Fudbal/Nogomet

Najvaznija sporedna stvar na svijetu

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje

Ako moram izabrati samo jedno izabrao bih

Domaću nogometnu ligu
9
41%
Ligu Prvaka
13
59%
 
Ukupno glasova: 22

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Sherpa »

Tu se prilično varaš - United je lani bio klub koji je imao najviše minuta odigranih od strane igrača iz vlastite akademije između velike šestorke, a ukupno gledano u ligi je bio treći . Pogba (kojeg mislim nisu brojali u toj statistici) Lingard, Rashford, McTomminey kao samo neki od njih. A čak su i chong, gomez i greenwood počeli dobivati minutažu lani. Dok ove godine izgledaju ko avioni u odnosu na lani i mogli bi je imati još više. Pa čak je ogs rekao da nije isključeno greenwood kao starter protiv chelsea

Od klase 92 kod nas postoji praksa korištenja vlastite akademije, i premda nam se nije ponovila generacija, bilo je uvijek zahvalnih radilica. Plus, dodaj da je saf volio kupovati mlade igrače i oblikovati ih svom stilu nogometa.
Al kupovine će biti, pošto je današnji nogomet takav. Ti i ako provedeš neku suludi broj, ala klasa 92, i dalje trebaš ostatak ekipe. A realno, nećeš proizvesti toliko puno u jednoj generaciji. Zato ovo danas izgleda kao lagani povratak onome što je saf postavio kao temelje
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Sherpa »

Neće Zidane dočekat kraj sezone.

A mislim da se nakon noćas i Hazard morao zapitati o tome zašto je napustio chelsea.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Wulf7X »

A zajebavaju se ovo ne treba uzimati za ozbiljno previše hah :D
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Melloo »

PRoblem ej sto se zajebavaju uvijek.

'Dugo je već cirkus u jednom gradu, na jednom mjestu. Životinje su divlje i predstava loša. Vrijeme je da se zastor spusti, karavana ode, a zvijeri u kavezu dočekaju smrt''
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la emirates »

Real Madrid sa svojim pokusajima instant rjesenja. Bit ce interesantno vidjeti na sta ce Barcina tranzicija bez Messija liciti.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Sherpa »

@emirates pa imao si već analize za proplu sezonu gdje govore kako momčad igra bolje kad nema messija. Gdje se ne gleda da svaka lopta ima njemu - da igraju momčadski nogomet. I ako im pogledaš situaciju s postavom, imaju oni jaku i bez messija već sada.

Al da će faliti, hoće. Opako hoće.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Melloo »

emirates je napisao/la:Real Madrid sa svojim pokusajima instant rjesenja. Bit ce interesantno vidjeti na sta ce Barcina tranzicija bez Messija liciti.
Ovo je sve samo ne instant rjesenja.Zamjeno si igrace s klupe novim igracima s klupe plus Hazard :mrgreen:
Svi isti ce bti starteri ko i prosle godine.Sta je tu instant rjesenje?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Sherpa »

Hazard :mrgreen:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Melloo »

Jedan igrac nista ne mjenja.Hazard nije svemoguc.Kad nije bio okruzen dobrim igracima sa Celzijem nije mogao izborit LP
Svake godine isto.Okrive se ovi s klupe za lose rezuultate i otjerjau se a ekipa Varane-RAmos-Marcelo-Carvajal-Kroos-Modric-Benzema ostaje
To su igraci koje treba otjerat
SAd opet doveo Jovica MEndya i Edera za klupe ko biva nesto se uraidlo a nista
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Sherpa »

Al očigledno je perezu u glavi razmišljanje da Hazard JE svemoguć i da će s njim dobiti instant rezultat.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Melloo »

Ne nije.Nego svi su krivi osim tih igraca sto sam nabrojao.On i dlaje smatra da su mdoric i kroos najbolji na svijetu, da je benzema najbolja devetka na svijetu.Pa vidio si statement na otpustanju Lopateguija.Kaze ova ekipa ima 8 igraca koji su nominovani za zlatnu loptu i trener kriv sto ne igraju na nivou.
Nekad se bar znao rijesit igraca kad treba
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Sherpa »

Modrićeva zlatna lopta je pokazatelj lobiranja. Pošto nema dvojbe da je zaslužuo biti nominiran, da je imao sjajnu sezonu. Ali real je gurao narativ o tri lige prvaka, što se vidjelo u sezoni kada je uzeo zlatnu loptu i gdje je 'samo ronaldo' napustio momčad.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la Wulf7X »

► Prikaži “Spoiler”
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la TheBesir »

King,king,king :lol: :lol:
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Fudbal/Nogomet

Post Postao/la emirates »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Sta je tu instant rjesenje?
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Al očigledno je perezu u glavi razmišljanje da Hazard JE svemoguć i da će s njim dobiti instant rezultat.
Na ovo se svodi. Tu je Hazard, tu je i Jovic na kojeg su ispalili 60 miliona, i samom cinjenicom da su dali toliko para ocekuju da ce on od pocetka igrati koliko i vrijedi, umjesto sto bi mu morali dati vrijeme da se prilagodi i ekipi i ekipa njemu, i samim tim da mu je prvi put da igra na takvom nivou. Ali odmah nakon debitantske utakmice se pricalo o zajebu i kako ga se rijesiti. A i Zidane je instant rjesenje, jer ignorisu stvarne nedostatke i pokusavaju to popraviti trenerom sa kojim je uspjevalo. Sve su veci izgledi da ni Zidane nece u ovoj sezoni uraditi sto Perez ocekuje od njega, prvenstveno jer ni on vjerovatno nece dobiti ni vremena ni prilike da to napravi.
slika
Odgovori