SP Rusija 2018

Arhiva nogometnih događanja sezone 2017/18

Ko ce osvoiti Mundijal?

Portugal
0
Nema glasova.
Francuska
4
27%
Argentina
1
7%
Brazil
1
7%
Belgija
2
13%
Spanija
1
7%
Hrvatska
5
33%
Svedska
0
Nema glasova.
Engleska
1
7%
neko drugi, navedite u temi
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15

Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SP Rusija 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST
FilipS je napisao/la:QR_BBPOST Gdje su grijesili sudci? Ja sam imo goste pa sam gledo na preskokce, nisam vidio ni jednu gresku
slika

Ovo nije bio penal, a i bilo je jos toga...
Izgleda na prvi pogled ko da jedan izvodi spear a drugi german :lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

SP Rusija 2018

Post Postao/la Melloo »

Tru dat.Srbi ogromno pali fizicki zadnjih 20.kinuta.Cak svicarci nisu toliko napadali
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

SP Rusija 2018

Post Postao/la Sake »

slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

SP Rusija 2018

Post Postao/la Wulf7X »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Var nije savrsen, prigovarao sam mu, pogotovo za nedostatatk osporavanja odluka, al je korak u pravim smjeru. Jedino pozitivno u pravilima u zadnjih 20 godina
poenta VAR-a je kolko sam shvatio da sudija dobija signalizaciju i ako hoće može da ga boli mudo za to i da svira kako mu se ćefne što smo videli malopre tako da zamazavanje očiju naivnim ljudima :P
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

SP Rusija 2018

Post Postao/la HunterDX »

aleksandrinjo96 je napisao/la:QR_BBPOST VAR da bi bio kompletan treba treneru omoguciti jedan čelendz, i timu jedan. Dobro, i dalje ne bi bio kompletan, ali valjda ce s godinama biti sve bolji.
Jeste dobra odluka, odlicna je.
Ali mislim da do toga nazalost nece doci, mnogima ne bi odgovaralo tako nesto.
A bilo bi vise nego pravedno.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

SP Rusija 2018

Post Postao/la HunterDX »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST
StevoLopata je napisao/la:QR_BBPOST
TheViper je napisao/la:QR_BBPOST
FilipS je napisao/la:QR_BBPOST Gdje su grijesili sudci? Ja sam imo goste pa sam gledo na preskokce, nisam vidio ni jednu gresku
slika

Ovo nije bio penal, a i bilo je jos toga...
Evo ne znam je li se samo meni ovo činilo kao faul u napadu jer je Mitrović doslovno prvo obojicu hvatao za glavu prije pada, ali moguće da sam u krivu
Penal je bio cist ko suza. Lichsteiner i Schar su zajednickim snagama drzali Mitrovica.
Cist penal, drzali su ga, onda je decko podigao ruke da bi se izborio za loptu, ovi su ga oborili.
Nije mozda trebao da bude folirant i baci se da bi mu svirali penal, samo je pokusao da dodje do leopte.
Mada, sto i da ocekuje penal, kad su ga unistavali sve vreme, nista mu svirali nisu.
Ali je svaba bas odsudio kako treba u korist Svajcarcima, nije pravio direktne greske kod golova, ali je bas uticao na razvoj nase igre.
I to treba da se zna.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

SP Rusija 2018

Post Postao/la TheViper »

slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

SP Rusija 2018

Post Postao/la Mary »

Da mi je dozivjeti jednu utakmicu nakon koje se nece ulaziti u analiziranje i umisljanje urota od strane Balkanskih navijaca. :roll:
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

SP Rusija 2018

Post Postao/la Melloo »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Nije mozda trebao da bude folirant i baci se da bi mu svirali penal, samo je pokusao da dodje do leopte.
Bas ovo. Zasto nius poveli 2/0 kad su imali Svicu na konopcima. Zasto su drugo pol odirgali kao najvece pcke? Zasto je SMS bio u igri a odigrao je najgoru utakmicu svih igraca na sp? Isto tako i bih nigerija prije 4 godine.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

SP Rusija 2018

Post Postao/la Sherpa »

otišao sam pogledati na sofa score, 5,2

jedino niže na ovom prvenstvu imaju Carlos Sánchez koji ima 3,0, koji je u trećoj minuti dobio crveni.
i De Gea 5,1 u onoj portugal vs španjolska
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

SP Rusija 2018

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST otišao sam pogledati na sofa score, 5,2

jedino niže na ovom prvenstvu imaju Carlos Sánchez koji ima 3,0, koji je u trećoj minuti dobio crveni.
i De Gea 5,1 u onoj portugal vs španjolska
koliko mu jhe samo pala cijena sinoc :mrgreen:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

SP Rusija 2018

Post Postao/la Sherpa »

na realne grane, tvrdim da on nije igrač od 100 milja (da, znam, cijene su sulude). stvorio se hype oko njega, malo vrevelik hype, pa čak nije ni najbolji igrač kluba. odi na squawku, po njihovm algoritmu nije ni top 5 kluba.

a da ne kažem da nije sam doveo klub do titule, ili nešto jednako slično, što bi opravdalo tu cijenu.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

SP Rusija 2018

Post Postao/la Wulf7X »

fora je što su smenili trenera zbog njega, izgleda da je Muslin bio u pravu :)
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

SP Rusija 2018

Post Postao/la emirates »

Muslin je srao sto ga nije pozivao. Mozda nije igrac za 100m, mozda nije ni najbolji veznjak Srbije u ovom trenutku, ali je zasluzo mjesto medju 23 u timu. Ali da se stvorio preveliki hajp, vjerovatno jeste. Ali tako to obicno biva. Ima on vremena i da nadodje, svakako ce vam biti korisniji repki nego sto bi Muslin bio.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

SP Rusija 2018

Post Postao/la HunterDX »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Nije mozda trebao da bude folirant i baci se da bi mu svirali penal, samo je pokusao da dodje do leopte.
Bas ovo. Zasto nius poveli 2/0 kad su imali Svicu na konopcima. Zasto su drugo pol odirgali kao najvece pcke? Zasto je SMS bio u igri a odigrao je najgoru utakmicu svih igraca na sp? Isto tako i bih nigerija prije 4 godine.
Stoji da su bili losi u drugom poluvremenu, ako ti neka igra da rezultat, onda nastavi sa njom, ne da se svi pretvore u devojcice i nista vise ne rade.
Primili smo 2 gola, uz velike greske.
Kod prvog su svi ostali u 16m, kod drugog suprotno, skoro svi na njihovoj polovini.
Razumem ja da smo krenuli u napad i da su imali veliku zelju, pa svi krenuli napred, ali su oni profesionalci i nema toga.
Pa eto, na kraju smo i izgubili.
Odgovori