pomoći od strane suigrača, taj čovjek ruši sva pravila i kada se pripremaš za tekmu protiv njegovog tima jedino se protiv njega ne možeš adekvatno pripremiti, uvjek će dostaviti svoj monstruozni učinak.

Cavsi imaju home court i LeBrona na 200%, ništa više nemaju, ostatak ekipe je grozan i neuigran, nemaju čak ni trenera jer Lue je uvjek bio samo ime na papiru i ništa više. Ali i dalje bih rekao blagi favoriti zbog Lebrona naravno.
slika
Odgovori