NBA

Najjača košarkaška liga na svijetu

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje

Ko osvaja ove sezone?

Golden State Worriors
3
33%
Miami Heat
1
11%
Boston Celtics
4
44%
Dallas Mavericks
1
11%
 
Ukupno glasova: 9

Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

NBA

Post Postao/la donniedemonD »

Naravno da je faul, da su babe metafora i da se ovo desava svake noci, u regularnom delu sezone, a ne kad sve prsti i igra se na noz. Jos Kanter akter :lol: KANTER ej...

Elem, eto Jokica na prvom mestu ako prodju Portland, a posle nocasnje pobede na dobrom su putu.

slika
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ništa to, Portland uzima

slika
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

NBA

Post Postao/la donniedemonD »

10 sekundi do kraja, da su dosudili aut, Hjuston bi imao napad za produzetak. Ovo vise nije ni interesantno kakve neznalice sude NBA ligu iz hobija ocigledno. Hteo sam da puknem kad sam ovo video jer nocas u prenosu nisam ni provalio. Na kraju iz auta baca loptu do drugog igraca, dobija povratni pas i stavlja tacnu na mec... :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Sherpa »

premda, jako teško kazat dal je ispustio prije dodiroa parketa

slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

NBA

Post Postao/la donniedemonD »

Izbacio iz dlana, ali ne i prstima...



Al pazi ti sudiju koji gleda dal ce ovaj da izbaci loptu, potpuno nebitna stavka u trenutku meca, gledaj ga u noge govno coravo dal ce da izadje u aut.
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

NBA

Post Postao/la donniedemonD »

I odluke oko sviranja i ne sviranja koraka mi nikad nece biti jasne majke mi... Dodje Kari napravi 6 koraka, ispali trojku i nikom nista. Onda tamo neka sledeca utakmica neki random lik krece u prodor i sviraju mu korake u polasku npr :lol:

Ne znam, meni je odvratno to da zvezde u NBA imaju kredit da krse pravila igre i da im se ne svira... Ili je to jednostavno neznanje sudija... Al pre bi rekao da je kombinacija, jer su nekad greske toliko ocigledne da bi moja baba znala da je prekrseno pravilo igre, a ne profesionalni kosarkaski sudija
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Sherpa »

nemreš kriviti sudca za pogrešku, možeš ga kriviti ako je imao snimku i nije išao gledati. pošto je gotovo nemoguće točno prosuditi dal je prvo bacio ili je prvo stao.

ako gleda ruke kako spada, nemre vidjet nogu kak spada. i obrnuto. ljudsko oko nije savršeno. uz tehnologiju je teško kazati, pošto kut nije najbolji i što uz sliku nemamo treću dimenziju.

al čak i ja koji ne prati sam zabezeknut koliko pizdarija sude ili ne sude, ovisno o imenu. nije kao nhl gdje najbolji igrač lige u sezoni u doigravanju dobije utakmicu suspenzije za ono što bi svato dobio utakmicu suspenzije. neovisno što je ime. što je ujednačenije suđenje to mi je sport zanimljiviji za gledati, čim vidim navlačenje od sudaca, bilo za tim za kojeg navijam ili za onaj protiv kojeg navijam, mi je muka i ne gleda mi se dalje
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Melloo »

Ako zelite uzivat u nba ne obazirite se na korake.
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

NBA

Post Postao/la donniedemonD »

Ne no sam ja kriv... Čovek na ivici da izadje iz terena, sudija ni pogledao nije u noge, no čovek gleda gore iz nekog svog fazona...

Nestvarno je da dve organizacije kakav su NBA i NCAA toliko pate od sudija koji su ubedljivo najslabije karike sistema.

Za razliku od Evrope kod njih se ne vidi tendencija, već ogromno ne znanje.

To nije marginalna stvar, već nešto što baš bode oči i utiče na ishode mečeva kao sinoć na primer.

Ne mogu da uživam ako nekom nešto sviraš, a nekome ne... ne postoji kriterijum nikakav i naravno da mi bode oči.

Kari može da igra kolo, Harden može da igra kolo, al kad se neki no name zaleti, sviraju mu i kad nisu koraci... smejurija jedna, cirkus za široke narodne mase, jebo mi pas mater što gledam uopšte... doduše reko sam da ću da odgledam još ovu sezonu sportove, i od leta bataljujem sve.
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Mortiis »

europski suci su kao nekakvo mjerilo neceg,daj nemoj zajebavat
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Melloo »

Evropski suci zele da su u centru paznje i namjerno zajebavjau da bi se samo u njih gledalo.Al i dalje miljama ispred nba sudija
Sto ne volis evropsku kosarku @Mortiis
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Mortiis »

sta tu imam volit? trećerazredno smeće po svemu...
ni ne znam apsolutno iti jednu osobu koju zanima europska košarka ili da ju prati...a nista cudno
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Melloo »

Trecerazredno samo po novcu.Najbolje euroligaske ekipe igraju odlicnu kosarku.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Sherpa »

neovisno o sportu, volim vidjeti ovakve stvari. kada imaš kolektivni muk u dvorani / na stadionu. bilo da govorimo o nečemu ala ovome, ili odlučujućem penalu u nogometu, ili recimo utrka na 100 metara u atletici, kada čitav stadion zašuti prije pucnja. ima nešto magično u tome, ujedno i razlog zašto volim sport

slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NBA

Post Postao/la Melloo »

A bukvalno ko u filmu kraj haha
Inace utakmica je bila meh.Obe ekipe proamsivale sve zivo.Phila nije mogla skoka zagradit.Ko da gledam eropske Pao Oly duele.Takve utakmice na kraju jedan potez presudi
Odgovori